09.09 õhtul kell 9 algab Kuu loomine

Toimub märgiline Kuuloometeenistus koodiga 999.
Kuu(templi)teenistused on suunatud iga osaleja ainulaadse energiakeha vabastamiseks ja taastamiseks. Terve, aktiivne ja ühtne energiakeha tagab sinu tervise, suhted ja heaolu.nii vaimsel, mentaalsel kui füüsilisel tasandil.
Kuuteenistuste dünaamika järgib nii planeetide joondumisi kui ka osalejate poolt seatud eesmärke, kavatsusi ja valmisolekut. Mai keskel alanud eepiline Uraani transiit Sõnnis avas pöördumatute muutuste ajastu. See kestab 8 aastat, kuid algus on olnud jõuline ja tuntav igas eluaspektis. See annab ka enneolematud võimalused lahendada arusaamatud konfliktid ja ületamatutena näivad takistused, mis avalduvad seni lahendamata ja ka unustatud teemade esilekerkimises, või ebamugavates meele- ja kehaseisundites. 

Möödunud Vanakuuteenistus©3.9, mis toimus Kuu kahanevas energias, eemaldas blokeeringuid pöördeliste muutuste teel. Vabanesid pinged vaimsel tasandil ja avanesid uued silmapiirid: kerkimas on loorid. Eemalduvad nõukaaegsed programmid*.

Järgmine, 9.09 Kuuloometeenistus algusega kl 9 õhtul (märgiline 999) toob esile osalejate seni varjatud ressursid selleks, et võimendada neid eeloleva sügispööripäeva Täiskuuni kasvava Kuu valguses. See annab tõuke uuele tervenemise lainele, hingelise ning vaimse tasakaalu saavutamisele läbi eeloleva aasta. See on külluse vundament.


Sul on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan:
1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud
6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
7. variant: individuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

* Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 7., 15., 23. ja 30. septembril, kl 22.00-23.00
Selle toime mõjutab haigete rakkude tuuma nii, et käivitub organite tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi energia korrastamine, üldine vabastamine musta maagia kaetistest, eluenergia tõstmine) toimub individuaalselt enne raviseanssi.
Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.
Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.

* Nõukaaegsed programmid on nõukaaegsed riiklikud energeetilised manipulatsioonid, mille abil manipuleeriti totalitaarriigi elanikega. Need manipulatsioonid olid välja töötatud ja kinnitatud partei liidrite poolt Stalini ajal. Nende teostamiseks asutati riiklikud süsteemid, osakonnad ministeeriumite juures, mis hoolitsesid iga sündiva riigi kodaniku "töötlemise" eest juba eos. Nõukaaegsed programmid on kõikidel endistel NSVL kodanikel, kes on sündinud sünnitusmajas, käinud lasteaias, koolis, kõrgkoolis ja töötanud selles süsteemis palgatöölisena. Need programmid kui energeetilised manipulatsioonid on teostatud vastavalt "kodaniku" olemuslikule energiale tema energiakeha esinevatele tasanditele ja/või organitele. Nende eesmärgiks oli vormida sõnakuulelikke, isetuid ja manipuleeritavaid riigikodanikke. Need pärssisid tunnetust, kujundasid harjumusi ja mõjutavad siiani igaühe isiksust. Nende toime on muutnud vastuvõtlikuks tellimusena teostatavatele musta maagia manipulatsioonidele.

Kuna need nõuka programmid on vastuolus inimese terve energiamustriga,
kurnab nende toime märkamatult nii vaimsel, hingelisel kui füüsilisel tasandil siiani.

Edu äratundmisel!
Eelmine
Pööripäeva Kivi laager: pendel, reiki, teadlikkus ja sisetunne. Looritagused asjad.
Järgmine
Kuu liigub sügisele vastu

Kommentaarid

  • Magissa  •  11. september 2018
    9.09 Kuuloometeenistus algusega kl 9 õhtul ka kestis enam kui ööpäeva, tuues esile osalejate seni varjatud ressursid selleks, et saada uus tõuge tervenemise, hingelise ning vaimse tasakaalu saavutamise uueks laineks läbi eeloleva 2019. aasta.

    Kuuloometeenistus toimus õrnalt toetavas rütmis läbi öö, läbi järgmise päeva ja lõppes esmaspäeva südaööks. Osalead võisid tunda sel ajal kerget peapööritust, unisust, kergeid tasakaaluhäireid. Nende põhjuseks oli seni kasuatamata energeetiliste ressursside vabanemine. Need ressursid olid kinni pandud selle elu jooksul nii nõukaaegsete programmide* kui eelmiste elude tegude tõttu ja nende tagajärjena. Kuuloometeenistuse vabastava toime tulemusena jätkus nende programmide mahakerimine. Need programmid olid energeetiliste manipulatsioonide abil "kinnitatud" osalejate energiasüsteemi erinevatesse kohtadesse nagu nt. kõritšakra, ajupoolkerad, maomeridiaani, lülisamba peentasandid, emakas. Kas panid tähele, mis andis tunda Sinul teenistuse ajal?
    Kõikidel eemaldatud programmide algpõhjusena avaldusid eelmiste elude kurnavad baasmustrid, millest tekkinud pikaaegne pinge sai teenistuse käigus eemaldatud. Nende pingete eemaldumisel, ka programmide vabastamisel tekkis vaba energia, mis taastas iga osaleja ainulaadset energiamustrit vastavalt vajadusele: aktiveerusid energiakeskused, taastus nendevaheline koostöö, kurnatud organite rakud said kerget virgutust. Kuna teenistuse toime hõlmas kogu olemuslikku struktuuri peentasanditelt rakkudeni, tekkisid ülalnimetatud sümptomid. Juhul, kui sul olid sügavad kahjustused, võis tekkida ka tervenemise kriis öösel vastu teisipäeva. Sest toimusid intensiivsed muutused tervenemise käigus. Tervenemise kriiside ajal on soovitav ennast säästa, teha oma olemine võimalikukt mugavaks (rahustavad taimeteed, veeprotseduurid, jalutuskäigus jms sobiv). Kas Sina magasid esmaspäeva öösel sügavalt? Kui nii, siis tähendab, et olid nendeks muutusteks valmis ja tõhus tervenemise toimus ka öösel.

    Kuuloometeenistus käivitas vabanenud ressursside taastava toime, mis kestab kasvava Kuu energias eeloleva sügispööripäeva Täiskuuni. On aeg, kus toimub külluse vundamendi loomine. Sügiskuudel eostatakse peentasandil eeloleva aasta edu. Olgem hoolikad!

Lisa kommentaar

Email again: