Täiskuu 14.09 kl 07:33

Septembri pööripäevaeelne täiskuu on hea aeg keskenduda süü- ja vihamassiivide eemaldamisele alateadvusest, pahatahtlike ja kurjade inimeste mõtetest tekkinud pingete eemaldamiseks oma keskkonnast ja energiaväljast.
Täiskuuteenistus toimub 14.septembri, laupäeva varahommikul. 
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust.
Terve olemuse energia tagab meelelise, füüsilise ja materiaalse heaolu.
Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni.
Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid määravad teenistuste toime.
Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel),
seda tõhusamad on kõrgema väe poolt kantud teenistused Magissa Kuutemplis (anno 2014).
Teenistuste tulemusena toimub:vaimne avardumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad),
hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad) ning
terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).Keha organite tervenemist toetavad süvaravi seansid'reedeti kl 22-23, mille käigus toimub ravi eranditult rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõukaaegsed manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.Eelmine teenistus
Noorkuuteenistus algas reede, 6.septembri varahommikul kl 5 ja kestis 4 tundi.
Noorkuuteenistus tõstis osalejate eluenergiat ja tervist, käivitades tervenduse läbi järgmiste blokeeringute ja kurnavate manipulatsioonide eemaldamise:
süütunne alateadvuses,
sügav psüühiline vastuolu,
vaimse lülisamba (mõjutavad närvisüsteemi) iidsed kahjud,
senitervendamata südamehaavad,
vaimse hierarhia kahjude leevendamine.
See kõik toimus musta maagia kombinatsioonide, satanistlike rituaalide piirangute ja energia ülevõtmise kahjude eemaldamise läbi. Toimus ka eelmiste elude kurnavate baasmustrite korrastamine ja vaimse sünnikanali kahjude eemaldamine*.
6.septembri Noorkuuteenistus kujunes tõhusalt toetavaks teenistuseks neile, kes igapäevaelus teevad teadlikult selliseid valikuid, mis on nende olemusliku energia taastamiseks toetavad.
Noorkuuteenistus puhastas ka kohti, kui need olid nimetatud registreerumisel ning toimis tõhusalt lähedastele (sala)kingitusena.

Järgmine, Täiskuuteenistus
toimub 14.septembri varahommikul. Täiskuu tipp on kl 7.33.
Septembri pööripäevaeelne täiskuu on hea aeg keskenduda süü- ja vihamassiivide eemaldamisele alateadvusest, pahatahtlike ja kurjade inimeste mõtetest tekkinud pingete eemaldamiseks oma keskkonnast ja energiaväljast, sh energiakanalitest ja -meridiaanidest, rakutuuma (DNA) puhastamiseks seestunud energiast, ja ühtlasi vaimsete peentasandite korrastamiseks kuni vaimse sünnikanali kahjude korrastamiseni.

Täiskuuteenistus puhastab ka kohti, kui need nimetada registreerumisel ning toimib tõhusalt lähedastele (sala)kingitusena. Lähedaste energiavälja korrastamine on tõhus seetõttu, et läbi selle tervenevad kõik, kes on osalejatega lähedastes suhetes, kuna energiaväljad on lõimunud ja mõjutavad üksteist.
~~~
Magissaga on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)  
2. variant:
osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42  
   3. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)                                        
 4
. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav raviseanss' 30
6. variant: individuaalne kaugseanss 75
7. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega 3-6 kuud.
Ettevalmistus
sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistuse.
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.
'

Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvadigal reedel kl 22.00-23.00.


Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub reede õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine toimub enne raviseanssi alates kl 20. Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

Süvaraviseansi ajal kl 22-23 on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada

panus 30 Südamerahu kontole

 või muul moel (PayPal).


Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine


Eelmine
Noorkuu 06.09 kl 06:10
Järgmine
Pööripäeva Vanakuuteenistus 22.09 varahommikul

Kommentaarid

 • Magissa  •  14. september 2019
  Septembri pööripäevaeelne täiskuu laupäeval, 14.septembril, oli hea aeg keskenduda süü- ja vihamassiivide eemaldamisele alateadvusest, pahatahtlike ja kurjade inimeste mõtetest tekkinud pingete eemaldamiseks oma keskkonnast ja energiaväljast.
  Selleteemaline Täiskuuteenistus toimus laupäeva varahommikul kl 4-6. Teenistuse toime käivitas osalejate energiaväljas protsessid, mis viivad jõudsalt terve energiamustri ja elujõu taastumisele. Seda juhul, kui hoida ennast/oma energiavälja oma valikutes ja kontaktides, vältides madalsageduslikke olukordi ja seisundeid.
  Teenistuse ajal toimus energiakanalite ja -meridiaanide virgutamine, rakutuuma (DNA) puhastamine seestunud energiast, ja ühtlasi vaimsete peentasandite korrastamine kuni vaimse sünnikanali kahjude korrastamiseni. Täiskuuteenistus puhastas ka kohti, kui need nimetati enne teenistuse algust ning toimis tõhusalt lähedastele (sala)kingitusena. Lähedaste energiavälja korrastamine on tõhus seetõttu, et läbi selle tervenevad kõik, kes on osalejatega lähedastes suhetes, kuna energiaväljad on lõimunud ja mõjutavad üksteist.

  Järgmine, Vanakuuteenistus toimub pühapäeval, 22.09 varahommikul. See on teenistus, mis muudab osalejate sügisese pööripäeva häälestused eriti sügavateks. Pööripäevade aegu toimub ümberhäälestumine järgmiseks aastaajaks. Igal aastaajal on omad eripärad. Sügisel toimub järgmise aasta kujundamine, ja mida teadlikumalt seda teha, seda edukam on järgmine aasta. Järgmise aasta mureks jääb kujundatud edu eest takistuste eemaldamine.
  Vanakuuteenistus toob kaasa lisaks alateadvuse jätkuvale korrastamisele hingeosade naasmise, vaimsete kandvate peentasandite jätkuva korrastamise. Selle sooritamiseks on vaja eemaldada needused, loitsud jm musta maagia manipulatsioonid, sh nõuka "organite" zombistava toime, mis seni sügavale hirmu alla peidetud on olnud. Toimub ka eelmiste elude baasmustrite korrastamine osalejate olemuslike vajaduste järgi ning jätkuvalt ka vaimse sünnikanali kahjustuste likvideerimine. Need kaks viimast teemat on elukestva(te) ebaedu algpõhjusteks, mis avalduvad praeguses hetkes. Eemaldades kurnatuse ja halva enesetunnetuse algpõhjused, suuname oma heaolu loomise kindlale rajale.

  19.09 kl 18 algab Kivi Turismitalu pööripäeva laager reiki suurmeister Jaan Jäätsaga. Laagris tuleb juttu toimunud ja eelolevatest muutustest planeedil, mis mõjutavad kogu inimkonda, ning sellest, kuidas need mutused ja väljakutsed enda kasuks pöörata. Laagri ajal on palju tervendavat, teadvust avardavat praktikat. Osalejad lahkuvad Reiki I ja II astme tunnituste ja Magissa Pendlikaartidega.
  Vaata lähemalt siit: https://magissa.ee/magissa ja palun teata oma osalusest aegsasti.
  ~

Lisa kommentaar

Email again: