Ho’oponopono põhimõte on töötada endaga, temale korrates: 

Palun vabandust

Palun andesta minule ja sellele mu sees, mis minu arusaamist piirab

Ma armastan sind

Tänan Sind 

ning lase siis Jumalikkusel teha omad korrektiivid, mis vabastavad kurnavad mustrid/mälestused su alateadvuses Jumalikkuseks – vabaduseks.

Kuidas puhastuslauseid öelda?

Dr Hew Len vastab: “Tehke nii nagu teile parim on – nii ongi õige. Inimesed teevad seda erinevalt. Leidke oma viis, mis iganes just teie jaoks toimib! Mängige! Eksperimenteerige! Nautige!”

 

Ho’oponopono on traditsiooniline Havai puhastus- ja vabastustehnika, mille täna on moderniseeritud ja lääne inimesele arusaadaval kujul suure auditooriumi ette toonud dr. I. Hew Len. Dr. Hew Len’ile õpetati doktorantuuris, et tema töö on teisi inimesi aiVeidi hiljem tutvustas talle Ho’oponopono protsessi Morrnah Simeona, keda kutsutakse ka – Hawaii Elav Kingitus. Morrnah õpetas, et ükskõik milline probleem meie ellu tuleb, on meil vaja vaadata ainult iseennast ja et: “Rahu algab minust”.

Ho´oponopono meetodi aluseks on filosoofia, et kõik, millega inimene oma elus kokku puutub, on tema enda looming. Iga asi, sündmus, teine inimene jne, mis inimese ellu ja kogemusse tuleb, saab sinna tulla ainult siis, kui inimesel endal on sisemuses miski, mis selle konkreetse elukogemuse tema peale tõmbab. Inimene võtab seega kõige eest, mis tema ellu tuleb, täieliku ja sajaprotsendilise vastutuse. Ka nende asjade eest, mis on näivalt väljaspool. Näiteks miski, mida inimene uudistest loeb, jõuab tema teadvusesse ainult seetõttu, et tema enda sees on mingi sarnasus selles uudises kirjeldatuga. Kui seda sarnasust ei oleks, siis ta seda uudist vaatama või lugema ei juhtuks või lihtsalt ei märkaks seda.

Ho’oponoponoga leiad oma eesmärgi ja selguse. Õpid olema avatud ja vastuvõtlik lahendustele inspiratsiooni kaudu. Õpid kustutama negatiivseid programme, mis takistavad sinu plaanide, eesmärkide ja otsuste täitumist.

Hoponopono aitab sul vabaneda sellest, mis sa ei ole, vabaneda sellest, mis ei ole kooskõlas sinu tõelise olemusega, ja sa saad teadlikumaks sellest, kes oled sina ise, sinu tõeline olemus. Sa saad ennast tõeliselt armastada ja austada. Kui sa armastad ja austad ennast, saad sa ka teisi armastada ja austada. Kui leiad iseenda, leiad ka oma kired. Kui leiad oma kire, leiad ka oma eesmärgi. Kui leiad oma eesmärgi ja teed seda, mida armastad teha, tuleb sinu ellu ka küllus ja raha. Kui tegutsed kirega, oled sa õnnelik. Sa oled alati õigel ajal õges kohas ja kõik su ümber teevad sama.
Sajaprotesendiline vastutus kõige eest sinu elus on kergem tee rahule, õnnele, armastusele, heaolule ja edule.

See ongi Ho’oponopono – sa oled vastutav absoluutselt kõige eest.

Eesmärgiks on sulle meelde tuletada, et sina ise oled loov jõud ja paluda sul tagasi pöörduda oma tõelise olemuse juurde. Alateadvus tuleb puhastada rämpsprogrammidest, mis juhivad su elu.

Ho’oponopono aitab kustutada alateadvusest mõtted, mis takistavad teie teed õnnele ja edule.

Lihtsalt:

Palun vabandust

Anna palun andeks

Ma armastan sind

Ma tänan sind


Email again: