Valitsen nähtamatut. Valdan rahu.
 

Mina, Magissa, vahendan inimkehastuste, flora, fauna, Maa, universumite ja Galaktika süsteemide taastamist nende algse mustriga.
Minu tüüpi tervendavaid meediumeid on maailmas loetud arv.
Minu loodud tervendavas ruumis kaovad seletamatute tervise- ja meeleolu-, jm häirete algpõhjused.

Minu vahendatud seansid (nimetan neid teenistusteks, teostuvad ka rännakutena maailma erinevates paikades) käivituvad vajadusel ja ajakohaselt isikule, gruppidele, süsteemidele.

Erakohtumised teostuvad minu meediastuudios (C.R..Jakobsoni tänav 14,Tallinn); kokkuleppeliselt mujal, ka koduvisiitidena, või kaugseassidena.

Teenistused - kaugseansid -  hõlmavad mahukat teadvustamata või teadvustatud olemuslike massiivide energeetilist vabastamist ja taastamist algse mustri järgi.
Tulemusena muutub isiklik sünnimomendi energiajälg, mis viib ootamatult esilekerkinud, jõuliste või pikalt kurnanud seisundite, olukordade, suhete, haiguste jne pöördumatu tervenemiseni.

Seansi/teenistuse/rännaku kestvus sõltub teostatava töö mahust ja lõpeb siis, kui kõik vajalik ja võimalik antud hetkel on teostatud.
Tulemuste ilmnemine sõltub piirangute ja algpõhjuste sügavusest, mahust ja seansijärgsete juhendite täitmisest.

Panused seansside/teenistuste/rännakute käivitamiseks ei sõltu minu tahtest.

Kõike juhib Kõrgem Vägi, Algne Teadmus.
~

Kuuteenistused
Minu teenistus teostub kõrgajastutele kohaselt. See on tervendava keskkonna loomine - nagu kunagi ammu ka kõrgtsivilisatsiooni templites. Templis algab teenistus 
 igale osalejale algse, ainulaadse  (hinge)mustri lõimimisega füüsilisse tasandisse  ja sellest käivitunud tervenemise toetamine. 
Teenistused käivituvad ja teostuvad vastuseks osalejate soovidele ja vajadustele. Tulemused on sama võimsad kui osaleja valmisolek ennast ümber häälestada tervenemisele.

Teenistused toimuvad kuufaaside vahetumise ajal. Seetõttu nimetan neid Kuuteenistusteks Kuutemplis. 
Kuufaaside vahetumise ajad on siin.
Iga teenistuse kohta on põhjalikum teade artiklina ja kommentaaridena siin blogis .
Tagasiside selle kohta, mis teenistuse ajal  toimub, esitan alati artikli kommentaaris.


Teenistuste tulemusena on lihtne ümber häälestuda uude kättejõudnud kõrgaega. See on suhete tasakaalustumine, see on suhte iseendaga - eheda olemusliku tunnetuse taastamine, selguse loomine, füüsiline tervenemine, vaimne, hingeline ja materiaalne küllus. 

Kui soovid Magissaga kohtuda või osaleda Kuutempli distantsteenistustel, jäta oma kontaktandmed siia:

Email again:
Email again:
Email again:


Kas oled huvitatud maailma erinevates paikades toimuvate minu poolt juhatatud süvatervendavate rännakute infost? Palun jäta mulle teade: 

Email again: