16.11.2022 15:27 Vanakuu

Vanakuuteenistus 16.novembril toetab tervenemist praeguses hetkes, ühendades mineviku energiad tuleviku võimaluseks vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
Eelmine, 8.novembri Täiskuuteenistus  kestis viis tundi ja lõppes kl 17. Teenistus oli kantud eelmiste elude kogemuste energiatest, vabastades olulisi, kuid seni saladuses hoitud Teadmiste Sõlme piiranguid. Teadmiste Sõlm on südamekeskuse ja päikesepõimiku vahel asuv energiakeeris, mis kannab hinnalisi teadmisi eelmistest eludest ja resoneerub rakumäluga.
Teadmiste Sõlme virgutamine aktiveeris osalejate südamekeskust, taastas kontakti südame tasandite vahel, mis viib meelesegadustest   ning aitab kehal terveneda. Täiskuuteenistuse toime käivitas hingeosade naasmise. Naasev eluenergia tõstab peentasandite sagedust ning toetab keha rakkude tervenemist. Igapäevaelus võib tulla ootamatuid lahendusi ja mõistmisi minevikusündmuste tegelikest asjaoludest.

Järgmine, Vanakuuteenistus 16.novembril toetab tervenemist praeguses hetkes, ühendades mineviku energiad tuleviku võimaluseks vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2022 Magissa
Eelmine
Täiskuu 08.11.2022 13:02
Järgmine
24.11.2022 00:57 Kuu loomine

Lisa kommentaar

Email again: