Aasta viimane Täiskuu portaalide südames 22.12 kl 19:48

Meesenergia aktiveerimine ja lõimumine naisenergiaga toimub süvendatult Täiskuuteenistuse ajal. Selle teenistuse ajal sulavad jõudsalt kurnavad nõukaaegsed manipulatsioonid neil, kes osalemas.
Jõudsat portaalide läbimist! See määrab eeloleva aasta heaolu.
Kuu(templi)teenistused on suunatud iga osaleja ainulaadse energiakeha vabastamiseks ja taastamiseks.
Terve, aktiivne ja ühtne energiakeha tagab sinu tervise, suhted ja heaolu nii vaimsel, mentaalsel kui füüsilisel tasandil.
Kuuteenistuste dünaamika järgib nii planeetide joondumisi kui ka osalejate poolt seatud eesmärke, kavatsusi ja valmisolekut.
Talvine pööripäev tähendab üleminekut uude, tärkavasse ja kasvavasse elusagedusse. Läbi aegade on talvist pööripäeva tähistatud mitte ainult pidustuste, vaid ka rituaalide ja tseremooniatega. Need rituaalid ja tseremooniad olid suunatud vana lõpetamisele, ebavajaliku eemaldamisele ja uute alguste pühitsemisele. Pööripäeva lähenedes kosmilised jõud muutuvad intensiivsemaks, tuues kaasa muudatusi inimkonna energiaväljas, jõudes iga kehastuseni siin planeedil. See taevaste vägede toime toob esile ja vabastab kuhjunud pinged ning tõstab sagedust selleks, et läbida talvised portaalid ja jõuda uude loomeperioodi.
Aasta viimane Noorkuuteenistus (nagu kõik teenistused) järgis kosmiliste muutuste dünaamikat, samas lõimus teenistuse toimesse Kuu kasvav vägi. Noorkuu muutus Kasvavaks Kuuks, st Kuu kasvas II veerandisse laupäeval kl 13.49. Siin Austraalias oli selleks ajaks Päike loojunud ja taevas sirasid tähed, ümbritsemas kasvavat kuusirpi, mis peegeldus ookeani pinnal. Eelnevalt veetsin kaks tundi ookeanilainetes ja kogusin väge päikesesoojade laavakivide peal. See andis aasta viimasele Noorkuuteenistuse toimele eriliselt väestava hinguse.
Aasta viimane Noorkuuteenistus Kuu kasvavas energias algas laupäeval kl 14 ja kestis neli tundi.
Teenistuse kahe esimese tunni jooksul toimus osalejate madalamate tasandite, see tähendab füüsilise keha ja sellele lähedaste tasandite vabastamine. Teenistus vabastas nendest tasanditest (eriti geneetiliselt koodilt ja energiameridiaanide erinevatelt tasanditelt) arvukalt musta maagia kombinatsioone (needusi, voodoo mõjutusi, sõnumisi, lausumisi jms). Nende toime seal oli olnud pikaaegne, sügav ja seni kättesaamatu. Selle toimega oli kaasnenud seletamatuid pingeid keha erinevates piirkondades, mis andis tunda keha vasaku ja parema pole tasakaalutuses. See tähendab, et näiteks vasaku poole õlg või puus või käsi, või terve vasak pool on olnud nõrgem või rohkem pinges vms. Noorkuuteenistuse esimese poole toime vabastas osalejad nendest pingetest vastavalt valmisolekule, kavatsustele ja teadlikkusele. Teenistuse selle etapi toime andis tunda erinevate kehaaistingutena, ning võis olla ka veidi väsitav.
Noorkuuteenistuse teine etapp taastas osalejate energiasüsteemi vabanenud energia arvelt. Eluvibratsioon tõusis järsult tasemele, kus ta ammu pole olnud. Sest need musta maagia kahjustused on olnud eemaldamiseks kättesaamatud aastaid ja aastakümneid.
Noorkuuteenistuse toime valmistas ette talvise pööripäeva portaalide läbimiseks. Noorkuuteenistuse toime oli sügavam neile, kes eelmisel õhtul, 14.detsembril oli osa saanud süvaraviseansist.
Süvaravi seansi ettealmistus algas kl 20 (Lõunaookeani aja järgi siin kl 4.30 hommikul). Päikesetõusu eelsed ja järgsed tunnid on siin väekad, ja see vägi kandis nii süvaravi ettevalmistust kui ka teostust. Seda tervendavat jõudu kannab fotojäädvustus kohast, kus teostus süvaravi siin: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10156801749427822&set=a.439106202821&type=3&theater. Sealt hoomavat õhustikku tunnetades virgub südamepaun, kõhunääre, kilpnääre, suurajukoor, väikeaju, vaheaju, talaamus, hallollus, perifeerne närvisüsteem. Nende organite nõrkus avaldus süvaravi ettevalmisuse ajal.
Süvaravi ettevalmistuse jooksul häälestasin kõigepealt kaks klaasi vett kohe alguses, seejärel said kõik osalejad energeetilist üldravi ja siis keskendusin iga osaleja nõrgimale organile ja selle ettevalmistamisele. Ettevalmistus lõppes kl 21.30 peentasandite joondamisega, sh eluvibratsiooni tõusuga ja teadvuse avardumisega.

Aasta viimane Täiskuuteenistus 22.detsembril toimub otse pööripäeva portaalide südames ... .
Sellele eelneb süvaravi 21.detsembril kl 22-23 ja neljapäevane teleseanss "Tervendav Magissa" kl 21.30 Entusiast TV-s (www.saade.ee-s) neile, kes panustavad endasse.

Olgem hoolivad ja valmis uuteks algusteks!

Lisainfo allpool.

Eelmine
Aasta viimane Noorkuuteenistus L 15.12 kl 13:49 Lõuna-Austraaliast
Järgmine
Visa Vanakuu alustab 29.12 kl 11:34

Kommentaarid

 • Magissa  •  7. november 2018
  Magissaga koos on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:

  1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)

  2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)

  3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)

  4. variant: erakohtumine panusega 150 - poole soodsam oktoobris-novembris 2018

  5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud, kaks kaugseanssi nädalas.

  6. variant: süvatervendav raviseanss 30*

  7. variant: individuaalne kaugseanss

  8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

  * Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss.

  Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 29. novembril ja 6., 14., 21. ja 28. detsembril kl 22.00-23.00

  Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

  Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi- ja üldenergia korrastamine, vabastamine ka musta maagia ja nõuka aegsete programmide kurnatusest, eluenergia tõstmine) toimub enne raviseanssi alates kl 20.
  Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
  2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

  Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

  Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.

  Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.
 • Kerly  •  22. detsember 2018
  Tere,
  Kas tänasel 22.12.18 seansil saab osaleda?
  Heade soovidega,
  Kerly
 • Magissa  •  23. detsember 2018
  Aasta viimane Täiskuuteenistus oli kantud ainulaadsest taevalikust energiapaketist. Ka meteoriitide sadu oli seda toetamas, kuid oluline oli see, et selle päeva esimestel tundidel algas talv: Täiskuu kasvas talvisesse pööripäeva. Talvise pööripäeva kosmilised ja planetaarsed portaalid olid valla kogu oma võimalustega.
  Järgmine sarnane kuuseis on alles aastal 2029., eelmine oli 1977 aastal.

  Põlisrahvad on sellist kuud nimetanud Külmkuu, Külm Täiskuu, Pika öö Kuu või Jõulueelne Kuu ning nad on tähelepanelikult uurinud, mis sõnumid on Külmkuul edastada eelolevaks aastaks.

  Mida see meile toob? Mis tunde loob?

  On hea olla tähelepanelik sellest järgneva kolme päeva jooksul (23.-25.12). Kel võimalus meenutagem 1977.aastat. Teadvustagem, et nende päevade kavatsused ja valikud määravad suures osas meie järgneva aasta heaolu ja võimalused.

  See märgiline Täiskuuteenistus algas laupäeval kl 19 ja kestis neli tundi.

  Kuuteenistused taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust, mis kannab nende heaolu ja uusi võimalusi. Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni. Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid, määravad teenistuste vabastava ja taastava toime. Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma algse terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel), seda tõhusamad on kosmiliste ja maiste vägede poolt kantud teenistused.

  Teenistuste tulemusena toimub

  vaimne tasakaalustumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad);

  hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad ja naasevad hingeosad kui energiapaketid) ning

  terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).

  Seda viimast toetavad süvaravi seansid*, mille käigus toimub ravi eranditult kõikvõimalikele rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõukaaegsed manipulatsioonid jms).

  Selle märgilise Jõulueelse täiskuuteenistuse ajal toimus energeetilist taastamist mitmel tasandil. Ja seda ikka vastavalt osalejate terviklikkuse loomise vajadustele.

  Täiskuuteenistus teostus mitmes etapis:

  teenistus algas kuhjunud igapäevapingete vabastamisega (osalejad hakkasid kl 19 paiku haigutama);

  siis toimus piirangute eemaldamine, milleks osutusid musta maagia kombinatsioonid I ja VI, ning seekord nendega kaasnevad nõukaaegsed manipulatsioonid, ja ka teiste elude baasmustrid;

  järgnes süü sageduse vabastamine olemuslikust energiast, millega kaasnes energiakeeriste aktiveerumine ja nendevaheliste ühenduste taastamine - ja tulemusena said virgustust seedeelundid;

  siis oli aeg lülisamba kõik tasandid (alates füüsiline kuni peentasandid) puhastada paakunud energiatolmust - toimus nii füüsilise kui vaimse lülisamba jõustamine, nagu ikka, vastavalt iga osaleja ettevalmistustele ja valmisolekule;

  lõputundidel oli vaja puhastada osalejate energiad kõige eelneva tulemusena avaldunud entiteetidest jt rasketest vaimkogumitest;

  selle tulemusena oli võimalik hingeosade tagasitoomine - naases eluvajalik energia ja info;

  ning kõpuks toimus nabataguse Hara keskuse aktiveerimine, mis on meie maise eksistentsi elu- ja loomejõu energiakeskus.

  Kooskõlas võimsate kosmiliste aegadega oli ka see Täiskuuteenistus pöördelise toimega osalejatele. Osalejad tunnetasid seda igaüks omamoodi. Mõned jäid sügavasse unne, mõned mediteerisid mõned tunnid, kuid oli ka teenistusejärgset ärevust, mis lahtub mõne päeva jooksul. Eelolevate päevade jooksul loksub kuuteenistuse toime paika vastavalt sellele, kuidas osalejad seda endale lubavad. See aasta viimane Täiskuuteenistus vabastas esilekerkinud pingetest, puhastas energiasüsteemi, tõi tagasi eluenergia- ja info sellisel viisil, et on võimalik selgelt tajuda oma vajadusi ning vastavalt sellel seada kavatsusi - teha plaane. Kuid on ka võimalus, et mõnel osalejal segadus on veelgi suurem - siis on ainuke eesmärk, ja see on

  "Jõuda iseendani, selge enesetunnetuseni".

  On oluline teadvustada, et (misiganes) edu toob pühendumine. Kui me tõeliselt hoolime endast kui oma parimast partnerist truult ja sügava austusega (hoolime oma olemuslikest vajadustest, jättes kõrvale ego ja manipulatsioonid), siis selle suhte olemus on täiuslik, küllus valitseb kõikjal ja isegi kõige igapäevasem hetk on õnnistus.

  Kokkuvõtteks: aasta viimane pöördeline Täiskuuteenistus lõi võimalused selleks, et eeloleva nädala jooksul mediteerides ja keskendudes paika panna oma eeloleva aasta energeetiline muster. On soovitav visandada see pildis või sõnas paberile.

  Eelolevad teenistused aitavad pühenduda eeloeva aasta edule. Järgmine teenistus on Kuu kahanevas, vabastavas energias 29.detsembril, laupäeval.

  * Täiskuuteenistusele eelnenud süvaravi ettevalmistuse ajal kl 20-21.30 toimus intensiivne sageduse tõstmine. Seekord toimus töö nais-meesenergia tasakaalustamisega kehas, ja eranditult kõigil osalejatel paarisorganite ravi. Lisaks toimus osalejate hirmumassiivide lahustamine alateadvusest, mille peal olid I musta maagia kombinatsioon ja sügavate südamehaavade tervenemine.
  Järgmine süvaravi on 28.detsembril.

  Oled oodatud!

Lisa kommentaar

Email again: