Noorkuu N 25.01.2018 00:20

Kolmapäeva öösel vastu neljapäeva toimub Noorkuuteenistus Punase mere korallide tervendavast energiast.
Noorkuuteenistus jätkab kõrgemate tajude aktiveerimise ja sisetunde võimendamise teekonnaga.
Eeloleva supermuudatuste aasta edu võtmeks on olemuslike vajaduste tunnetamine ja tajude vabastamine igapäevaste valikute tegemiseks enda kõrgemaks hüveks.

Selle tulemusena
enese kaitsmine asendub sügava enesekindlusega, mis viib enda vajaduste ja seisukohtade rahumeelse ja kindla kehtestamiseni;
on lihtne loobuda kurnavatest suhetest ja olukordadest, sest nägemus oma vajadustest on kirgas ja jõustatud;
füüsilise keha haiguste ja vaevuste tervenemine saab uue hoo;
avalduvad uued võimalused on tegelike südamesoovide/projektide teostamiseks;
algavad uued ja toetavad suhted; kurvameelsuse hood asenduvad hoolivusega.

Eelmine, Kuuloometeenistus algas Kuu loomise hetkel ja kestis kolm tundi kolmapäeva (17.jaanuar) varahommikul.

Energeetika korrastamist peentasanditel teenistuse ajal suunas suunas osalejate taotlused ja valmisolek.
Peentasandite korrastamise tulemusena jõuab uus tervendav energia füüsilise keha tasanditeni ja mõjub blokeeringuid vabastavalt. On oluline teada, et kui blokeeringud on sünnieelsed - eelmistest eludest pärit - siis nende vabastamine toob kaasa ebamugavaid seisundeid, mis võivad kesta mõnda aega. Juhul, kui tunnete, et pole veel valmis sellest kurnavast puhastusprotsessist läbi tulema, on soovitav loobuda teenistustes osalemisest. Mõtisklege, kumb neist on teie moto:
"Ma aktsepteerin ennast tingimusteta kõigi oma vigade ja puudustega"
või
"Ma armastan ennast tingimusteta kõigi oma armastuväärsete omadustega"

Juhul, kui te ennast aktsepteerite oma piirangutega, siis sobivad teile teised tervendamistehnikad. Minu teenistused on liiga intensiivsed. Kuid olge ettevaatlikud, et te musta maagia mõjuvõimu alla ei satuks, mis katkestab KÕIK teie ühendused kõrgemate teie aspektidega, teie peentasanditega.

Juhul, kui armastate ennast tingimusteta kõigi oma armastusväärsete omadustega, olete õiges kohas. Kuid ärgem unustagem, et meie armastusväärsete omaduste taastamine ja vabastamine manipulaatorite (sh musta maagia nõidade) käest on kohati väga kurnav teekond.

Kogu inimkonna ajalugu saadab võitlus hea ja kurja vahel, musta ja valge maagia vahel, mille piir on väga habras. On juhuseid, et väga kahjustatud energeetikaga tervendajad asuvad musta maagia teenistusse võimu ja omakasu eesmärgil.

Teenistuses osalejatele ja kõigile on ainuke abivahend see, et seada taotluseks oma sisetunde täielik aktiveerimine. See tähendab oma peentasandite kui oma kõrgemate minade/aspektide täielik korrastamine ja nendega kindla ühenduse taastamine. Sellega mina, Magissa, tegelen oma teenistuste, erakohtumiste ja (tele)seansside ajal.
~

Kuutempli teenistuste dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja:

taevased planeetide joondumised

vaimsed seadused ja

osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda selgem on tunnetus ja taju, seda mugavamalt, turvalisemalt ja enesekindlamalt saab luua oma  heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.


Oled oodatud!

Vaata ka http://magissa.ee/star/mida-vaja-teada-kuutempli-teenistuste-kohta.
Kui oled otsustanud teenistusel osaleda, loe alljärgnevat kommentaari.

Eelmine
Kuu loomine 17.01.2018 4:17
Järgmine
Supertäiskuu K 31.01.2018 15:27

Kommentaarid

 • Magissa  •  26. jaanuar 2018
  Noorkuuteenistus Punase mere korallide energiast algas peale südaööd ja kestis 11 tundi. Teenistus lõppes kl 11 neljapäeval, 25.jaanuaril.

  Noorkuuteenistuse toimet mõjutas kasvava Kuu energia. Noorkuuteenistusel oli kolm etappi:
  esimene kestis kolm tundi
  teine etapp kestis neli tundi kl 7-ni hommikul
  teenistuse kolmas etapp oli tugevalt vabastava toimega kuni kl 11-ni.

  Esimese etapi ajal oli osalejatel sügav uni. Töö toimus taas peentasanditel. Toimus blokeeringute vabastamine ja terve energiamustri taastamine. Selle taastamise toimel käivitusid blokeeringute vabastamised madalamatel tasanditel. Selle tõttu võis tunda varahommikusel ajal pingeid , valuaistinguid, soovi tualetti minna, iieldust, janu jms.
  Kolmas teenistuse etapp, mis algas kl 7, tõi leevenduse. Võis esineda uimasust, tasakaaluhäireid ja haigutushoogusid. Selle põhjuseks oli kasvava Kuu väes tehtud peentasandite korrastused, mis toimusid teenistuse esimese etapi ajal. Blokeeringute vabastamine füüsilisel tasandil, ja sellega kaasnev rakkude taastamine toob kaasa ebamugavaid seisundeid.
  Need seisundid on vaja läbida KANNATLIKULT, mitte kannatades:
  1. hoolitsege oma keha eest,
  2. valitsege oma mõtete üle,
  3 valitsege oma emotisoonide üle,
  4. püsige armastuse tundes,
  5. püüelge püsiva meditatiivse seisundi poole,
  6. kaaluge hoolega oma valikuid,
  7. vältige ebameeldivaid olukordi ja suhteid.
  Kirjutage need seitse tervenemise retsepti välja ja asetage nädalaks ajaks erinevatesse kohtadesse nähtavale (külmkapp. peegel, mobiil, arvuti, välisuks jne), lugege ja järgige kuni järgmise Täiskuuteenistuseni.
  Järgmine Täiskuuteenistus (31.01) on supertäikuu, võimas ja märgilise tähendusega.
 • Magissa  •  26. jaanuar 2018
  Noorkuuteenistuse mõju toetamiseks ja leevendamiseks, meditatiivse seisundi saavutamiseks keskenduge mägedele pildil, mille leiate FB lehel Tervendav Meedium. 

Lisa kommentaar

Email again: