Uue hommiku Kuu loomine 

Kuu loomise ajal 1.augustil kl 6.12 toimub Kuuloometeenistus. Selles osalemine võimaldab jätta vana ja teha uus algus praeguste vältimatute muutuste keerises. Toimub vaimse lülisamba jõustamine.
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust. Terve olemuse energia tagab meelelise, füüsilise ja materiaalse heaolu.
Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni. Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid määravad teenistuste toime. Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel), seda tõhusamad on kõrgema väe poolt kantud teenistused Kuutemplis (anno 2014).
Teenistuste tulemusena toimub

vaimne avardumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad);

hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad) ning

terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).

Keha organite tervenemist toetavad süvaravi seansid' reedeti kl 22-23, mille käigus toimub ravi eranditult rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõukaaegsed manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.

~~~

Juulikuu on alati sügavate muutuste kuu, sest suur suvi vabastab külma kliima ja töise talve pingetest. See võimaldab ka esile tulla seni peidus olnud probleemidel ning ühtlasi neid sujuvalt eemaldada. Seekord on juuli väga suurte muutuste kuu, sest taevased väed ja emake Maa on alustanud suurpuhastust selleks, et tõsta sagedust ja terveneda. Inimkonna esindajad tajuvad seda erinevalt, nii ka toimuvad igasugused erinevad muutused endas ja ümberringi. Sügavate kriiside ja segaduste ajal on seda hea meeles pidada ja sellest lähtuvalt toimunut tõlgendada.

Kui eelmine juulikuu teenistus, Täiskuuteenistus avas osalejate südamekeskuse ja taastas ühenduse südame kõrgemate tasanditega, siis möödunud Vanakuuteenistus kuu kahanevas energias oli sobiv aeg vabastada läbivalt osalejate vaimne lülisammas.

Vanakuuteenistus algas 25. juuli varahommikul, just sel momendil, kui kuu liikus II veerandisse. See oli kl. 4.18. Vanakuuteenistus kestis 4 tundi.

Vaimse lülisamba vabastamisel toimusid osalejate olemuslikus energias järgmised ümberkorraldused:
energiakeeriste vabastamine satanistlikest piirangutest';
massiivse psüühilise vastuolu' leevendamine;
südamepauna ja kolmiksoojendi meridiaanide vabastamine hirmuenergiast;
energiakeeriste vabastamine mkk'-dest;
käivitus geneetilise koodi tervenemine;
kõikide energiameridiaanide vabastamine täiskombodest' ja olemusliku energia taastamine täieliku ülevõtmise kahjudest;
ülalloetud blokeeringute algpõhjuste eemaldamine, so nõuka "organite" poolt teostatud energeetilised manipulatsioonid, baasmustrid' ja vaimse sünnikanali' kahjud.

Vanakuuteenistus oli väga mahukas, kuid see mahtus nelja loetud tunni sisse. Seetõttu võis osalejatel ärgates olla kerge segadus, masendus, ärevus ja/või erinevad ebamugavad füüsilised aistingud. See kõik tulenes sellest, et üldenergias ja kehas algasid mahukad ümberkorraldused mitte ainult selleks, et terveneda, vaid ka selleks, et kohaneda nende suurte muutustega, mis planeedil ja universumites toimuvad.
Vanakuuteenistuse toime jätkub veel 2-3 päeva. Osalejatel on soovitav ka ise keskenduda teenistuse ajal esilekerkinud blokeeringutele nagu massiivne vastuolu ja hirmu vabastamine (pendliga või muul moel vastavalt oskustele). Samuti on olulised südamepauna ja kolmiksoojendi meridiaanide venitused*. Lihastes tekkinud pingeid aitab leevendada bioaktiivne magneesiumdiglütsinaat**. Kontrollige, kas keha vajab seda.

Nagu tähele panite, siis lülisamba tasanditeni teenistuse toime ei jõudnudki. Vaimse lülisamba lõplikul taastamisel olid ees tõsised takistused. Järgmine, Kuuloometeenistus võiks toimida uute alguste eostamiseks uues energias, kuid enne on vaja taastada vaimne selgroog...

Järgmine, 1. augusti varahommikune Kuuloometeenistus on hea aeg elumuutvate uute alguste eostamiseks uues energias. Teenistuse ajal toimub eelkõige psüühiliste vastuolude leevendamine, seestunud energiate eemaldamine ja lümfisüsteemi virgutamine.
Teenistuste toime puhastab ka kohti (kodud, töökohad, riiklikud ja avalikud asutused jne), kui need registreerumisel nimetada.
Teenistusel osalemise tagab panus Südamerahu kontole või PAYPAL kaudu.

~~~

Magissaga on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)   
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)                                                4. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav raviseanss' 30
6. variant: individuaalne kaugseanss 75

7. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega 3-6 kuud. Ettevalmistus m
is sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistuse.

8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.


' Süvatervendavad kaugraviseansid
toimuvad igal reedel kl 22.00-23.00.
Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.
Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub reede õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine toimub enne raviseanssi alates kl 20. Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.
Süvaraviseansi ajal kl 22-23 on vaja olla rahulikult pikali.
Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole* või muul moel (
PAYPAL).


Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine

~~~

'Satanistlikud piirangud, massiivne psüühiline vastuolu, mkk-d, täiskombod, baasmustrid, vaimse sünnikanali kahjud on tuttavad terminid neile, kes osalemas Pendliringides*** ja süvatervendavates rännakutes. Sellegipoolest on teenistustel vabastav toime kõigile, kes neis osalevad. Ka neile, kes osalemas lähedaste poolt tellitud (sala)kingitusena.

*Näiteks venitused http://tervisetreener.ee/wp-content/uploads/2015/10/Shindo-venitused.pdf
** Magneesium https://www.apotheka.ee/bioaktiivne-magneesium-diglutsinaat-kapslid-n90-pmm0162450ee
*** Pendliringid https://magissa.ee/magissa


Eelmine
Vanakuuteenistus ööl vastu 25.juulit
Järgmine
Kasvava kuu teenistus

Kommentaarid

 • Magissa  •  1. august 2019
  Kuu loomise aeg on hea aeg elumuutvate uute alguste eostamiseks, eriti praeguses uues energias.

  1. augusti varahommikune Kuuloometeenistus lõppes kl 7.15, olles kestnud kolm tundi.
  Teenistuse ajal toimus eelkõige sügavate psüühiliste vastuolude leevendamine ning seestunud energiate eemaldamine peentasanditelt, mille tulemusena virgus lümfisüsteem. Lümfisüsteemi virgutamine aitab osalejate füüsilistel kehadel praeguste peenkehade tormiliste muutustega toime tulla ja terveneda kuni rakutasanditeni.

  Sügav psüühiline vastuolu kujuneb olukorras, kus energiasse ja alateadvusesse on salvestatud palju vanu lahendamata teemasid. Need lahendamata asjad moodustavad blokeeringud, mis märkamatult takistavad teatud soorituste teostamist, millegi saavutamist ning inimene on loobunud selle poole pürgimast. Põhiline väljend sel puhul "Ei mis nüüd mina... , ei kus nüüd seda... , niikuinii ei õnnestu... , kunagi pole õnnestunud... , ei tule välja... , pole minu jaoks...".
  Seekord leevenes teenistuse ajal sügav vastuolu sellisel moel, et vabanesid piirangud, mis olid alguse saanud vaimse sünnikanali läbimisel ja kahjustasid eelmiste elude läbimisel geneetilist koodi. Geneetiline kood määrab meie võimed, oskused, edu. Teenistuse tulemusena need koodi piirangud vabanesid nii, et just sulle saavad võimalikuks ja õnnestuvad need muutused, mis on just sinu väärilised.
  Kui on heiastumas muutused, on sobiv suhtumine "Miks ka mitte ..., tasub proovida ..., just seda ma ju vajan ja vääringi". On aeg vaimne selgroog välja sirutada.

  Kuuloometeenistuse toime puhastas ka neid kohti (kodud, töökohad, riiklikud ja avalikud asutused jne), mis registreerumisel olid nimetatud.

  Järgmine, kasvava kuu Noorkuuteenistus toimub 7.augusti õhtul. See on sobiv aeg (varjatud ja sügavale peidetud) viha lahustamiseks, viha allasurumisest tekkinud psüühiliste vastuolude lahendamiseks, samuti jätkuvalt vanade energiate puhastamiseks lülisamba küljest koos taasakaalukeskuse vabastamisega.
  ~

Lisa kommentaar

Email again: