Kuu liigub sügisele vastu

Kuu läheb II veerandisse 17.septembril kl 2.05 öösel. Sel hetkel algab Noorkuuteenistus.
Sügis algab on 23. septembri öösel.
Eelmise pühapäeva Kuu loomine käivitas vabanenud ressursside taastava toime, mis kestab kasvava Kuu energias eeloleva sügispööripäeva Täiskuuni. On aeg, kus toimub külluse vundamendi loomine: sügiskuudel eostatakse peentasandil eeloleva aasta edu.
Kuu(templi)teenistused on suunatud iga osaleja ainulaadse energiakeha vabastamiseks ja taastamiseks. Terve, aktiivne ja ühtne energiakeha tagab sinu tervise, suhted ja heaolu.nii vaimsel, mentaalsel kui füüsilisel tasandil.
Kuuteenistuste dünaamika järgib nii planeetide joondumisi kui ka osalejate poolt seatud eesmärke, kavatsusi ja valmisolekut. Mai keskel alanud eepiline Uraani transiit Sõnnis avas pöördumatute muutuste ajastu. See kestab 8 aastat, kuid algus on olnud jõuline ja tuntav igas eluaspektis. See annab ka enneolematud võimalused lahendada arusaamatud konfliktid ja ületamatutena näivad takistused, mis avalduvad seni lahendamata ja ka unustatud teemade esilekerkimises, või ebamugavates meele- ja kehaseisundites.

Järgmine, 17.09 kasvava kuu teenistus algusega kl 2 öösel võimendab osalejate seni varjatud ressursse selleks et luua vundament järgmise aasta heaoluks. 

Sul on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan:
1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud
6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
7. variant: individuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

* Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad  15., 23. ja 30. septembril, kl 22.00-23.00
Selle toime mõjutab haigete rakkude tuuma nii, et käivitub organite tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi energia korrastamine, üldine vabastamine musta maagia kaetistest, eluenergia tõstmine) toimub individuaalselt enne raviseanssi.
Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.
Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.

Eelmine
09.09 õhtul kell 9 algab Kuu loomine
Järgmine
Sügispööripäeva Täiskuu- uued algused

Kommentaarid

 • Magissa  •  17. september 2018
  Selle suve viimane teenistus algas pühapäeva öösel vastu esmaspäeva kl 2 ja kestis 6 tundi. See Noorkuuteenistus kasvava Kuu energias võimendas eelmiste nädalate jooksul vabanenud energeetilisi ressursse. Need ressursid vabanesid osalejate isiklike blokeeringute arvelt ning olid "kinni pandud" erinevatel aegadel, eelmistes eludes ja ka vaimset sünnikanalit läbides enne esimest kehatust*.

  Noorkuuteenistuse ajal lõimus vabanenud energia iga osaleja energiasüsteemi vastavalt selle ainulaadsele mustrile. Teenistuse ajal toimus tegevus läbi kõikide tasandite, alustades peenimatest ja kõrgeimatest sagedustest kuni rakutuumani välja. Nii toimus seetõttu, et igal energiablokeeringul on oma jälg ja ajalugu, ning peale vabanemist lõimub see energia vastavalt sellele. Tulemusena taastus teenistuses osaleja energiamuster just sellises järjekorras, nagu see kahjustus tekitati. See tähendab, et energia taastamine toimus iga osaleja isiklikku energiamustrit järgides. Osaleja energiamuster kujuneb enne vaimset sünnikanalit läbides. See saab mõjutusu juba sünnikanalit läbides, nagu ka imiku keha saab mõjutusi sünnikanalit läbides. Vaimset sünnikanalit läbides saab mõjutusi vaimne keha - energiamuster, see vaimne jäljend, mis loob ja kannab meie füüsilist keha.
  Noorkuuteenistuse mõju sõltus sellest, kas on olnud osalemist eelmistes teenistustes. Mida järjekindlam on teenistustes osalemine, seda tõhusamalt mõjuvad järgmised. Kuid pH tasakaalu puudumine, mõnel puhul ka atsidoos** kehas takistas teenistuse täielikku toimet kõikidel osalejatel. Kui kehas on hapnemise ja käärimise protsess, siis energiatöö, sh teenistuste toime toob vabanemise asemel kaasa keha rakkude (elundite, süsteemide, näärmete jne) tugeva vastuseisu tervenemisele.

  Kuidas sina tundsid oma keha esmaspäeva hommikul?

  Eelolevate nädala jooksul on soovitav mõõta oma keha pH tasakaal. Selleks saab kasutada jaekaubanduses olevaid testiribasid või minna perearsti juurde või sobivass laborisse, nt Synlab. Edaspidi vastavalt tulemustele korrigeerida oma elurežiimi.

  Järgmine, sügisese pööripäeva aegne Täiskuuteenistus toob kaasa uute võimaluste ja üllatuste alguse. Kuu väljub Sõnni tähtukujust ja siseneb uude aega.
  Täiskuuteenistus toimub 27.09 teisipäeva varahommikul. On aeg kinni püüda need haprad "hingedeaja" hoovused, mille rüpes toimub järgmise aasta külluse loomine. Kuidas? See selgub teenistuste käigus.

  *Eelmiste teenistuste kommentaarides olen neid energiablokeeringuid maininud, kuid põhjalikumalt kirjeldan neid Pendliringides ja ka Kivi Pööripäevalaagris.
  ** Loe lähemalt siit ja vali endale sobiv režiim http://magissa.ee/star/organismi-sisekeskkonna-happesuse-tous-atsidoos
  *** Testiriba on võimalik tellida siit: https://bio4you.eu/et/kosmeetilised-lisaained/2186-testriba-ph-taseme-maaramiseks-5m.html

Lisa kommentaar

Email again: