Maagiline Täiskuu P 26.08 kl 14:56

Augusti tüüne Täiskuu toetavast maagiast kantud Täiskuuteenistus© toimub pühapäeva õhtul algusega kell kaheksa.
Kuu(templi)teenistused on suunatud iga osaleja ainulaadse energiakeha vabastamiseks ja taastamiseks. Terve, aktiivne ja ühtne energiakeha tagab sinu tervise, suhted ja heaolu.
Kuuteenistuste dünaamika järgib nii planeetide joondumisi kui ka osalejate poolt seatud eesmärke, kavatsusi ja valmisolekut. Praegune jõulise Saturni transiit on võimas aeg, mille läbimine toob kaasa väljakutseid. Väljakutsed avalduvad seni lahendamata teemades, ka ebamugavates meele- ja kehaseisundites nagu näiteks ükskõiksus, nõrkus, hingeldus, higistamine, köhatamine või konfliktides nii iseenda kui teistega.
Augusti viimane kaugseanss, Täiskuuteenistus©26.8, toetab joondumist südame kõikide tasanditega ja vähendab koormust füüsilisele kehale. Meenutagem, et Südame ruumidesse on salvestatud kõik meie olemuslikud vajadused ja peidetud ressursid.

Sul on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan:
1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud
6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
7. variant: individuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

* Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad  23, ja 31. augustil, kl 22.30-23.30
Selle toime mõjutab haigete rakkude tuuma nii, et käivitub organite tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi energia korrastamine, üldine vabastamine musta maagia kaetistest, eluenergia tõstmine) toimub individuaalselt enne raviseanssi.
Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.
Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.

Eelmine
Kuu liigub teise veerandisse L 18.08.18 10:48
Järgmine
Vanakuuteenistus E 03.09.2018 05:37

Kommentaarid

 • Magissa  •  27. august 2018
  Augusti viimane Täiskuuteenistus©26.8 toetas joondumist südame kõikide tasanditega ja vähendas koormust füüsilisele kehale. Meenutagem, et Südame ruumidesse on salvestatud kõik meie olemuslikud vajadused ja peidetud ressursid.

  Täiskuuteenistus algas kl 20 ja kestis 8 tundi. Nende tundide jooksul aktiveerus käbinäärme ja südameruumide ühendus.

  Käbinäärme ja südameruumide vahelise ühenduse loomise eelduseks oli mõlema koha virgutamine. Vabanesid pinged nii käbinäärmes kui südamepiirkonna keskustes. Pingete allikateks olid eelmiste elude jooksul kujunenud baasmustrid, musta maagia kombinatsioonid ja vaimu sünnikanali kahjustused.
  Täiskuuteenistuse toime oli väsitav ja uinutav. Sügav uni tõi kosutust. Esmaspäeva hommikul ärgates võis tunda soojust südamepiirkonnas, aga ka väikest segadust ja uimasust peas. Külmad veeprotseduurid aitavad käbinäärmel - kolmandal silmal -virguda. Tulemusena on selgelt tajutavad need võimalused, mis eelnevatel aegadel südame ruumide pimedates soppides oma aega ootasid.Need võimalused avalduvad julgusena, enesekindlusena, oma väärtuse tunnetamisena ja vastavate valikute tegemisena/teostamisena. On võimalus omandada uusi teadmisi ja kogemusi, hoolitseda selle eest, et kõik igapäevased tegevused on täielikult kooskõlas südame häälega, loobuda oma energia suunamisest võõrastesse ja tarbetutesse tegevustesse.

  Järgmise, Vanakuuteenistuse ajal ööl vastu esmaspäeva puhastub energia nõukaaegsetest kurnavatest programmidest.

Lisa kommentaar

Email again: