P 30.10.2016 19:38 - oktoobri teine kuu loomine

Loetud tundide jooksul on osalejate jaoks lahti kõik portaalid, mis võimaldavad eemaldada kurnavate seisundite sügavad algpõhjused.
Vabastaval ja tervendaval Kuuloometeenistusel©30.10 osalemise käivitab panus  Südamerahu kontole** .

Panusega 120 (peale 12 teenistuse kogemist) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.

Nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub sünnikaardi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine.
See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, needustest jms.


Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena, kui see neile käivitada.

Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti. Need on vaja nimetada peale panuse teostamist.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).

Ühe maksega võib teostada mitu panust.

Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal kulgevad teadvuse tasandil seal, kus osaleja on ja siis, kui talle sobib. Oluline on olla teadlik sellest, et tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.


Eelmine
Vanakuuteenistus©22.10
Järgmine
Kohtumine Aphroditega

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  30. oktoober 2016
  Loetud minutite jooksul olid osalejate jaoks lahti kõik portaalid, mis tüüned kuuloome ürgsest väest, võimaldes eemaldada kurnavate seisundite sügavad algpõhjused.

  Kuuloometeenistus kestis tunni jooksul ning lõppes kl 22.51 pühapäeva õhtul. Kuna need loetud minutid olid väga sügava toimega, jäävad need minutid mõjutama eelolevateks päevadeks kuni on tulnud selgus prioriteetides.

  Kuna eilsel päeval ja ööl (29.10.16) olid avatud ka galaktilised portaalid, oli käepärast piisavalt uut infot ja peent energiat nii, et Kuuloometeenistuse jooksul oli võimalik üle kirjutada geneetilised koodid. Kõik osalejad olid selleks valmis.

  Taastatud geneetika tervendava ja kergendava mõju toimet takistab kõikidel osalejatel sügav psühholoogiline vastuolu. See avaldub seisundis, kus tundub, et lahendamata ja lahendatavaid probleeme on niiiii palju, et kõik käib üle pea.
  Kuuloometeenistuse mõju hajutas segadust sellisel moel, et osalejatel on soovi korral lihtne keskenduda just sellele olulisimale teemale, mille konstruktiivne lahendus toob uusi väljavaateid. Võimalik, et paari päeva jooksul nii mõnigi "hädasti lahendamist vajav probleem" kaob üldse päevakavadest ja öömuredest. Selleks on vaja esitada küsimus: mis on praeguse hetke oluline teema?

  Mis on praeguse hetke oluline teema?

  Esita see küsimus enne uinumist ja kui ärgates vastust ei tule, siis peale hommikukohvi joomist. Jälgi sisetunnet ja ka väliseid märke ning sõnumeid teistelt inimestelt.

  Noorkuuteenistuse©7.11 kasvav energia aitab võimendada keskmesse tõusnud teemat või teemasid.

Lisa kommentaar

Email again: