Vanakuuteenistus E 03.09.2018 05:37

Pühapäeva öösel vastu esmaspäeva eemalduvad kurnavad nõukaaegsed programmid osalejate energiakeeristest.
Kuu(templi)teenistused on suunatud iga osaleja ainulaadse energiakeha vabastamiseks ja taastamiseks. Terve, aktiivne ja ühtne energiakeha tagab sinu tervise, suhted ja heaolu.nii vaimsel, mentaalsel kui füüsilisel tasandil. 
Kuuteenistuste dünaamika järgib nii planeetide joondumisi kui ka osalejate poolt seatud eesmärke, kavatsusi ja valmisolekut. Mai keskel alanud eepiline Uraani transiit Sõnnis avas pöördumatute muutuste ajastu. See kestab 8 aastat, kuid algus on olnud jõuline ja tuntav igas eluaspektis. See annab ka enneolematud võimalused või arusaamatud konfliktid ja ületamatutena näivad takistused. Need avalduvad seni lahendamata ja ka unustatud teemade esilekerkimises, või ebamugavates meele- ja kehaseisundites nagu näiteks ükskõiksus, nõrkus, hingeldus, higistamine, või konfliktides nii iseenda kui teistega.

Möödunud Täiskuuteenistus©26.8, toetas joondumist südame kõikide tasanditega ja vähendas koormust füüsilisele kehale. Südame ruumidesse on ju salvestatud kõik meie olemuslikud vajadused ja peidetud ressursid.
Järgmine, 9.09 Kuuloometeenistus algusega kl 9 õhtul (märgiline 999) toob esile osalejate seni varjatud ressursid selleks, et võimendada neid eeloleva sügispööripäeva järgse Täiskuuni kasvava Kuu valguses. See annab tõuke tervenemise ja hingelise ning vaimse tasakaalu saavutamise uueks laineks läbi eeloleva aasta. See on külluse vundament.


Sul on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan:
1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud
6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
7. variant: individuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

* Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 31. augustil, 7., 15., 23. ja 30. septembril, kl 22.00-23.00
Selle toime mõjutab haigete rakkude tuuma nii, et käivitub organite tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi energia korrastamine, üldine vabastamine musta maagia kaetistest, eluenergia tõstmine) toimub individuaalselt enne raviseanssi.
Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.
Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.

Eelmine
Maagiline Täiskuu P 26.08 kl 14:56
Järgmine
Pööripäeva Kivi laager: pendel, reiki, teadlikkus ja sisetunne. Looritagused asjad.

Kommentaarid

 • Magissa  •  8. september 2018
  Vanakuuteenistus©3.9 algas pühapäeva varahommikul kl 6 ja kestis õhtul kl 11-ni, kuid teenistuse mõju toimis läbi nädala kuni reede õhtuni.

  Teenistuse käigus eemaldusid osalejate nõukaaegsed programmid* koos algpõhjuste ja tagajärgedega. Need nõuka programmid on vastuolus inimese terve energiamustriga ja nende toime kurnab märkamatult nii vaimsel, hingelisel kui füüsilisel tasandil siiani.

  Vanakuuteenistus ja selle järelmõju toimis kooskõlas osalejate valmisolekuga ja teadlikkusega.

  Kuidas Sa tundsid ennast sellel möödunud nädalal?

  Järgmine, 9.09 Kuuloometeenistus algusega kl 9 õhtul (märgiline 999) toob esile osalejate seni varjatud ressursid selleks, et võimendada neid eeloleva sügispööripäeva järgse Täiskuuni kasvava Kuu valguses. See annab tõuke tervenemise ja hingelise ning vaimse tasakaalu saavutamise uueks laineks läbi eeloleva aasta. See on külluse vundament.

  *Nõukaaegsed programmid on riiklikud energeetilised manipulatsioonid, mille abil manipuleeriti totalitaarriigi elanikega. Need manipulatsioonid olid välja töötatud ja kinnitatud partei liidrite poolt Stalini ajal. Nende teostamiseks asutati riiklikud süsteemid, osakonnad ministeeriumite juures, mis hoolitsesid iga sündiva riigi kodaniku "töötlemise" eest juba eos. Nõukaaegsed programmid on kõikidel endistel NSVL kodanikel, kes on sündinud sünnitusmajas, käinud lasteaias, koolis, kõrgkoolis ja töötanud selles süsteemis palgatöölisena. Need programmid kui energeetilised manipulatsioonid on teostatud vastavalt "kodaniku" olemuslikule energiale tema energiakeha esinevatele tasanditele ja/või organitele. Nende eesmärgiks oli vormida sõnakuulelikke, isetuid ja manipuleeritavaid riigikodanikke. Need pärssisid tunnetust, kujundasid harjumusi ja mõjutavad siiani igaühe isiksust. Nende toime on muutnud vastuvõtlikuks nüüd eraisikute tellimusena teostatavatele musta maagia manipulatsioonidele.

Lisa kommentaar

Email again: