Sügispööripäeva Täiskuu- uued algused

Täiskuuteenistus© 25.septembril kl 5.52. Kuu alustab uut ajaringi. Nii meiegi.
Kuu(templi)teenistused on suunatud iga osaleja ainulaadse energiakeha vabastamiseks ja taastamiseks. Terve, aktiivne ja ühtne energiakeha tagab sinu tervise, suhted ja heaolu nii vaimsel, mentaalsel kui füüsilisel tasandil.
Kuuteenistuste dünaamika järgib nii planeetide joondumisi kui ka osalejate poolt seatud eesmärke, kavatsusi ja valmisolekut. Mai keskel alanud eepiline Uraani transiit Sõnnis avas pöördumatute muutuste ajastu. See kestab 8 aastat, kuid algus on olnud jõuline ja tuntav igas eluaspektis. See annab ka enneolematud võimalused lahendada arusaamatud konfliktid ja ületamatutena näivad takistused, mis avalduvad seni lahendamata ja ka unustatud teemade esilekerkimises, või ebamugavates meele- ja kehaseisundites.

Sügisese pööripäeva aegne Täiskuuteenistus toob kaasa uute võimaluste ja üllatuste alguse. Kuu väljub Jäära tähtkujust ja siseneb uude aega.
Täiskuuteenistus toimub 25.09 teisipäeva varahommikul. On aeg kinni püüda need haprad "hingedeaja" hoovused, mille rüpes toimub järgmise aasta külluse loomine. Kuidas? See selgub teenistuste käigus vastavalt osalejate vajadustele.

Eelmine, selle suve viimane teenistus algas 17.09 pühapäeva öösel vastu esmaspäeva kl 2 ja kestis 6 tundi. See Noorkuuteenistus kasvava Kuu energias võimendas eelmiste nädalate jooksul vabanenud energeetilisi ressursse. Need ressursid vabanesid osalejate isiklike blokeeringute arvelt ning olid "kinni pandud" erinevatel aegadel, eelmistes eludes ja ka vaimset sünnikanalit läbides enne esimest kehatust*.
Noorkuuteenistuse ajal lõimus vabanenud energia iga osaleja energiasüsteemi vastavalt selle ainulaadsele mustrile. Teenistuse ajal toimus tegevus läbi kõikide tasandite, alustades peenimatest ja kõrgeimatest sagedustest kuni rakutuumani välja. Nii toimus seetõttu, et igal energiablokeeringul on oma jälg ja ajalugu, ning peale vabanemist lõimub see energia vastavalt sellele. Tulemusena taastus teenistuses osaleja energiamuster just sellises järjekorras, nagu see kahjustus tekitati. See tähendab, et energia taastamine toimus iga osaleja isiklikku energiamustrit järgides. Osaleja energiamuster kujuneb enne vaimset sünnikanalit läbides. See saab mõjutusi juba sünnikanalit läbides, nagu ka imiku keha saab mõjutusi sünnikanalit läbides. Vaimset sünnikanalit läbides saab mõjutusi vaimne keha - energiamuster, see vaimne jäljend, mis loob ja kannab meie füüsilist keha läbi kehastuste.
Noorkuuteenistuse mõju sõltus sellest, kas on olnud osalemist eelmistes teenistustes. Mida järjekindlam on teenistustes osalemine, seda tõhusamalt mõjuvad järgmised. Kuid pH tasakaalu puudumine, mõnel puhul ka atsidoos** kehas takistas teenistuse täielikku toimet kõikidel osalejatel. Kui kehas on hapnemise ja käärimise protsess, siis energiatöö, sh teenistuste toime toob vabanemise asemel kaasa keha rakkude (elundite, süsteemide, näärmete jne) tugeva vastuseisu tervenemisele.
Sügise alguses soovitav mõõta oma keha pH tasakaal. Selleks saab kasutada jaekaubanduses olevaid testiribasid*** või minna perearsti juurde või sobivass laborisse, nt Synlab. Edaspidi vastavalt tulemustele korrigeerida oma elurežiimi.

*Eelmiste teenistuste kommentaarides olen neid energiablokeeringuid maininud, kuid põhjalikumalt kirjeldan neid Pendliringides ja ka Kivi Pööripäevalaagris (20.-22.09.2018). Pendliringid on Tallinnas 13.10 kl 15, Kuressaares 26.10 kl 17, Pärnus 28.10 kl 14, Rakveres 30.10 kl 16. 
** Loe lähemalt siit ja vali endale sobiv režiim http://magissa.ee/star/organismi-sisekeskkonna-happesuse-tous-atsidoos
*** Testiriba on võimalik tellida siit: https://bio4you.eu/et/kosmeetilised-lisaained/2186-testriba-ph-taseme-maaramiseks-5m.html

Siin Kuutemplis on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele: 
1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud
6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
7. variant: individuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

* Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 23. ja 30. septembril, kl 22.00-23.00
Selle toime mõjutab haigete rakkude tuuma nii, et käivitub organite tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi energia korrastamine, üldine vabastamine musta maagia kaetistest, eluenergia tõstmine) toimub individuaalselt enne raviseanssi.
Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.
Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.

Eelmine
Kuu liigub sügisele vastu
Järgmine
Kuu siseneb uuel ajastul viimasesse veerandisse 2. oktoobril kl 14.45

Kommentaarid

 • Magissa  •  27. september 2018
  Meenutagem, mis toimus alates ajast, kui Kuu alustas ringi Jäära tähtkujus:
  "16. aprilli Kuu loomise päeval algas katalüütiline astroloogiline tsükkel, mis kestis tänaseni - 25. septembri Täiskuuni. Kohe järgmisel päeval (17.04) suundusid Saturn ja Jupiter retrogaadi Kaljukitse majas, ka tervendajate kaitsja Chiron sisenes Jäära majja ja peagi oli ka saatanlik Pluto liikumas retrogaadi. Oli alanud väga intensiivne joondumine, ja mitte ainult taevastes vägedes, mis mõjutab inimesi vastavalt sellele, kuidas oli kujunenud/kujundatud isiklik (suhte)karma ja teadlikkus, ja valmisolek lõimuda uute energiatega.

  See kuuloome aeg läitis kogu eeloleva aasta tule. Vägevad ja jõulised hoovused apriilis on sütitatud Jupiteri, Saturni ja Pluto retrogaadide maagilisest väest. Valmistu Jäära toetusel vägevateks võitudeks, kuid ... ole hoolikas meetodite valikul, sest eel on ootamas nii mõnedki planetaarsed retrogaadid, mida ei saa tähelepanuta jätta.

  See Kuuloomes alanud tsükkel Jääras kulmineerub 25.septembril 2018.

  Sel perioodil on päevakorras järgmised asjad:

  sisetunde, mentaalse enesekindluse ja teadlikkuse tõus, mis toetab suhtlemist ja igapäevareaalsuse loomist

  konkurentide poolt tekitatud ootamatud väljakutsed, takistamaks terviklikkust, tulemuslikkust ja uute väärtuste loomist

  plahvatuslik uute tundmatute alade kaardistamine, piiride ületamine

  vaimse tervendamise ja taastamise valdkonnas uued liidrid

  sünkroonsused uute suhete loomisel, eriti sellised, mis toetavad isiklikku eesmärki ja vajadusi, uusi tiime ja paarilisi

  uute värskete energiate imbumine kõikidesse olulistesse valdkondadesse

  enesekindluse tõusu läbi eneseteadlikuse arengu

  uued liidrid ja rolli loojad

  vanade piirangute purustamine uue mentaalsuse abil

  uute radade loomine uue ajastu energias

  heaolu mõiste muutumine

  sõjaväeliste, seadusandlike jõudude ja päästeteenistuste isiklikud kontaktid selleks, et tervendada ja toetada kogukondi ja kultuure

  vaimsete seaduste toime globaalsetele sõjalistele sündmustele

  uute vaimsete relvade ja vormide ilmnemine, toimub see füüsilisel- või astraaltasandil nende ringis, kes teadlikult tegutsevad nendes valdkondades

  uute sisstulekute tekkimine neile, kes avarduvad ja laienevad esmakordselt

  kohalike sotsiaalvõrgustike ümberkujunemine

  kasvav vajadus reageerida kiiresti sündmuste arendamisele uue edu, stabiilsuse ja õnne nimel

  mentalismi ja vaimse sümbioosi uute piiride sisemine avamine

  erakorralise abi muutuste ilming, et vältida retrogaadide katastroofe

  kõikide nende väestamine, kes on joondumas uude ajastusse

  Saturni retrograad

  Saturn läheb retrogaadi Kaljukitses 17. aprillil, kaks päeva peale Kuu loomist Jääras. Oleme tajunud Merkuuri retrogaadi laastavaid tagajärgi, kuid Saturni toime on 1700 korda võimsam. Kuigi Jäära energia toetab kiiret arengut, siis Saturni liikumine toob kaasa tagasilööke. See tähendab, kui mõned aspektid meie elus arenevad jõuliselt ja soodsalt, siis teistes valdkondades võib ette tulla taandkäiku. See sõltub, mis on su isiklikud suhted Saturniga. Oma isikliku horoskoobi abil võid sa saavutada mõistmise, kuidas Saturn toetaks su edu, kuid samas on võimalik muuta Saturni retrogaadi kahjustavat toimet Kuutempli teenistuste ajal, tehes taotluseks "vabastada ennast sünnimomendil loodud Saturni kahjustavatest mõjudest".

  Saturni maagia

  Mõtiskle: kas sa oled ühenduses, st teekonnal taastumisele; kes su kõrval on; keda seal ei ole? Kes on hüljanud selle tee, kes on raskustega mägedele rühkimas? Saturni enneolematu mõju võimaldab eeloleva viie kuu jooksul esile tõusta nendel, kelle jaoks tasakaal ja terviklikkus on olulisem kui kuld. Saturni hävitavat retrogaadi pole vaja karta, pigem sügavalt aktsepteerida. Kui sa pole oma elu mõningaid nüansse veel korda saanud, siis just nüüd viie kuu jooksul on aeg sellele edukalt keskenduda. Arvestagem siis sellega, et piirangud, mis kaasnevad Saturni retrogaadiga, võivad asjakohase käitumise puhul muutuda piirideta võimalusteks.

  Uued tervendajad

  17.aprillist alates siseneb Chiron Jäära majja. See tähendab uute imeliste tervendajate esile tulemist. Chiron on tervendajate kaitsja. Kui sa oled juba tegevtervendaja, siis on oodata kõrgemata tasandite ja uute kaardistamata alade vallutamist. Su tervendav vägi muutub võimsamaks. Samuti kutsutakse tervendajaid juhtivaid sotsiaalseid positsioone täitma. Kuid see aeg, mil Chiron on Jääras, lõppeb septembri täiskuu ajal, mil ta siseneb tagurpidi Vähi tähtkujusse. Nii et võtkem sellest viie kuu perioodist maximum.

  Pluto retrograad

  Nädal peale Kuu loomist Jääras, 22.aprillil, siseneb Pluto Kaljukitse majja. See on aprilli kõige võimsam löök, arvestades, et Pluto valitseb ülima pimeduse väge. Esoteeriline astroloog Salvator Russo on veendunud, et Saatan on ülitoimekas Pluto transiidi ajal. Sel ajal on selgelt näha ka saatana käsilaste tegevust. Seda on eriti tunda valimiste ajal, mil ilusama tuleviku nimel on mõistlik vältida Pluto inimeste valimist ja hääletada Jupiteri inimeste poolt. Ja kui Pluto on retrogaadis, oleme me tunnistajaks sellele, kuidas suur saatan ise ujub mineviku hämarusest valgusesse...

  Vanast nahast välja

  Eelolevate kuude jooksul on võimalik endalt heita vana ja kasutu nahk. Selle Jäära kuutsükli ajal aktiveeruvad tohutud energiad, mis lükkavad meid seni lahendamata probleemidega silmitsi, nende hulgas, ja eriti tervendamata hinge- ja südamehaavad, mis tekitatud ka väe kuritarvitamise tulemusena. Taevased liikumised on sel perioodil väga katalüütilised, mis toob kaasa olukorrad kaosest täieliku algatusvõimetuseni.
  Asjad on plahvatuslikus muutumises alati, kui vägi tuuakse pimedusest esile valgusesse, see on alanud kuutsükli põhiteema.
  Alles siis, kui vanast nahast on valguse kätte välja roomatud, avalduvad uued plaanid sinu uuele minale. Ja kui algavad transiidid Vähis, tunned ennast oma uues plaanis võitmatuna.

  Survekatlad

  Teemandid kujunevad ekstreemse planetaarse surve all. Inimeteemandid kujunevad ekstreemse astroloogilise surve all. Kui Jupiter, Saturn ja Pluto peatselt ühinevad retrograadis, võime eeldada, et kõrge rõhu all olevad olukorrad hakkavad avalduma meie eludes kooskõlas meie karma, meie "ülestõusmisega" ja meie järgmise taseme hinge arengu nõuetega. Kui leiate ennast survekatlas, ärge paanitsege, lihtsalt teadke, et teil on väga võimas alkeemia faas, mis viib teid kõrgemale elukorraldusele juhul, kui reageerite ja muutute arukalt, näidates samal ajal parimat käitumist ja (enda vajaduste) teenimist, milleks võimelised olete. Vaimne võimekus määrab selgelt, kuidas me väljume oma survekatlast.

  Eredad ideed

  See kuutsükkel on ülimalt rikkalik eredate ideede osas. Ideed tulevad rikkalikest kosmilistest allikatest ja meie enda ajutegevusest.
  Oma heaoluks on vaja nad kiiresti rakendada. Jäära tsüklid nõuavad alati otsustusvõimet, tegevust ja kiiret rakendamist.
  Olge teadlikud selle tsükli mõistuse / tegevuse / ilmingu valemist ja kasutage see uuteks võitudeks.
  Teadlikkuse akiveerimine on selle tsükli oluline osa, eriti peale seda kui algab Uraani transiit Sõnnis. Andke endast parim, et
  hoida oma meel selge, rahumeelne ja missioonile orienteeritud, vaatamata ebakõladele ja häiretele, mille tunnistajateks saate olema või mis võib varsti šokeerida maailma ...

  Infosõda

  See Kuu loomine Jääras märgib võimsat pöördepunkti infoajasõjas 99% vastu. Selles tsüklis viivad taevased väed teatava informatsiooni üle seni keelatud meediumikünniste. Sellest tulenevalt tekib šokk ja kummaline kampaania. Selle tsükli ajal intensiivistatakse infovõitlust. Kuid säilitage rahu, teades, et loomisel on uus meediamaastik Jupiteri Amburitransiidi ajal. Olge valmis kasutama võitluseks fakte, teadmisi ja teavet, sest uued meele ja kommunikatsiooni lahingud on selle tsükli osaks. Kasutage Merkuuri aktiivsust, et eristada faktie fiktsioonidest.

  Valitsused plindris

  Valitsused on korruptsioonist neelatud ja see on teada. Kõigekõrgemad väed hakkavad kasutama Saturni ja Pluto retrogaadi Kaljukitses, et sundida valitsemissektori salajast korruptsiooni välja valimiste eel ja uue vastutuse nimel. Kuna Kaljukits reguleerib ka tööstusharusid ja ettevõtte juhtorganeid, mõjutab see ka neid ešelone. Nendel aegadel on oluline üle olla hirmust, usk on tugevam kui hirm. Ärge alluge hirmu taktikale ja pidage meeles, et Kõrgemate vägede plaanid on täiuslikud."
 • Magissa  •  27. september 2018
  Kuidas sulle isiklikult tundus see allpool kirjeldatud astronoomiline ajastu? Kas märkad selle astroloogilise ennustuse valguses seoseid luua?

  Täiskuuteenistuse©25.09 kaheksa tunni jooksul toimunu oli kui läbilõige nende kuude energeetilisest mängust, mil viibisime katalüütiliste hoovuste keerises. Need möödunud kuud ja Täiskuuteenistus oli ettevalmistus eelolevaks, uueks astronoomiliseks ajastuks. See kestab sellest pööripäevast kuni järgmise aasta suvise pööripäevani. Sel perioodil on määrajaks Päike, mille toimet Kuu toetab omasoodu. Seda, mis toimuma hakkab, pole me seni oma selles elus kogenud. Seega jälgime ja järgime hoolega kosmilisi ja füüsilisi märke, ja eelkõige oma olemuslikke vajadusi. Meie teadlikkus iseendast avardub hüppeliselt, nagu ka võimalused vabaneda sõltuvus- ja orjussidemetst ning teostada ennast oma olemuslikes vajadustes.

  Eelolevad Kuuteenistused, nagu see ja eelmisedki, toetavad osalejate kulgemist vaba loomingu ja enesekehtestamise teekonnal. Järk järgult eemalduvad need blokeeringud kõikidel tasanditel, mis on toonud kaasa ebamugavaid seisundeid nii füüsilisel, hingelisel kui meeletasandil. Neid, mis on hoidnud meid ahelais ja mõjutanud suhteid, tervist, meelelist heaolu ja materiaalset toimetulekut.

  Pööripäeva Täiskuuteenistus toimus neljas erinevas etapis. Esimese etapi ajal toimus blokeeringute vabastamine peentasanditelt. Teise ajal vabanesid eelnevalt ilmnenud musta maagia kombinatsioonid (I ja V). Kolmandal etapil toimus energiatasandite virgutamine eelnevalt blokeeringutest vabanenud pingete energia arvelt - see aktiveeris energiakeeriseid ja nendevahelisi kanaleid. Neljanda etapi ajal toimus kogu eelneva taastus- ja aktiveerimistegevuse tulemau rakutasanditele, virgutades asjakohaseid elundeid, näärmeid ja endokriinsüsteemi. Täiskuuteenistuse tulemusena virgus nii meel kui keha teisipäeval kl 14-ks. Meenuta, mis toimus sel ajal või õhtul ...

Lisa kommentaar

Email again: