Kevade esimene loomine 24. märtsil kl 11:28

Kuu loomise aegu toimuva Kuuloometeenistuse ajal jõustatakse osalejate rakutasandeid immuunsuse ja elujõu taastamiseks. 
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust.
Terve olemuse energia tagab meelelise, füüsilise ja materiaalse heaolu ning tagab tugeva immuunsuse.
Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni.
Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid määravad teenistuste toime.
Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel),
seda tõhusamad on kõrgema väe poolt kantud teenistused Magissa Kuutemplis (anno 2014).
Teenistuste tulemusena toimub:vaimne avardumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad),
hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad) ning
terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).
Keha organite tervenemist toetavad süvaravi seansid reedeti kl 22-23, mille käigus toimub ravi eranditult rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõuka "organite", miilitsa, NKVD manipulatsioonid j


Eelmine teenistus
Vanakuuteenistus algas hetkel, kui Kuu liikus viimasesse veerandisse kl 11.32.
Vanakuuteenistus kestis 8.5 tundi. Nende tundide jooksul toimus osalejate keha rakkude virgutamine. Rakkude virgutamise käigus eemaldus rakumälust kurnavaid piiranguid*. Selle tulemusena käivitus DNA ja geneetilise koodi tervenemine. DNA tervenemisega kaasneb keha tervenemine. Geneetilise koodi taastumisega avalduvad senipeidetud võimed ja oskused igapäevaelus toime tulla.
Vanakuuteenistus kulges tasaselt, häirimata osalejate igapäevaelu rütmi, kuid toimis sügavalt. See võis avalduda suurema väsimusena 16.märtsi õhtul, kuid ka erinevate aistingutena - siis kui mingis organis v liikumiselundkonnas olid kuhjunud suuremad pinged. Kuna need on seotud energiakanalitega, võis ka esineda pingeid keha erinevates piirkondades: jalgades, kätes, peas vm.
Vanakuuteenistuse toime kestis jõuliselt kolmapäeva (18.03) hommikuni, andes selleks ajaks tunda tugeva vabanemisena ja lõõgastusena. 
Vanakuuteenistus oli immuunsusele seda tõhusam, mida korrastatumad on keha peentasandid, sest rakkudesse on koondunud peentasandite info. Seetõttu toetas Vanakuuteenistus eriti tõhusalt nende osalejate immuunsust ja elujõudu, kes on järjekindlalt hoolitsenud oma peentasandite eest. Oluline on ka toiduvalik - keha varustamine vajalike vitamiinide, mineraalide jm vajalikuga ning jõukohane liikumine. Samuti on oluline see, millele igapäevaselt tähelepanu pöörad, kuidas mõtled, kui teadlik sellest oled.
Samas, olgem ka teadlikud sellest, et mõnikord sundmõtted ja klammerdumine on kujunenud peentasandite kahjudest, mis on rakkudesse salvestunud*.


Järgmine teenistus  
toimub Kuu loomise ajal. Kevade esimene Kuu loomine on 24. märtsil kl 11.28.
Kuuloometeenistuse ajal jätkub rakutasandite tervendamine - elujõu tõstmine läbi füüsilise tasandi jõustamise.

Rahu kevadportaalide läbimisel!
Kevade algus on 20.märtsil kl 05.50.

*​ Vanakuuteenistuse käigus vabanesid rakkude mälust sellised peentasandite kaudu rakkudesse kuhjunud kahjud:
- musta maagia abil teostatud (voodoo, sõnumised, manad, loitsud jne) manipulatsioonid,
- seestunud energia (kaua seismajäänud ja kurnav ​enegiamass),
- osalised ja täielikud energia ülevõtmised,
- baasmustrite kurnavad või tarbetuks muutunud piirangud (eelmiste elude kaudu sünnimomenti ja kogu elu mõjutavad piirangud.
Need osalejad, kes valdavad minu Pendlikaartide kasutamist, saavad järgmise teenistuse eel kontrollida, kas neil on veel nimteatud või teisi blokeeringuid peentasanditel, mis kurnavad rakutasandit ja hoiavad immuunsust madalal.

Pendliring algajatele toimub Tallinnas 7.mail kl 17 Jakobsoni 14 ärimajas. Oodatud on ka kõik huvilised, kes on juba Pendliringi läbinud ja soovivad teadmisi värskendada ja/vi oma kogemusi jagada. Kõik on arenemises.

Kuuteenistuste toime käivitab organite tervenemise.
Tervenemine toimub kiiresti, kui organi rakkudes on kerge hälve. Kui aga on tegemist pikalt kestnud ja sügava haigusega, vajavad rakud tervenemiseks süvaravi. Organite rakkude kroonilist kurnatust saab tervendada süvaraviseanssidega. Süvaraviseansid toimuvad reedeti kl 22-23 ja on kättesaadavad kõigile, kes neid vajavad ja endale tellivad.

~~~
Magissaga on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)  
2. variant:
osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42) 
   3. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)                                        
 4
. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav raviseanss' 30
6. variant: individuaalne kaugseanss 75
7. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega 3-6 kuud.
Ettevalmistus
sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistuse.
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.
'


Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad igal reedel kl 22.00-23.00.


Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub reede õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine toimub enne raviseanssi alates kl 20. Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

Süvaraviseansi ajal kl 22-23 on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada

panus 30 Südamerahu kontole

 või muul moel (PayPal).


Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine

Eelmine
Vanakuuteenistus 16.märtsil 2020
Järgmine
Kuu I veerand 01.aprillini kl 13:21- tajud ja tunnetus

Kommentaarid

 • Magissa  •  24. märts 2020
  Kevade esimene Kuuloometeenistus algas Kuu loomise hetkel kl 11.28 ja kestis kaheksa tundi. Kõige intensiivsem oli teenistuse viimane tund kell 18.28-19.28.
  Teenistuse toime jätkub. Jälgige, mis toimub teie kehas; millised on teie ahaa-momendid, mil teadvustate midagi enda jaoks; millised märgid tulevad välismaailmast.

  Lisainfo tulemas.
  @
 • Magissa  •  26. märts 2020
  Kevade esimene Kuuloometeenistus algas Kuu loomise hetkel kl 11.28 ja kestis kaheksa tundi. Kõige intensiivsem oli teenistuse viimane tund kell 18.28-19.28.

  Teenistuse toime jätkus kahes faasis kuni kolmapäeva hommikuni. 
  Esimene faas kestis teenistuse lõpust 12 tundi edasi. Nende tundide jooksul toimus teenistuse jooksul käivitatud tervenemise energeetiline haakumine rakkudesse, jätkuvalt puhastades ja käivitades tervenemist. Tervenemine toimus tervendatud olemusliku energia - peentasandite - mustri järgi. Osalejatel võis olla rahutu öö vastu kolmapäeva. Unenäod võisid näidata neid ebameeldivaid seiku elust, mis olid sügavale rakumälu sügavustesse salvestatud, tekitades haigusi.
  Teine faas kestis samuti 12 tundi. Teenistuse järelmõju teise faasi ajal toimus rakkudes rahunemine ja "toidu küsimine". Haigetest seisudest taastumine nõuab jõudu ja toitaineid. Kui organismi toitainevarude depoodes oli piisavalt toidainete varusid, siis oli see faas tunda sügava rahunemise, rahuna ja päädus hea ööunega. Juhul, kui kolmapäeva jooksul oli tunda rahutust, vaja kaaluda, millistest toitainetest on organismis puudu. 

  Mis toimus kehas; millised olid ahaa-momendid,  kas teadvustasid midagi enda jaoks; millised märgid tulid välismaailmast?

  Inimkeha rakud peegeldavad peentasandeid ning loovad heaolu, kandes füüsilist/materiaalset elu - suhteid, kodu, rikkust, pere- ja tööelu. Kui rakud on nõrgad ja kahjustatud, kui nendeni ei jõua peentasandite energeetiline info selle kohta, kuidas terveneda, kui eluviis on hävitanud organismi toitainete depoo varud, siis kaob ka tasakaal, heaolu ja küllus.

  Kevadpööripäeva järgne esimene loomine toetas tõhusalt sügava tasakaalu loomist igapäevaellu.
  Kevadportaalid on läbitud. 

  Järgmine teenistus, Noorkuuteenistus toimub kolmapäeval, 01.aprillil. Selle ajani toimib Kuu loomise vägi, ergastades tajusid ja tunnetust. Kasutagem seda aega targalt:)
  Noorkuuteenistus toetab energeetiliselt teostatud tervenemisi ja tunnetatud/teadvustatud eesmärkide saavutamist eeloleval kevadel kuni Jaanipäevani.
  Selleks, et teada, mis toimub Noorkuuteenistuse jooksul, on vaja selles osaleda. Teenistus kulgeb vastavalt osalejate valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele.

  @

Lisa kommentaar

Email again: