Kuu siseneb uuel ajastul viimasesse veerandisse 2. oktoobril kl 14.45

Vanakuuteenistus algab kl 18 2. oktoobri õhtul. Selleks ajaks on Kuu sisenenud viimasesse veerandisse ja on lõõgastava toimega sel uue ajajärgu algustundidel. Kuigi lõppev astronoomiline ajastu oli katalüüütiline, st lõhustava toimega, on ees oodata veelgi suuremaid muutusi. 

30.09.2018 lõpeb 5 kuud kestnud Pluto retrogaad. 

Koos sellega saab otsa ärrituste ja meele madalseisude aeg; häbi, süü, ebaõnne ja kurnava suhtekarma projektsioonid. 

Algab aeg selle ringitammumise kokkuvõteteks, tervenemiseks, elujulguse kasvuks, jõustumiseks, selguse, vabaduse ja uuenemise tunnetamiseks. Uksed avanevad, tulevad uued võimalused ja uued suunad.

Murtud hinged murravad läbi!

Kuu(templi)teenistused on suunatud iga osaleja ainulaadse energiakeha vabastamiseks ja taastamiseks.
Terve, aktiivne ja ühtne energiakeha tagab sinu tervise, suhted ja heaolu nii vaimsel, mentaalsel kui füüsilisel tasandil.
Kuuteenistuste dünaamika järgib nii planeetide joondumisi kui ka osalejate poolt seatud eesmärke, kavatsusi ja valmisolekut. Kuu 17.aprillil alanud katalüütiline Jäära ajastu on lõppenud. Mai keskel alanud eepiline Uraani transiit Sõnnis avas pöördumatute muutuste ajastu aastateks, selle algus on olnud jõuline ja tuntav igas eluaspektis. Need kosmilised joondumised on andnud enneolematud võimalused lahendada arusaamatud konfliktid ja ületamatutena näivad takistused, mis avalduvad seni lahendamata ja ka unustatud teemade esilekerkimises, või ebamugavates meele- ja kehaseisundites.

Kuidas tundusid viimaste kuude kosmilised hoovused (vaata kommentaari)? Kas märkad selle astroloogilise ennustuse valguses seoseid luua?

Pööripäeva Täiskuuteenistuse©25.09 kaheksa tunni jooksul toimunu oli kui läbilõige nende kuude energeetilisest mängust, mil viibisime katalüütiliste hoovuste keerises. Need möödunud kuud ja see Täiskuuteenistus oli ettevalmistus eelolevaks, uueks astronoomiliseks ajastuks. See kestab sellest pööripäevast kuni järgmise aasta suvise pööripäevani. Sel perioodil on määrajaks Päike, mille toimet Kuu toetab omasoodu. Seda, mis toimuma hakkab, pole me seni oma selles elus kogenud. Seega jälgime ja järgime hoolega kosmilisi ja füüsilisi märke, ja eelkõige oma olemuslikke vajadusi. Meie teadlikkus iseendast avardub hüppeliselt, nagu ka võimalused vabaneda sõltuvus- ja orjussidemetst ning teostada ennast oma olemuslikes vajadustes.

Eelolevad Kuuteenistused, nagu see ja eelmisedki, toetavad osalejate kulgemist vaba loomingu ja enesekehtestamise teekonnal. Järk järgult eemalduvad need blokeeringud kõikidel tasanditel, mis on toonud kaasa ebamugavaid seisundeid nii füüsilisel, hingelisel kui meeletasandil. Neid, mis on hoidnud meid ahelais ja mõjutanud suhteid, tervist, meelelist heaolu ja materiaalset toimetulekut. 
30.09.2018 lõppeb ka 5 kuud kestnud Pluto retrogaad. Koos sellega saab otsa ärrituste ja meele madalseisude aeg; häbi, süü, ebaõnne ja kurnava suhtekarma projektsioonid. Algab aeg kuid kestnud ringitammumise lõpukohandusteks, tervenemiseks, elujulguse kasvuks, jõustumiseks, selguse, vabaduse ja uuenemise tunnetamiseks. Uksed avanevad, tulevad uued võimalused ja uued suunad.

Murtud hinged murravad läbi!


Pööripäeva Täiskuuteenistus toimus neljas erinevas etapis. Esimese etapi ajal toimus blokeeringute vabastamine peentasanditelt. Teise ajal vabanesid eelnevalt ilmnenud musta maagia kombinatsioonid (I ja V). Kolmandal etapil toimus energiatasandite virgutamine eelnevalt blokeeringutest vabanenud pingete energia arvelt - see aktiveeris energiakeeriseid ja nendevahelisi kanaleid. Neljanda etapi ajal toimus kogu eelneva taastus- ja aktiveerimistegevuse tulemau rakutasanditele, virgutades asjakohaseid elundeid, näärmeid ja endokriinsüsteemi. Täiskuuteenistuse tulemusena virgus nii meel kui keha teisipäeval kl 14-ks. Meenuta, mis toimus sel ajal või õhtul ...

Vanakuuteenistus algab kl 18 2. oktoobri õhtul. Selleks ajaks on Kuu sisenenud viimasesse veerandisse ja on lõõgastava toimega sel uue ajajärgu algushetkedel. Kuigi lõppev astronoomiline ajastu oli katalüütiline, st lõhustava toimega, on ees oodata veelgi suuremaid muutusi.
~~~
Siin Kuutemplis on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150 - poole soodsam oktoobris-novembris 2018
5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud
6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
7. variant: individuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

* Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 30. septembril ja 5., 12., 18., 25.oktoobril, kl 22.00-23.00
Selle toime mõjutab haigete rakkude tuuma nii, et käivitub organite tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi energia korrastamine, üldenergia ravi ja vabastamine ka musta maagia kaetistest, eluenergia tõstmine) toimub individuaalselt enne raviseanssi.
Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.
Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.
Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.

Eelmine
Sügispööripäeva Täiskuu- uued algused
Järgmine
Organismi sisekeskkonna happesuse tõus - atsidoos - pärsib energiaravi

Kommentaarid

 • Magissa  •  27. september 2018
  Meenutagem, mis toimus alates 16. aprillist 2018, kui Kuu loomise päeval algas katalüütiline astroloogiline tsükkel, mis kestis 25. septembri Täiskuuni. Kohe järgmisel päeval (17.04) suundusid Saturn ja Jupiter retrogaadi Kaljukitse majas, ka tervendajate kaitsja Chiron sisenes Jäära majja ja peagi oli ka saatanlik Pluto liikumas retrogaadi. Oli alanud väga intensiivne joondumine, ja mitte ainult taevastes vägedes, mis mõjutab inimesi vastavalt sellele, kuidas oli kujunenud/kujundatud isiklik (suhte)karma ja teadlikkus, ja valmisolek lõimuda uute energiatega.

  Tsiteerin tollast ennustust: "See kuuloome aeg läitis kogu eeloleva aasta tule. Vägevad ja jõulised hoovused apriilis on sütitatud Jupiteri, Saturni ja Pluto retrogaadide maagilisest väest. Valmistu Jäära toetusel vägevateks võitudeks, kuid ... ole hoolikas meetodite valikul, sest eel on ootamas nii mõnedki planetaarsed retrogaadid, mida ei saa tähelepanuta jätta.

  See Kuuloomes alanud tsükkel Jääras kulmineerub 25.septembril 2018.

  Sel perioodil on päevakorras järgmised asjad:

  sisetunde, mentaalse enesekindluse ja teadlikkuse tõus, mis toetab suhtlemist ja igapäevareaalsuse loomist

  konkurentide poolt tekitatud ootamatud väljakutsed, takistamaks terviklikkust, tulemuslikkust ja uute väärtuste loomist

  plahvatuslik uute tundmatute alade kaardistamine, piiride ületamine

  vaimse tervendamise ja taastamise valdkonnas uued liidrid

  sünkroonsused uute suhete loomisel, eriti sellised, mis toetavad isiklikku eesmärki ja vajadusi, uusi tiime ja paarilisi

  uute värskete energiate imbumine kõikidesse olulistesse valdkondadesse

  enesekindluse tõusu läbi eneseteadlikuse arengu

  uued liidrid ja rolli loojad

  vanade piirangute purustamine uue mentaalsuse abil

  uute radade loomine uue ajastu energias

  heaolu mõiste muutumine

  sõjaväeliste, seadusandlike jõudude ja päästeteenistuste isiklikud kontaktid selleks, et tervendada ja toetada kogukondi ja kultuure

  vaimsete seaduste toime globaalsetele sõjalistele sündmustele

  uute vaimsete relvade ja vormide ilmnemine, toimub see füüsilisel- või astraaltasandil nende ringis, kes teadlikult tegutsevad nendes valdkondades

  uute sisstulekute tekkimine neile, kes avarduvad ja laienevad esmakordselt

  kohalike sotsiaalvõrgustike ümberkujunemine

  kasvav vajadus reageerida kiiresti sündmuste arendamisele uue edu, stabiilsuse ja õnne nimel

  mentalismi ja vaimse sümbioosi uute piiride sisemine avamine

  erakorralise abi muutuste ilming, et vältida retrogaadide katastroofe

  kõikide nende väestamine, kes on joondumas uude ajastusse

  Saturni retrograad

  Saturn läheb retrogaadi Kaljukitses 17. aprillil, kaks päeva peale Kuu loomist Jääras. Oleme tajunud Merkuuri retrogaadi laastavaid tagajärgi, kuid Saturni toime on 1700 korda võimsam. Kuigi Jäära energia toetab kiiret arengut, siis Saturni liikumine toob kaasa tagasilööke. See tähendab, kui mõned aspektid meie elus arenevad jõuliselt ja soodsalt, siis teistes valdkondades võib ette tulla taandkäiku. See sõltub, mis on su isiklikud suhted Saturniga. Oma isikliku horoskoobi abil võid sa saavutada mõistmise, kuidas Saturn toetaks su edu, kuid samas on võimalik muuta Saturni retrogaadi kahjustavat toimet Kuutempli teenistuste ajal, tehes taotluseks "vabastada ennast sünnimomendil loodud Saturni kahjustavatest mõjudest".

  Saturni maagia

  Mõtiskle: kas sa oled ühenduses, st teekonnal taastumisele; kes su kõrval on; keda seal ei ole? Kes on hüljanud selle tee, kes on raskustega mägedele rühkimas? Saturni enneolematu mõju võimaldab eeloleva viie kuu jooksul esile tõusta nendel, kelle jaoks tasakaal ja terviklikkus on olulisem kui kuld. Saturni hävitavat retrogaadi pole vaja karta, pigem sügavalt aktsepteerida. Kui sa pole oma elu mõningaid nüansse veel korda saanud, siis just nüüd viie kuu jooksul on aeg sellele edukalt keskenduda. Arvestagem siis sellega, et piirangud, mis kaasnevad Saturni retrogaadiga, võivad asjakohase käitumise puhul muutuda piirideta võimalusteks.

  Uued tervendajad

  17.aprillist alates siseneb Chiron Jäära majja. See tähendab uute imeliste tervendajate esile tulemist. Chiron on tervendajate kaitsja. Kui sa oled juba tegevtervendaja, siis on oodata kõrgemata tasandite ja uute kaardistamata alade vallutamist. Su tervendav vägi muutub võimsamaks. Samuti kutsutakse tervendajaid juhtivaid sotsiaalseid positsioone täitma. Kuid see aeg, mil Chiron on Jääras, lõppeb septembri täiskuu ajal, mil ta siseneb tagurpidi Vähi tähtkujusse. Nii et võtkem sellest viie kuu perioodist maximum.

  Pluto retrograad

  Nädal peale Kuu loomist Jääras, 22.aprillil, siseneb Pluto Kaljukitse majja. See on aprilli kõige võimsam löök, arvestades, et Pluto valitseb ülima pimeduse väge. Esoteeriline astroloog Salvator Russo on veendunud, et Saatan on ülitoimekas Pluto transiidi ajal. Sel ajal on selgelt näha ka saatana käsilaste tegevust. Seda on eriti tunda valimiste ajal, mil ilusama tuleviku nimel on mõistlik vältida Pluto inimeste valimist ja hääletada Jupiteri inimeste poolt. Ja kui Pluto on retrogaadis, oleme me tunnistajaks sellele, kuidas suur saatan ise ujub mineviku hämarusest valgusesse...

  Vanast nahast välja

  Eelolevate kuude jooksul on võimalik endalt heita vana ja kasutu nahk. Selle Jäära kuutsükli ajal aktiveeruvad tohutud energiad, mis lükkavad meid seni lahendamata probleemidega silmitsi, nende hulgas, ja eriti tervendamata hinge- ja südamehaavad, mis tekitatud ka väe kuritarvitamise tulemusena. Taevased liikumised on sel perioodil väga katalüütilised, mis toob kaasa olukorrad kaosest täieliku algatusvõimetuseni.
  Asjad on plahvatuslikus muutumises alati, kui vägi tuuakse pimedusest esile valgusesse, see on alanud kuutsükli põhiteema.
  Alles siis, kui vanast nahast on valguse kätte välja roomatud, avalduvad uued plaanid sinu uuele minale. Ja kui algavad transiidid Vähis, tunned ennast oma uues plaanis võitmatuna.

  Survekatlad

  Teemandid kujunevad ekstreemse planetaarse surve all. Inimeteemandid kujunevad ekstreemse astroloogilise surve all. Kui Jupiter, Saturn ja Pluto peatselt ühinevad retrograadis, võime eeldada, et kõrge rõhu all olevad olukorrad hakkavad avalduma meie eludes kooskõlas meie karma, meie "ülestõusmisega" ja meie järgmise taseme hinge arengu nõuetega. Kui leiate ennast survekatlas, ärge paanitsege, lihtsalt teadke, et teil on väga võimas alkeemia faas, mis viib teid kõrgemale elukorraldusele juhul, kui reageerite ja muutute arukalt, näidates samal ajal parimat käitumist ja (enda vajaduste) teenimist, milleks võimelised olete. Vaimne võimekus määrab selgelt, kuidas me väljume oma survekatlast.

  Eredad ideed

  See kuutsükkel on ülimalt rikkalik eredate ideede osas. Ideed tulevad rikkalikest kosmilistest allikatest ja meie enda ajutegevusest.
  Oma heaoluks on vaja nad kiiresti rakendada. Jäära tsüklid nõuavad alati otsustusvõimet, tegevust ja kiiret rakendamist.
  Olge teadlikud selle tsükli mõistuse / tegevuse / ilmingu valemist ja kasutage see uuteks võitudeks.
  Teadlikkuse akiveerimine on selle tsükli oluline osa, eriti peale seda kui algab Uraani transiit Sõnnis. Andke endast parim, et
  hoida oma meel selge, rahumeelne ja missioonile orienteeritud, vaatamata ebakõladele ja häiretele, mille tunnistajateks saate olema või mis võib varsti šokeerida maailma ...

  Infosõda

  See Kuu loomine Jääras märgib võimsat pöördepunkti infoajasõjas 99% vastu. Selles tsüklis viivad taevased väed teatava informatsiooni üle seni keelatud meediumikünniste. Sellest tulenevalt tekib šokk ja kummaline kampaania. Selle tsükli ajal intensiivistatakse infovõitlust. Kuid säilitage rahu, teades, et loomisel on uus meediamaastik Jupiteri Amburitransiidi ajal. Olge valmis kasutama võitluseks fakte, teadmisi ja teavet, sest uued meele ja kommunikatsiooni lahingud on selle tsükli osaks. Kasutage Merkuuri aktiivsust, et eristada faktie fiktsioonidest.

  Valitsused plindris

  Valitsused on korruptsioonist neelatud ja see on teada. Kõigekõrgemad väed hakkavad kasutama Saturni ja Pluto retrogaadi Kaljukitses, et sundida valitsemissektori salajast korruptsiooni välja valimiste eel ja uue vastutuse nimel. Kuna Kaljukits reguleerib ka tööstusharusid ja ettevõtte juhtorganeid, mõjutab see ka neid ešelone. Nendel aegadel on oluline üle olla hirmust, usk on tugevam kui hirm. Ärge alluge hirmu taktikale ja pidage meeles, et Kõrgemate vägede plaanid on täiuslikud. "

  Kuidas sulle isiklikult tundus see ajastu? Kas märkad selle astroloogilise ennustuse valguses seoseid luua?
 • Magissa  •  2. oktoober 2018
  Vanakuuteenistus©2.10 algas õhtul kl 18 ja kestis kaks tundi.

  Päev enne enne kuufaasi vahetumist, 30.09.2018 lõppes 5 kuud kestnud Pluto retrogaad. Koos sellega sai otsa ärrituste ja meele madalseisude aeg; häbi, süü, ebaõnne ja kurnava suhtekarma projektsioonid. Algamas on aeg selle ringitammumise kokkuvõteteks, tervenemiseks, elujulguse kasvuks, jõustumiseks, selguse, vabaduse ja uuenemise tunnetamiseks. Uksed avanevad, tulevad uued võimalused ja uued suunad.

  Vanakuuteenistuse kahe tunni jooksul toimus energeetiline töö selle nimel, et selleks korraks lõplikult vabaneda häbi, süü, ebaõnne ja kurnava suhtekarma kammitsaist. Kuidas ja kus avaldus see vabanemine teenistuse ajal?

  Teenistuse ajal toimusid järgmised protsessid:

  1. füüsiliste takistuste eemaldamine (musta maagia kombinatsioonidest IV ja V*) vastavalt iga osaleja seisundile: neid oli kellegi poolt teenistuses osalejatele tellitud ja tehtud ajukeskustele, häälepaeltele, südamele, kopsudele, maksale, kõhukelmele, põiele. Meenuta, millises kehapiirkonnas sa tundsid teenistuse vabastavat toimet?

  2. energiaväljast eemaldusid seda tüüpi vaimolendid, kes sundisid nautima alandust,häbi, süüd, kes suunasid osaleja valikuid nende kogemiseks. Selle tulemusena võis tekkida vabanemise tunne, sügavam hingamine kella poole kaheksa paiku. Neid vaimolendeid oli kolmandikul teenistuses osalejal.

  3. Abaluude tagune energiakeeris vabanes musta maagia kombinatsioonidest (I ja II*) kõigil osalejatel. See vabastamine mõjutas ka kopsude ja südame tegevust. Kas tundsid?

  4. Osalejate isiklik ehe potensiaal vabanes iidsetest koodidest. Selle tulemusena võis tekkida eriline tunne või selgus milleski, meenus mingi ammune unistus, ja kaasnes selgus, et nüüd oled vaba oma vaevu tabatud unistusele järgnema.

  Vanakuuteenistus oli väga mahukas, kõik, mis toimus, toimus toimus lühikese ajaga. Hoiatan veelkord, et kõik intensiivsed vabastavad ja taastavad protsessid on väga väsitavad, sest toimuvad sügavad ümberkorraldused kõikidel energiatasanditel kuni rakutuumani välja. See ei tähenda, et keegi teid ründab. See on osa tervenemise protsessist, mida lühidalt nimetatakse tervenemise kriisiks. Mida raskemad hälbed ja haigused, seda sügavam kriis. Nii on looduses paika pandud. Sellistel hetkedel on vaja järgida keha vajadusi, eelkõige korralikult puhata; esiletõusnud vaevuste puhul kasutada asjakohaseid leevendavaid vahendeid - taastavad ja rahustavad raviteed, vannid, enesemassaaž, aroomilambid, jalutuskäigud, reiki...

  Teisipäeva õhtul toimunud Vanakuuteenistus toetas selles osalejate sügavate, ja ka keeruliste blokeeringute lõplikku lahendamist. Avanes võimalus pooleaastase ringitammumise õppetundide omandamiseks, kahjustuste tervendamiseks, tervenemiseks, elujulguse kasvuks, jõustumiseks, selguse, vabaduse ja uuenemise tunnetamiseks.
  Uksed on avanemas, tulevad uued võimalused ja uued suunad. Nende eostamine toimub Kuuloometeenistuse ajal 9.oktoobri varahommikul.

  Olge hoitud!

  * Musta maagia kombinatsioonide olemust ja nende mahavõtmise oskust käsitlen Pendliringides. On oluline teada, et musta maagia kombinatsioonid paigaldatakse tegijate poolt ohvrite kõige nõrgematesse piirkondadesse. Need manipuleeritavad kohad on kahjustatud juba läbi elude, võimalik, et juba vaimse sünnikanali läbimisest alates. Musta maagia manipulatsioonid saavad võimalikuks ka seetõttu, et on elupõliselt viljeldud häbi ja süü tundmist.

Lisa kommentaar

Email again: