Täiskuu 08.11.2022 13:02

8. novembri Täiskuuteenistus viib osalejad eelmiste elude kogemuste radadele, vabastades olulisi, kuid seni saladuses hoitud Teadmiste Sõlme piiranguid.
Teadmiste Sõlm on energiakeeris, mis kannab hinnalisi teadmisi eelmistest eludest ja resoneerub rakumäluga.
Teadmiste Sõlme virgutamine vabastab meelesegadustest ning aitab kehal terveneda.
Eelmise, 1.novembri Kasvava Kuu teenistus-kaugseanss tõi kaasa toetuse esivanemate liinidelt. See Hingedepäeva eelne Pühakute päeva teenistus oli pikk, kestis kümme tundi ja lõppes enne keskpäeva kl.11.37. Teenistus algas Kuuloome energias ning läks üle kasvava kuu energiasse kl 8.37. Kuuloome energias toimus osalejate olemusenergia joondamine ja tasakaalustamine, mis virgutas hormonaalsüsteemi ja närvisüsteemi. Nende tundide jooksul avaldusid rakutasandi blokeeringud ning teenistuse kolm viimast tundi toimus DNA ja geneetilise koodi puhastamine seestunud energiast, energia ülevõtmiste ja nõukaaegsetest energeetilistest kahjudest vaheldumisi baasmustrite ja vaimse sünnikanali vigastuste korrigeerimisega. Teenistuse tulemusena vabanesid osalejate DNA ja geneetilise koodi ressursid vastavalt osalejate olemusenergia vajadustele, ja seda sel määral kuivõrd on valmisolek ja kavatsus väljendada seda esivanemate potensiaali, mida rakutuumade informatsioon sisaldab. 
Kuna teenistus oli läbiv ja kestev, võib esineda väsimust. Soovitav on eeloleva kolme kuu jooksul tarvitada sobivaid antioksüdante ja toidulisandeid*.

Järgmine, novembri Täiskuuteenistus toimub 8.novembril ja viib osalejad eelmiste elude kogemuste radadele, vabastades olulisi, kuid seni saladuses hoitud Teadmiste Sõlme piiranguid. Teadmiste Sõlm on südamekeskuse ja päikesepõimiku vahel asuv energiakeeris, mis kannab hinnalisi teadmisi eelmistest eludest ja resoneerub rakumäluga. Teadmiste Sõlme virgutamine vabastab meelesegadustest ning aitab kehal terveneda. 


Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2022 Magissa

* https://lambertseesti.ee/toode/neuro-logical-kompleks-narvisusteemile/
Eelmine
Kasvav kuu novembris
Järgmine
16.11.2022 15:27 Vanakuu

Lisa kommentaar

Email again: