Supertäiskuu K 31.01.2018 15:27

Toimub võimas ja märgiline Täiskuuteenistus Punase mere korallide energias.
Eelmine, Noorkuuteenistus Punase mere korallide energiast algas peale südaööd ja kestis 11 tundi. Teenistus lõppes kl 11 neljapäeval, 25.jaanuaril.
Noorkuuteenistuse toimet mõjutas kasvava Kuu energia. Noorkuuteenistusel oli kolm etappi: esimene kestis kolm tundi, teine etapp kestis neli tundi kl 7-ni hommikul, teenistuse kolmas etapp oli tugevalt vabastava toimega kuni kl 11-ni.
Esimese etapi ajal oli osalejatel sügav uni. Töö toimus taas peentasanditel. Toimus blokeeringute vabastamine ja terve energiamustri taastamine. Selle taastamise toimel käivitusid blokeeringute vabastamised madalamatel tasanditel. Selle tõttu võis tunda varahommikusel ajal pingeid , valuaistinguid, soovi tualetti minna, iiveldust, janu jms.
Kolmas teenistuse etapp, mis algas kl 7, tõi leevenduse. Võis esineda uimasust, tasakaaluhäireid ja haigutushoogusid. Selle põhjuseks oli kasvava Kuu väes tehtud peentasandite korrastused, mis toimusid teenistuse esimese etapi ajal. Blokeeringute vabastamine füüsilisel tasandil, ja sellega kaasnev rakkude taastamine toob kaasa ebamugavaid seisundeid.
Need seisundid on vaja läbida KANNATLIKULT, mitte kannatades:
1. hoolitsege oma keha eest,
2. valitsege oma mõtete üle,
3.  valitsege oma emotsioonide üle,
4. püsige armastuse tundes,
5. püüelge püsiva meditatiivse seisundi poole,
6. kaaluge hoolega oma valikuid,
7. vältige ebameeldivaid olukordi ja suhteid.
Kirjutage need seitse kannatliku tervenemise retsepti välja ja asetage nädalaks ajaks erinevatesse kohtadesse nähtavale (külmkapp. peegel, mobiil, arvuti, uksed jne), lugege ja järgige kuni Täiskuuteenistuseni. Meditatiivse seisundi saavutamiseks keskenduge mägedele pildil, mille leiate FB lehel Tervendav Meedium.
Täiskuuteenistus@31.01 on supertäiskuu, võimas ja märgilise tähendusega.

Eelmine
Noorkuu N 25.01.2018 00:20
Järgmine
Vanakuuteenistus

Kommentaarid

 • Magissa  •  1. veebruar 2018
  Supertäiskuuteenistus algas kolmapäeva õhtul kl 21.40 ja kestis kl 5-ni hommikul.
  Ettevalmistused teenistuseks algasid aga juba üleeelmise päeva pealelõunal. Need tõid kaasa süveneva tasakaalutuse, iivelduse, seletamatud valuaistingud kehas ja/või äkilise kurvameelsuse. See tähendab, et Superkuu eelsed taevased joondumised aitasid esile tõsta takistused, mis pärsivad ümberhäälestust uude energiamustrisse. Need takistused on kas füüsilisel, hingelisel või vaimsel/peentasandite tasandil. Need takistused piiravad kas enese- ehk olemuslike vajaduste tunnetust, tervenemist haiguste sümptomitest ja/või partnerlussuhted.

  Superteenisruse ajal toimus nende piirangute eemaldamine ja kahjustuste taastamine.

  Teenistusel oli neli etappi. Toimus ka ajupoolkerade tasakaalustamine ja hingeosade naasmine.

  Teenistuse toimet toetav pilt Supertäiskuust Punase mere korallide kohal on, nagu ikka FB lehel Tervendav Meedium. Kui tunnete mingis plaanis ebamugavust, keskenduge pildile.

  Lisainfo tulemas.
 • Magissa  •  1. veebruar 2018
  Supertäiskuuteenistus algas kolmapäeva (31.01) õhtul kl 21.40 ja kestis kl 5-ni hommikul.
  Ettevalmistused teenistuseks algasid aga juba üleeelmise päeva pealelõunal. Need tõid kaasa süveneva tasakaalutuse, iivelduse, seletamatud valuaistingud kehas ja/või äkilise kurvameelsuse. See tähendab, et Superkuu eelsed taevased joondumised aitasid esile tõusta takistustel, mis pärsivad ümberhäälestust uude energiamustrisse. Need takistused on kas füüsilisel, hingelisel või vaimsel/peentasanditel. Need takistused piiravad kas enese- st olemuslike vajaduste tunnetust, tervenemist haiguste sümptomitest ja/või partnerlus suhteid.
  Superteenistuse ajal toimus nende piirangute eemaldamine ja kahjustuste kui piirangute algpõhjuste taastamine. Mis tähendab terve energiasüsteemi taastamist.
  Teenistusel oli neli etappi.
  Esimene, sissejuhatav ülemineku etapp kestis 20 minutit. Tekkis vajadus magada.

  Teine etapp kestis kaks tundi. Toimus peentasandite korrastamine.

  Kolmas etapp kestis kolm tundi. Toimus planeedile laekunud uue energiamustri lõimumine osalejate energiasüsteemiga.

  Neljanda etapi ajal toimus eelnevate etappide ajal teostatu lõimumine füüsilisele tasandile. See võib avalduda enda vajaduste äkilise tunnetamisena erinevaid kanaleid pidi, nt unenägudes, hommikul ärgates, mingit teksti lugedes või artiklit vaadates, fraasina kellegi vestluses jne.
  Samuti võib tulla lahendusi füüsiliste vaevuste leevendamisel alternatiivmeditsiini võimalustena (kaaniravi, fütoteraapia, aroomiteraapia vms).
  Samuti võib tekkida olukordi, kus lõppevad kurnavad ja aja ära elanud partnerlus suhted või tekivad uued võimalused. See kõik nimetatu võib ilmneda osalejate elus viisil, mida ei osata oodata. Palun olge tähelepanelikud eeloleva paari nädala jooksul.
  Teenistuse neljandas etapi ajal toimus ka ajupoolkerade tasakaalustamine ja hingeosade naasmine. Ajupoolkerade tasakaalustamine tähendab mõistuse ja südame energia/info tasakaalustamist. Võis kaasneda kas südame pekslemist või mõttesegadust. Viimane oli sel puhul, kui inimene on olnud kinni kurnavates mõttemustrites, mida vaja eemaldada. 
  Hingeosadena naases kaotatud või ära antud energia ja võimalikud on ka valusad ja seletamatud (eelmiste elude või lapsepõlve) meenutused. Need valusad teemad on nüüd lahendatud. Jääb vaid puhas energia, mis  tõstab eluvibratsiooni ja see suunab õigetele valikutele, OMA rajale. 

  Teenistuse toimet toetav pilt Supertäiskuust Punase mere korallide kohal on, nagu ikka FB lehel Tervendav Meedium. Kui tunnete mingis plaanis ebamugavust, keskenduge pildile.

  Eeloleva Vanakuuteenistuse@07.02 ajal võimendub veelgi eluvibratsiooni taastamine ja enesetunnetuse kui sisetunde aktiveerimine.

Lisa kommentaar

Email again: