Veebruari Täiskuu

Täiskuu on 16.veebruaril kl 18.56. Toimub Kuutempli teenistus.
Eelmine teenistus
8.veebruari Kasvava kuu teenistus kestis 10 tundi ja lõppes peale südaööd. Teenistuse ajal sai virgutust kogu energiasüsteem, tuues kaasa lõõgastuse. Osalejatel vabanesid pinged tänu sellele, et naasid tagasi hingeosad (eluenergia kogumid). Toimus kogu olemusenergia joondamine ja tasakaalustamine, see muutus toekamaks. Eluenergia tõuseb veel paari päeva jooksul. Võivad tulla head mälestused varasematest aegadest

16.02.2022 Täiskuu on kl 18:56. Täiskuu võib tuua esile allasurutud pingetega seotud ärevust. Täiskuuteenistuse toime vabastab ärevuse algpõhjused vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kohti, kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.  Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab panus Südamerahu kontole vastavalt 12, 42 või 120. 1.aprillist muutuvad toetused teenistustel osalemiseks.

©2022 Magissa

Eelmine
Veebruari Kasvav kuu
Järgmine
Vanakuu 24.02.2022 00:32

Kommentaarid

 • Magissa  •  20. veebruar 2022
  24.veebruari esimesel tunnil liigub Kuu viimasesse veerandisse. Sel ööl toimub Vanakuuteenistus, mille ajal toimub osalejate energiatasandite vabastamine ja elujõu virgutamine vastavalt nende vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele. See on jätk Täiskuuteenistusele.

  Täiskuu oli 16.02.2022 kl 18:56. Täiskuu tõi esile allasurutud pingetega seotud ärevust. Täiskuuteenistuse toime vabastas ärevuse algpõhjuseid. Teenistus kestis kaheksa tundi ja lõppes kl 3 öösel vastu 17. veebruari. Täiskuuteenistuse toime kestis aktiivselt laupäeva keskööni.
  Teenistuse kaheksa tunni jooksul avaldusid seestunud energia massiivid keha rakkudes, sh närvi-, hormonaal- ja endokriinsüsteemis. Energia blokeeringute põhjuseks oli energia ülevõtmise kahjud, eelmiste elude ja nõuka stiilis energeetilised piirangud, mis ulatusid vaimse sünnikanalini. Täiskuuteenistuse ajal toimus osalejate olemusenergia taastamine (energiakeerised aktiveerimine). Seestunud energia eemaldus teenistuse toime tõttu järgnevatel päevadel. Toimub tasakaalustumine ja joondumine. Täiskuu teenistus virgutas närvi-, hormonaal- ja endokriinsüsteemi talitlusi, mistõttu võis tekkida erinevaid (võõraid) aistinguid ning süngeid unenägusid. Need avaldusid selleks, et lõplikult eemalduda ning tulemusena keha saab vabaneda pingetest.

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kohti, kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.  Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
  Kuuteenistustes osalemise tagab panus Südamerahu kontole vastavalt 12, 42 või 120.
  1.aprillist muutuvad toetused teenistustel osalemiseks.

  ©2022 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: