Visa Vanakuu alustab 29.12 kl 11:34

Aasta viimane, pööripäeva Täiskuu lõi keskkonna selleks, et selle viimase nädala jooksul - mediteerides ja keskendudes - paika panna oma eeloleva aasta energeetiline muster.
Intensiivse Vanakuu teenistus©29.12 võimendab
 eeloeva aasta külluse mustrit.
Küllust saab luua siis, kui takistused sellel teel on eemaldatud.
Uus külluse tasand kujuneb läbi peentasandite korrastamise ja teostub siis, kui oleme selleks valmis kuni rakutasandini.

Kuuteenistused taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust, mis kannab nende heaolu ja uusi võimalusi. Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni. Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid, määravad teenistuste vabastava ja taastava toime. Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma algse terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel), seda tõhusamad on kosmiliste ja maiste vägede poolt kantud teenistused.

Teenistuste tulemusena toimub

vaimne tasakaalustumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad);

hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad ja naasevad hingeosad kui energiapaketid) ning

terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).

Seda viimast toetavad süvaravi seansid*, mille käigus toimub ravi eranditult kõikvõimalikele rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõukaaegsed manipulatsioonid jms).

Eelmine, aasta viimane Täiskuuteenistus oli kantud ainulaadsest taevalikust energiapaketist. Ka meteoriitide sadu oli seda toetamas, kuid oluline oli see, et selle päeva esimestel tundidel algas talv: Täiskuu kasvas talvisesse pööripäeva. Talvise pööripäeva kosmilised ja planetaarsed portaalid olid valla kogu oma võimalustega.
Järgmine sarnane kuuseis on alles aastal 2029., eelmine oli 1977 aastal.

Põlisrahvad on sellist kuud nimetanud Külmkuu, Külm Täiskuu, Pika öö Kuu või Jõulueelne Kuu ning nad on tähelepanelikult uurinud, mis sõnumid on Külmkuul edastada eelolevaks aastaks.

Mida see meile toob? Mis tunde loob?

On hea olla tähelepanelik sellest järgneva kolme päeva jooksul (23.-25.12). Kel võimalus meenutagem 1977.aastat. Teadvustagem, et nende päevade kavatsused ja valikud määravad suures osas meie järgneva aasta heaolu ja võimalused.

See märgiline Täiskuuteenistus algas laupäeval kl 19 ja kestis neli tundi.

Selle märgilise Jõulueelse täiskuuteenistuse ajal toimus energeetilist taastamist mitmel tasandil. Ja seda ikka vastavalt osalejate terviklikkuse loomise vajadustele.

Täiskuuteenistus teostus mitmes etapis:

teenistus algas kuhjunud igapäevapingete vabastamisega (osalejad hakkasid kl 19 paiku haigutama);

siis toimus piirangute eemaldamine, milleks osutusid musta maagia kombinatsioonid I ja VI, ning seekord nendega kaasnevad nõukaaegsed manipulatsioonid, ja ka teiste elude baasmustrid;

järgnes süü sageduse vabastamine olemuslikust energiast, millega kaasnes energiakeeriste aktiveerumine ja nendevaheliste ühenduste taastamine - ja tulemusena said virgustust seedeelundid;

siis oli aeg lülisamba kõik tasandid (alates füüsiline kuni peentasandid) puhastada paakunud energiatolmust - toimus nii füüsilise kui vaimse lülisamba jõustamine, nagu ikka, vastavalt iga osaleja ettevalmistustele ja valmisolekule;

lõputundidel oli vaja puhastada osalejate energiad kõige eelneva tulemusena avaldunud entiteetidest jt rasketest vaimkogumitest;

selle tulemusena oli võimalik hingeosade tagasitoomine - naases eluvajalik energia ja info;

ning kõpuks toimus nabataguse Hara keskuse aktiveerimine, mis on meie maise eksistentsi elu- ja loomejõu energiakeskus.

Kooskõlas võimsate kosmiliste aegadega oli ka  Täiskuuteenistus pöördelise toimega osalejatele. Osalejad tunnetasid seda igaüks omamoodi. Mõned jäid sügavasse unne, mõned mediteerisid mõned tunnid, kuid oli ka teenistusejärgset ärevust, mis lahtub mõne päeva jooksul. Eelolevate päevade jooksul loksub kuuteenistuse toime paika vastavalt sellele, kuidas osalejad seda endale lubavad. See aasta viimane Täiskuuteenistus vabastas esilekerkinud pingetest, puhastas energiasüsteemi, tõi tagasi eluenergia- ja info sellisel viisil, et on võimalik selgelt tajuda oma vajadusi ning vastavalt sellel seada kavatsusi - teha plaane. Kuid on ka võimalus, et mõnel osalejal segadus on veelgi suurem - siis on ainuke eesmärk, ja see on

"Jõuda iseendani, selge enesetunnetuseni".

On oluline teadvustada, et (misiganes) edu toob pühendumine. Kui me tõeliselt hoolime endast kui oma parimast partnerist truult ja sügava austusega (hoolime oma olemuslikest vajadustest, jättes kõrvale ego ja manipulatsioonid), siis selle suhte olemus on täiuslik, küllus valitseb kõikjal ja isegi kõige igapäevasem hetk on õnnistus.

Kokkuvõtteks: aasta viimane pöördeline Täiskuuteenistus lõi võimalused selleks, et eeloleva nädala jooksul mediteerides ja keskendudes paika panna oma eeloleva aasta energeetiline muster. On soovitav visandada see pildis või sõnas paberile.

Eelolevad teenistused aitavad pühenduda eeloeva aasta edule. Järgmine teenistus on Kuu kahanevas, vabastavas energias 29.detsembril, laupäeval.

* Täiskuuteenistusele eelnenud süvaravi ettevalmistuse ajal kl 20-21.30 toimus intensiivne sageduse tõstmine. Seekord toimus töö nais-meesenergia tasakaalustamisega kehas, ja eranditult kõigil osalejatel paarisorganite ravi. Lisaks toimus osalejate hirmumassiivide lahustamine alateadvusest, mille peal olid I musta maagia kombinatsioon ja sügavate südamehaavade tervenemine.
Järgmine süvaravi on 28.detsembril.
Lisainfo leiab järgnevates kommentaarides.
Eelmine
Aasta viimane Täiskuu portaalide südames 22.12 kl 19:48
Järgmine
Salakaval Kuu loomine 06.01 03:28

Kommentaarid

 • Magissa  •  7. november 2018
  Magissaga koos on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:

  1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)

  2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)

  3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)

  4. variant: erakohtumine panusega 150 - poole soodsam oktoobris-novembris 2018

  5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud, kaks kaugseanssi nädalas.

  6. variant: süvatervendav raviseanss 30*

  7. variant: individuaalne kaugseanss

  8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

  * Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss.

  Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 28. detsembril ja 4., 11., 18., ja 25. jaanuaril kl 22.00-23.00

  Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

  Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi- ja üldenergia korrastamine, vabastamine ka musta maagia ja nõuka aegsete programmide kurnatusest, eluenergia tõstmine) toimub enne raviseanssi alates kl 20.
  Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
  2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

  Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

  Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.

  Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.
 • Magissa  •  30. detsember 2018
  Kahanev Kuu jõudis IV veerandisse laupäeval kl 11.34.
  Vanakuuteenistus algas tund aega enne seda ja kestis kolm tundi.
  Selle aastanumbri viimane teenistus oli jõuline. Teenistuse toimet kandsid neli elementi: tuli, vesi, maa ja õhk. Teenistuse teostuseks suunati mind loojuvas päikeses pikale jalutuskäigule ookeanirannal, millest osa oli vaja läbida ookeanilainetes. Kuuteenistuse lõputunni värve on näha ja tajuda lisatud pildil (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10156838550717822&set=a.439106202821&type=3&theater)*.
  Vanakuu kolme tunni jooksul toimus osalejate eluvibratsiooni tõstmine, mis oli igal minutil erakordselt jõuline. Tuli ka info, et järgmise aasta teenistused Kuutemplis toimuvadki üleüldise eluvibratsiooni tõstmise tähe all.

  Kuigi kristusteadvusest ja selleni jõudmisest on räägitud aastaid ja isegi aastakümneid, on see siiani olnud vaid vähestele pühendunutele kättesaadav. Selle saavutamise eelduseks on mitte ainult teadlikkus ja igapäevane oskuslik vaimne praktika, vaid ka asjaolu, et üldise teadvuse kõrgtaseme (superteadvuse) saavutamiseks on vaja kosmiliste/unversumlike/taevalike jõudude toetust. Nüüd, pööripäeva portaalide läbimisega on see toetus vabalt kättesaadav kõigile, kes selle järele küsivad. (Ja vääramatult puutub ka neisse, kes sellest teada ei taha.)
  Kuidas on kristusteadvuse teema seotud materiaalse küllusega? Me ju teame juba, et isikliku materiaalsuse taseme - igapäeva vaimse ja füüsilise heaolu ja külluse - määrab see, mis toimub su peenenergias. Määrab see, kui korras on su peentasandite maailm, kuid mitte ainult seda. Määrab ka see, kellega ennast seod, kuhu tähelepanu suunad, millised on mõtted (st mõtete tasand e sagedus = sinu elusagedus), sõnad, vastavad valikud ja kavatsused. Mida enam korras on su peenmaailm, mida teadlikum sa oled, mida kindlamalt püsid kristusteadvuse tasandil, seda külluslikum su elu on nii vaimsel, hingelisel kui füüsilisel tasandil. Lihtne ja loogiline?
  Inimkonna ja igaühe kristusteadvuse tasandisse jõudmine on määratud inimkonna arengu ja taevaste joondumistega. See on vääramatu ja puudutab jõuliselt igaühte siin planeedil. Igaühe heaolu sõltub teiste heaolust, kuid oluline on teada, et sina oled see, kes lood enda ümber kristalliliselt heliseva maailma ja häälestad selle järgi oma ümbruse - oma kodu, suhted, pere, töö, partnerid, kogu elu. Just see, millise heli sa praegusel hetkel lood, milles püsid, määrab järgnevate hetkede muusika. Sa ise lood igal hetkel oma elu lugu, ja sinu valik on see, kui ilusti see kõlab.
  Ilusa eluloomingu eelduseks on teadlikkus, kristusteadvuse tasand.
  Nagu siit artiklist (http://magissa.ee/star/kristusteadvus-koputab-uksele-koos-algava-aastaga) lugeda saab, on meeleseisundil, mida nimetatakse Kristusteadvuseks, mitmeid nimetusi ja Jeesus Kristusega on nimetusel vaid niipalju ühist, et oma arvukad imeteod sooritas ta selles meeleseisundis, mida nimetatakse ka nirvaanaks, zeniks, supertedavuseks jne.

  Vanakuuteenistuse käigus toimus osalejate peenmaailma korrastamine. Peenmaailma võib vaadelda kui sinu energiakeeriste (tšakrate) mõõtmatut kogumit, mis on omavahel teatud mustri järgi ühendatud. See muster on igaühele ainulaadne, nagu näpujäljed ja geneetiline koodki. Peenmaailma korrastamise käigus aktiveeruvad peenenergiakeerised ja nendevahelised ühendused. Seetõttu suureneb ja kiireneb energiavoog peenmaailmas (teadvuses), teadvus avardub ja eluvibratsioon tõuseb. Kujuneb sobiv seisund kristusteadvuse teadvustamiseks ja selles püsimiseks.
  Peenmaailma keeriste korrastamise ajal seekord need mitte ainult ei aktiveerunud, vaid sealt eemaldusid ka piiranguid, mis takistasid keeriste aktiveerumist.
  Nendeks piiranguteks on ka tavaliselt energia, kuid see piirangute energia on sulle ebasobiva mustriga või mingi põhjusel liigselt kuhjunud, mis moodustab blokeeringu.
  Selle aasta viimase teenistuse käigus eemaldusid just need kohatud mustrid ja blokeeringud, mis olid kujunenud vaimse sünni aegadest või eelmiste elude ajal.

  Kuna need blokeeringud olid väga iidsed ja sügavad, oli osalejate teadvuse vabanemine äärmiselt jõuline. See võis kaasa tuua sügava une. Kuid juhul, kui vanakuuteenistusega kaasnes ärevus ja segadus, siis see viitab asjaolule, et sul on takistused külluse ja heaolu (kristusteadvuse) saavutamisel eeloleval aastal.

  Takistuseks võivad olla antud juhul:
  1. mõtte- kui käitumisharjumused,
  2. psüühilised vastuolud (tihti ka teadvustamata),
  3. vabastamata depressioonipinged või
  4. nõukaaegsed piirangud.
  Mõtiskle, millised neist võivad sinu eelolevat külluserada takistada, ja pane need paberile, saada mulle. Koos seame plaanid nendest küllusepiirangutest vabanemiseks.

  Eeloleva Kuuloometeenistuse aegne (6.01) taevane olukord on olemuselt salakaval. Kuigi Kuu loomise aeg on hõrk ja habras, lisab sellele vunki varjutus ja jõuliste planeetide joondumine. On aktiveerumas ka haavatud tervendaja planeet Chironi vägi, et taas tuua esile seniravimata südame- ja hingehaavasid. Ühtlasi annab kuuloome ajal juba tunda järgmise Punase Supertäiskuu (21.01) erakordne mõju.

  Kokkuvõtvalt: ees on põnevad ajad, mis avavad julgetele võiduka aasta väravad, kuid kõhklejatele toob veel kannatusi.

  Põnevate kohtumisteni!

  *Pilt on seekord võetud kohaliku kutselise fotograafi kogust, ​kuna mul polnud võimalik vajalikku tehnikat kaasa kanda seekord.

Lisa kommentaar

Email again: