Vanakuuteenistus 16.märtsil 2020

Vanakuuteenistuse ajal toimub rakutasandi kahjude vabastamine: DNA ja geneetilise koodi taastamine. Seetõttu tugevdab Vanakuuteenistuse toime immuunsüsteemi ja valmistab osalejad ette kevadportaalide läbimiseks.
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust.
Terve olemuse energia tagab meelelise, füüsilise ja materiaalse heaolu ning tagab tugeva immuunsuse.
Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni.
Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid määravad teenistuste toime.
Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel),
seda tõhusamad on kõrgema väe poolt kantud teenistused Magissa Kuutemplis (anno 2014).
Teenistuste tulemusena toimub:vaimne avardumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad),
hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad) ning
terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).
Keha organite tervenemist toetavad süvaravi seansid reedeti kl 22-23, mille käigus toimub ravi eranditult rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõuka "organite", miilitsa, NKVD manipulatsioonid j


Eelmine teenistus

9.märtsi Täiskuuteenistus oli väga intensiivne, vabastades osalejaid kurnavatest blokeeringutest kuni baasmustrite ja vaimse sünnikanalini.
Baasmustrid on eelmiste elude jooksul kujunenud mustrid, mis mõjutavad sünnimomenti ja kogu praegust elu. Vaimne sünnikanal on kanal, läbi mille toimus esimesse kehastusse ilmumine. Ka selle kanali läbimisel on olnud kogemusi, mis mõjutavad kõiki elusid kuni praeguse hetkeni välja. Nii baasmutrite kui vaimse sünnikanali kahjude eemaldumine teenistuse käigus vabastab energia kurnavatest blokeeringutest. Kurnavate blokeeringute eemaldamine tõstab elusagedust, elujõudu ja immuunsust ning vastupidavust nakkustele ja viirustele.
Nimetatud kurnavad blokeeringud on energiakeeriste süsteemi nõrgestanud sellisel moel, et pahatahtlikel on olnud lihtne energiat kahjustada erineval moel. Musta maagiat kasutades on läbi aastate tehtud kõikvõimalikke manipulatsioone nii riiklike nõuka organite poolt kui eraviisiliselt. Neid musti manipulatsioone on teostatud ka ülikurnavate kombinatsioonidena, ja ka energiakanali ülevõtmiseks. Kõik nimetatud musta maagia mõjutused on võimendanud baasmustrite ja vaimse sünnikanali kahjusid sellisel viisil, et rüüstavad mentaalset, füüsilist ja materiaalset heaolu praegu.
 
Täiskuuteenistus algas neli tundi enne Täiskuu tippu ja lõppes Kuu kahanevas energias kl 20.48.

Täiskuuteenistuse käigus toimus osalejatel kõikide ülalnimetatud kahjude läbiv eemaldamine mitme faasina. Esimene faas lõppes kl.17. Järgmine faas oli intensiivsem ning lõppes kl.19. Viimase, kolmanda faasi ajal, mis kestis üle Täiskuu tipu, toimus tasakaalustamine. Peenenergia tasandite korrastamise mõju jõudis kuni rakutasandini.
Täiskuuteenistus oli sügava toimega ja võis kaasa tuua erinevaid aistinguid nii meele- kui keha tasandil. Teenistus mõjutas ka ööund. Kuna tegemist oli raskete teemadega, võis esile tulla ammu unustatud või seni tunnetamata ebamugavaid seiku olemises. Kes oskavad, võisid välja lugeda erinevaid märke enda olemuse, oma igapäevaelu ning tuleviku kohta.

Teenistust mõjutas talve viimase Täiskuu intensiivsus. Ka kevade esimene Täiskuu 7.aprillil on supertäiskuu ning sama intensiivse toimega.

Teenistused puhastavad kohti ja toimivad tõhusalt (sala)kingitusena lähedastele.

Järgmine teenistus
Vanakuuteenistus Kuu kahanevas energias on 16.märtsi hommikul. Vanakuuteenistuse ajal toimub rakutasandi kahjude vabastamine: DNA ja geneetilise koodi taastamine. Seetõttu tugevdab Vanakuuteenistus immuunsüsteemi veelgi tõhusamalt ja valmistab osalejad ette kevadportaalide läbimiseks.

Kuuteenistuste toime käivitab organite tervenemise.
Tervenemine toimub kiiresti, kui organi rakkudes on kerge hälve. Kui aga on tegemist pikalt kestnud ja sügava haigusega, vajavad rakud tervenemiseks süvaravi. Organite rakkude kroonilist kurnatust saab tervendada süvaraviseanssidega. Süvaraviseansid toimuvad reedeti kl 22-23 ja on kättesaadavad kõigile, kes neid vajavad ja endale tellivad.

~~~
Magissaga on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)  
2. variant:
osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42) 
   3. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)                                        
 4
. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav raviseanss' 30
6. variant: individuaalne kaugseanss 75
7. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega 3-6 kuud.
Ettevalmistus
sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistuse.
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.
'


Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad igal reedel kl 22.00-23.00.


Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub reede õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine toimub enne raviseanssi alates kl 20. Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

Süvaraviseansi ajal kl 22-23 on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada

panus 30 Südamerahu kontole

 või muul moel (PayPal).


Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine


Eelmine
Täiskuuteenistus 09.03.2020 19:48
Järgmine
Kevade esimene loomine 24. märtsil kl 11:28

Kommentaarid

 • Sirje Väikene  •  15. märts 2020
  Tere!

  Võtan osa Vanakuu teenistusest 16.märtsil.
  Tänan
 • Magissa  •  18. märts 2020
  Vanakuuteenistus algas hetkel, kui Kuu liikus viimasesse veerandisse kl 11.32. Vanakuuteenistus kestis 8.5 tundi. Nende tundide jooksul toimus osalejate keha  rakkude virgutamine. Rakkude virgutamise käigus eemaldus rakumälust kurnavaid piiranguid*. Selle tulemusena käivitus DNA ja geneetilise koodi tervenemine. DNA tervenemisega kaasneb keha tervenemine. Geneetilise koodi taastumisega avalduvad senipeidetud võimed ja oskused igapäevaelus toime tulla. 

  Vanakuuteenistus kulges tasaselt, häirimata osalejate igapäevaelu rütmi, kuid toimis sügavalt. See võis avalduda suurema väsimusena 16.märtsi õhtul, kuid ka erinevate aistingutena - siis kui mingis organis v liikumiselundkonnas olid kuhjunud suuremad pinged. Kuna need on seotud energiakanalitega, võis ka esineda pingeid keha erinevates piirkondades: jalgades, kätes, peas vm. 
  Kas märkasid teenistuse toimet oma kehas?
  Vanakuuteenistuse toime kestis jõuliselt kolmapäeva (18.03) hommikuni, andes selleks ajaks tunda tugeva vabanemisena ja lõõgastusena. Juhul, kui jäi ebamugavaid pingeid või pakitsusi, oled oodatud neid minuga jagama selleks, et leida neile seletus ja lahendus/leevendus.

  Vanakuuteenistus oli immuunsusele seda tõhusam, mida korrastatumad on keha peentasandid, sest rakkudesse on koondunud peentasandite info. Seetõttu toetas Vanakuuteenistus eriti tõhusalt nende osalejate  immuunsust ja elujõudu, kes on järjekindlalt hoolitsenud oma peentasandite eest. Oluline on ka toiduvalik - keha varustamine vajalike vitamiinide, mineraalide jm vajalikuga ning jõukohane liikumine. Samuti on oluline see, millele igapäevaselt tähelepanu pöörad, kuidas mõtled, kui teadlik sellest oled. Samas, olgem ka teadlikud sellest, et mõnikord sundmõtted ja klammerdumine on kujunenud peentasandite kahjudest, mis on rakkudesse salvestunud*. 

  Järgmine teenistus toimub Kuu loomise ajal.
  Kevade esimene Kuu loomine on 24. märtsil kl 11.28. 
  Kuuloometeenistuse ajal jätkub rakutasandite tervendamine - elujõu tõstmine läbi füüsilise tasandi jõustamise. 

  Rahu kevadportaalide läbimisel! 
  Kevade algus on 20.märtsil kl 05.50. 

  * Vanakuuteenistuse käigus vabanesid rakkude mälust sellised peentasandite kaudu rakkudesse kuhjunud kahjud:
  - musta maagia abil teostatud (voodoo, sõnumised, manad, loitsud jne) manipulatsioonid,
  - seestunud energia (kaua seismajäänud ja kurnav enegiamass),
  - osalised ja täielikud energia ülevõtmised,
  - baasmustrite kurnavad või tarbetuks muutunud piirangud (eelmiste elude kaudu sünnimomenti ja kogu elu mõjutavad piirangud. 
  Need osalejad, kes valdavad minu Pendlikaartide kasutamist, saavad järgmise teenistuse eel kontrollida, kas neil on veel nimteatud või teisi blokeeringuid peentasanditel, mis kurnavad rakutasandit ja hoiavad immuunsust madalal.

  Pendliring algajatele toimub Tallinnas 7.mail kl 17 Jakobsoni 14 ärimajas. Oodatud on ka kõik huvilised, kes on juba Pendliringi läbinud ja soovivad teadmisi värskendada ja/vi oma kogemusi jagada. Kõik on arenemises.

Lisa kommentaar

Email again: