Noorkuu 06.09 kl 06:10

Kuu kasvab teise veerandisse 6.09 kl 6.10. 6.septembri varahommikul toimub Noorkuuteenistus.  Teenistuse toime määravad mitte ainult osalejate vajadused ja valmisolek, vaid ka teadlikkus sellest, mida nad teenistuselt ootavad - mida nad tegelikult vajavad. Mida selgemalt on läbi mõeldud/tunnetatud oma seisund ja seatud eesmärgid/kavatsused*, seda tõhusam on teenistuste toime.
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust.
Terve olemuse energia tagab meelelise, füüsilise ja materiaalse heaolu.
Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni.
Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid määravad teenistuste toime.
Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel),
seda tõhusamad on kõrgema väe poolt kantud teenistused Magissa Kuutemplis (anno 2014).
Teenistuste tulemusena toimub:vaimne avardumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad),
hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad) ning
terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).Keha organite tervenemist toetavad süvaravi seansid'reedeti kl 22-23, mille käigus toimub ravi eranditult rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõukaaegsed manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.

Eelmine teenistus
Suve viimane Kuu loomine oli kl 13.37, 30.augustil. See hetk pälvis rohkelt tähelepanu astroloogidelt, kes omistasid augusti Kuuloome ajale rohkelt maagiliselt vabastavat toimet. Augusti Kuuloomega lõppes ka planeedi nihke (sageduse tõusu) periood, mis sai alguse peale suvist pööripäeva.

Kuuloometeenistuse vabastav toime käivitus vastavalt osalejate vajadustele ja valmisolekule juba 30.augusti varahommikul ning kestis vahelduva toimega kuni laupäeva keskööni.
Kõige intensiivsemad ajad olid reede õhtul kl 21.21-23.33 ja laupäeva õhtul kuni teenistuse lõpuni. Teenistuse reedeõhtune toime toetas süvaravi seansi läbiviimist. Kuuloometeenistuse viimastel tundidel laupäeva õhtul toimus intensiivne energiakeskuste aktiveerimine. See toimis hara-, tasakaalu-, nabakeskusele ja hõbeniidile*. Kõik need jõukeskused on olulised eluenergia keerised. Seetõttu on nad ka väga haavatavad ja paljud musta maagia manipulatsioonid on läbi aegade suunatud just neile keskustele. Nende eluliselt oluliselt keskuste jõustamisele eelnes ettevalmistus, mis algas juba reede hommikul kl 5. Järgnevate teenistuse tundide jooksul toimus psüühiliste vastuolude leevendamine, intensiivne rakutasandi virgutamine, vaimse hierarhia tunnuste võimendamine*. Sellega kaasnes musta maagia kahjude* eemaldamine, seestunud energiast* puhastamine ja kurnavatest energeetilistest nõuka jäänustest vabastamine.
Teenistus virgutas ka kohtade energeetikat, kui need olid nimetatud registreerumisel. Teenistus toimis (sala)kingitusena lähedastele.

Kuuloometeenistuse tulemusena toimu​s uus joondumine (eluenergia tõstmine) ja kehatasandi seisundite (haigustest) tervenemine. ​Järgnevate päevade jooksul taastub olemuslik energia, muutub selgemaks tunnetus oma vajadustest ja valikutest.​

On oluline teada, et teenistuste toime määravad mitte ainult osalejate vajadused ja valmisolek, vaid ka teadlikkus sellest, mida nad teenistuselt ootavad - mida nad tegelikult vajavad. Mida selgemalt on läbi mõeldud/tunnetatud oma seisund ja seatud eesmärgid/kavatsused*, seda tõhusm on teenistuste toime.

Järgmine, kasvava kuu teenistus
toimub 6.septembri varahommikul. September on nagu uue hommiku aeg, kus ärgatakse, ringutatakse ja tehakse plaane eelolevateks aegadeks. On need, kes selge pilgu ja kavatsustega asuvad oma plaane teostama. Ja samas on ka neid, kes märkavad, et plaanide/unistuste teostamiseks polegi piisavalt ressursse ja vahendeid - piisavalt eluenergiat ja .ja tervist. 6. septembri teenistus kasvava kuu energias toimib vabastavalt just selles plaanis, käivitades tervenduse läbi järgmiste blokeeringute ja kurnavate manipulatsioonide eemaldamise:
süütunne alateadvuses, sügav psüühiline vastuolu, vaimse lülisamba (mõjutavad närvisüsteemi) iidsed kahjud, senitervendamata südamehaavad, vaimse hierarhia* kahjude leevendamine. See kõik toimub musta maagia kombinatsioonide, satanistlike rituaalide, energia ülevõtmise kahjude eemaldamise läbi. Toimub ka eelmiste elude kurnavate baasmustrite korrastamine ja vaimse sünnikanali kahjude eemaldamine*.
6.septembri Noorkuuteenistus kujuneb tõhusalt toetavaks teenistuseks.
Noorkuuteenistus puhastab ka kohti, kui need nimetada registreerumisel ning toimib tõhusalt lähedastele (sala)kingitusena. 


* neid teemasid ei lubata avalikult siin kodulehel lahti kirjutada. Nendest räägime Pendliringides

Järgmine Pendliring on Tallinnas 3.septembril, Kuresaares 14.septembril, Pärnus 15.septembril ja Viljandis Kivi talus 20.septembril.
~~~
Magissaga on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)  
2. variant:
osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42  
   3. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)                                        
 4
. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav raviseanss' 30
6. variant: individuaalne kaugseanss 75
7. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega 3-6 kuud.
Ettevalmistus
sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistuse.
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.
'

Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvadigal reedel kl 22.00-23.00.


Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub reede õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine toimub enne raviseanssi alates kl 20. Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

Süvaraviseansi ajal kl 22-23 on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada

panus 30 Südamerahu kontole

 või muul moel (PayPal).

.


Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine

Eelmine
Suve viimane Kuuloometeenistus
Järgmine
Täiskuu 14.09 kl 07:33

Kommentaarid

 • Magissa  •  6. september 2019
  Noorkuuteenistus algas reede, 6.septembri varahommikul kl 5 ja kestis 4 tundi.
  Noorkuuteenistus tõstis osalejate eluenergiat ja .ja tervist, käivitades tervenduse läbi järgmiste blokeeringute ja kurnavate manipulatsioonide eemaldamise:
  süütunne alateadvuses,
  sügav psüühiline vastuolu,
  vaimse lülisamba (mõjutavad närvisüsteemi) iidsed kahjud,
  senitervendamata südamehaavad,
  vaimse hierarhia kahjude leevendamine.
  See kõik toimus musta maagia kombinatsioonide, satanistlike rituaalide piirangute ja energia ülevõtmise kahjude eemaldamise läbi. Toimus ka eelmiste elude kurnavate baasmustrite korrastamine ja vaimse sünnikanali kahjude eemaldamine*.
  6.septembri Noorkuuteenistus kujunes tõhusalt toetavaks teenistuseks neile, kes igapäevaelus teevad teadlikult selliseid valikuid, mis on nende olemusliku energia taastamiseks toetavad.
  Noorkuuteenistus puhastas ka kohti, kui need olid nimetatud registreerumisel ning toimis tõhusalt lähedastele (sala)kingitusena. 

  Järgmine, Täiskuuteenistus toimub 14.septembri varahommikul. Täiskuu tipp on kl 7.33.
  Septembri pööripäevaeelne täiskuu on hea aeg keskenduda süü- ja vihamassiivide eemaldamisele alateadvusest, pahatahtlike ja kurjade inimeste mõtetest tekkinud pingete eemaldamiseks oma keskkonnast ja energiaväljast, sh energiakanalitest ja -meridiaanidest, rakutuuma (DNA) puhastamiseks seestunud energiast, ja ühtlasi vaimsete peentasandite korrastamiseks kuni vaimse sünnikanali kahjude korrastamiseni.

  Täiskuuteenistus puhastab ka kohti, kui need nimetada registreerumisel ning toimib tõhusalt lähedastele (sala)kingitusena. Lähedaste energiavälja korrastamine on tõhus seetõttu, et läbi selle tervenevad kõik, kes on osalejatega lähedastes suhetes kuna energiaväljad on lõimunud ja mõjutavad üksteist.
  ~

Lisa kommentaar

Email again: