Vanakuuteenistus©22.10

Registreerumine kuni laupäeval kl 22.00.
Eelmise, maagilise täiskuu aegne teenistus kestis 17 tundi. Nende loetud tundide jooksul oli osalejate jaoks - seal, kus nad olid oma igapäevaelu loomas ja lahendamas - lahti kõik portaalid, mis viivad edasi tervise ja heaolu lätete juurde. 
Seekord tuli juurde uut energiat, mis eemaldas vanu piiranguid. Alateadvusest vabanesid süü ja viha massiivid. Need olid endasse mähkinud ning vangistasid mõtteid, tegusid. Inimene, kel süü ja viha juhib valikuid ja enesetunnet, ta pole vaba armastama ennast ja teisi. 
Kestev vangistus mõjutas meeleseisundit ja koormas organismi. Nii mõnelgi osalejal oli see avaldunud varjatud põletikuna, mis omakorda kurnab, väsitab, tekitab stressi. Seetõttu immuunsus süsteem on võimetu vastu seisma haigustele, tekivad haavad, haavandid, käärimine jms.
Teenistuse tundide jooksul vabanes osalejate meeleseisund. Avanes võimalus anda kehale tõhusat tervenemist, tõsta elujõudu. Keha varjatud põletikku aitab taandada toidulisand selesan, ravitaim kolmisruse tõmmis, korallivesi, aluseline vesi ja allikavesi.
Kui keha on tervenemas, saab jätkata  sünnimomendi kurnava mõju leevendamist.  

Vanakuu aeg on laupäeval,  22. oktoobril kl 22:14. Siis suundub kuu IV veerandisse, viies kahanedes kaasa ebavajalikke asju.

Eelmine
Täiskuu pühapäeval 16.10.16 kl 07.23
Järgmine
P 30.10.2016 19:38 - oktoobri teine kuu loomine

Kommentaarid

  • MAGISSALT  •  24. oktoober 2016
    Vanakuuteenistus©22.10 teostus 40 min jooksul ja lõppes pühapäeva öösel kl 2. Portaalid olid valla sel ööl. Osalejad võisid tunda keskööjärgsetel tundidel seletamatut rahutust.

    Nende loetud minutite jooksul toimus valdavalt kõigi osalejate geneetilise koodi ümberkirjutamine.

    Selleks, et eelolevad ööd (ja ka päevad) oleksid rahulikud, on soovitav tarvitada rohkesti kaltsiumi ja magneesiumi sisaldavaid toiduaineid ja ravimtaimi või toidulisandeid eeloleva 2-3 nädala jooksul. See aitab uuel tervel geeni-infol levida kogu olemuses ja mõjutada nii tervist kui suhteid.

Lisa kommentaar

Email again: