Kasvava kuu teenistus

Kasvava kuu Noorkuuteenistus toimub 7.augusti õhtul. See on sobiv aeg (varjatud ja sügavale peidetud) viha lahustamiseks, viha allasurumisest tekkinud psüühiliste vastuolude lahendamiseks, samuti jätkuvalt vanade energiate puhastamiseks lülisamba küljest koos taasakaalukeskuse vabastamisega.
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust.
Terve olemuse energia tagab meelelise, füüsilise ja materiaalse heaolu.

Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni.
Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid määravad teenistuste toime.
Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel),
seda tõhusamad on kõrgema väe poolt kantud teenistused Kuutemplis
(anno 2014).
Teenistuste tulemusena toimub

vaimne avardumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad);

hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad) ning

terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).

Keha organite tervenemist toetavad süvaravi seansid' reedeti kl 22-23, mille käigus toimub ravi eranditult rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõukaaegsed manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.


Kasvava kuu aeg on hea aeg elumuutvate uute alguste teostamiseks, eriti praeguses uues energias.

Eelmine teenistus

1. augusti varahommikune Kuuloometeenistus lõppes kl 7.15, olles kestnud kolm tundi.
Teenistuse ajal toimus eelkõige sügavate psüühiliste vastuolude leevendamine ning seestunud energiate eemaldamine peentasanditelt, mille tulemusena virgus lümfisüsteem. Lümfisüsteemi virgutamine aitab osalejate füüsilistel kehadel praeguste peenkehade tormiliste muutustega toime tulla ja terveneda kuni rakutasanditeni.

Sügav psüühiline vastuolu kujuneb olukorras, kus energiasse ja alateadvusesse on salvestatud palju vanu lahendamata teemasid. Need lahendamata asjad moodustavad blokeeringud, mis märkamatult takistavad teatud sooritusi, millegi teostamist, millegi saavutamist ning inimene on juba loobunud selle poole pürgimast. Põhiline väljend sel puhul "Ei mis nüüd mina... , ei kus nüüd seda... , niikuinii ei õnnestu... , kunagi pole õnnestunud... , ei tule välja... , pole minu jaoks...".
Seekord leevenes teenistuse ajal sügav vastuolu sellisel moel, et vabanesid piirangud, mis olid alguse saanud vaimse sünnikanali läbimisel ja kahjustasid eelmiste elude läbimise jooksul geneetilist koodi. Geneetiline kood määrab meie võimed, oskused, edu. Teenistuse tulemusena need koodi piirangud vabanesid nii, et just sulle saavad võimalikuks ja õnnestuvad need muutused, mis on just sinu väärilised.
Kui on heiastumas muutused, on sobiv suhtumine "Miks ka mitte ..., tasub proovida ..., just seda ma ju vajan ja väärin". On aeg vaimne selgroog välja sirutada.
Kuuloometeenistuse toime puhastas ka neid kohti (kodud, töökohad, riiklikud ja avalikud asutused jne), mis teenistusele registreerumisel olid nimetatud.

Järgmine teenistus

Kasvava kuu Noorkuuteenistus toimub 7.augusti õhtul. See on sobiv aeg (varjatud ja sügavale peidetud) viha lahustamiseks, viha allasurumisest tekkinud psüühiliste vastuolude lahendamiseks, samuti jätkuvalt vanade energiate puhastamiseks lülisamba küljest koos taasakaalukeskuse vabastamisega.

Teenistuste toime puhastab ka kohti (kodud, töökohad, riiklikud ja avalikud asutused jne), kui need registreerumisel nimetada. Teenistus toimib ka (sala)kingitusena lähedastele. 
Teenistusel osalemise tagab panus Südamerahu kontole või PAYPAL kaudu.Magissaga on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)  
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
  3. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)                                           4. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav raviseanss' 30
6. variant: individuaalne kaugseanss 75

7. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega 3-6 kuud. Ettevalmistus m
is sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistuse.

8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.


' Süvatervendavad kaugraviseansid
toimuvad igal reedel kl 22.00-23.00.
Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.
Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub reede õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine toimub enne raviseanssi alates kl 20. Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.
Süvaraviseansi ajal kl 22-23 on vaja olla rahulikult pikali.
Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole* või muul moel (
PAYPAL).


Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumineEelmine
Uue hommiku Kuu loomine 
Järgmine
Täiskuuteenistus 15.augustil 

Kommentaarid

 • Magissa  •  8. august 2019
  Kasvava Kuu Teenistus 7.juuni õhtul lõppes osalejatele segadustundega nii füüsilisel kui mentaalsel tasandil. Neil, kes veel ei maganud, võis kl 22.21 paiku tekkida äkki soov sööma, jalutama, sauna, vanni või sooja dušši alla minna. Või lihtsalt midagi teha.
  Selle segaduse tekitas intensiivne teenistuse käik, mille jooksul tõusis alguses järsult osalejate eluvibratsioon ning lõpus toimus kesknärvisüsteemi ja vaagnapiirkonna rakkude ravi.
  Teenistus algas hetkel, mil Kuu liikus III veerandisse kl 20.31. Teenistuse alguses toimus varjatud ja sügavale peidetud viha mõjude vabastamine lülisambast/seljaajust, viha allasurumisest tekkinud psüühiliste vastuolude leevendamine, samuti taasakaalukeskuse vabastamine vihaga seotud blokeeringutest kuni algpõhjusteni välja.
  Teenistuse mõju oli selgelt tunda veel kolm tundi peale aktiivse osa lõppu.

  Augusti Täiskuu ajal toimub taas südamekeskuse aktiveerimine ja ühenduse loomine südame kõrgemate tasanditega. Täiskuuteenistus 15.augusti õhtul süvendab armastuse tunnet enda vastu. Virgutust saavad ka süda ja kopsud ning nendega seotud elundkond.

Lisa kommentaar

Email again: