Veebruari Kasvav kuu

08.02.2022 15:50 Kasvava kuu teenistus on virgutava toimega.
01.02.2022 Tiigriaasta alguse Kuu loomine oli kl 07:46. See on aeg, mil toimub jätkuv häälestamine uude aastasse. Päikese ringid on muutunud pikemaks ja päikese energia koos teiste kosmiliste muutustega suunab pöördumatult muutustesse. Harjumine uute energiatega eeldab vanadest asjadest loobumist. See algab nende eemaldamisega energeetilisest mälust alates peentasanditelt kuni rakutasandini. Läbivalt.
1.veebruari Kuuloometeenistuse ajal toimus osalejate olemusenergia korrastamine vastavalt nende vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele. Teenistus kestis kuus tundi ja lõppes kl 10 hommikul. Kuue tunni jooksul vabanes osalejate olemusenergiast pinged, mille põhjustajateks olid energia ülevõtmiste ja nõuka aegsete energeetiliste mõjutuste kahjud ja nendest tekkinud seestunud energia. Eelmiste elude baasmustrid korrastusid ja vaimse sünnikanali kaart korrastus vastavalt olemusenergia vajadustele ning valmisolekule. Kuuloometeenistuse toime kestis neljapäeva, 3. veebruari õhtuni. Reedene süvaravi tervendas kõige rohkem kahjustatud organeid.

Järgmine, Kasvava kuu teenistus on virgutava toimega.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kohti, kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.  Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab panus Südamerahu kontole vastavalt 12, 42 või 120. 1.aprillist muutuvad osalustasud.

©2022 Magissa
Eelmine
Tiigriaasta alguse Kuu loomine
Järgmine
Veebruari Täiskuu

Kommentaarid

  • Magissa  •  9. veebruar 2022
    8.veebruari kasvava kuu teenistus kestis 10 tundi ja lõppes peale südaööd. Teenistuse ajal sai virgutust kogu energiasüsteem, tuues kaasa lõõgastuse. Osalejatel vabanesid pinged tänu sellele, et naasesid tagasi hingeosad (eluenergia kogumid). Toimus kogu olemusenergia joondamine ja tasakaalustamine, see muutus toetamaks. Eluenergia tõuseb veel paari päeva jooksul. Võivad tulla head mälestused varasematest aegadest

    16.02.2022 Täiskuu on kl 18:56. Täiskuu võib tuua esile allasurutud pingetega seotud ärevust. Täiskuuteenistuse toime vabastab ärevuse algpõhjused vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele.
    Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kohti, kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.  Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab panus Südamerahu kontole vastavalt 12, 42 või 120. 1.aprillist muutuvad toetused teenistus tel osalemiseks.

    ©2022 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: