Juuli Täiskuu - Äikese, Hirve, Heina ja Virde Kuu

P 05.07.2020 07:44
Juuli Täiskuu on sobiv aeg leevendada pingeid keha organite ja energiakanalite tasandil. Selle tulemusena tõuseb immuunsus, vastupanuvõime allergiatele ja nakkustele. Virgutatud keha kannab vaimset rahu ja tasakaalu.
Eelmine teenistus
Juuli Noorkuuteenistus algas hetkel, kui Kuu liikus II veerandisse kl 11.16 pühapäeval ja kestis kolm tundi.
Kõige intensiivsem oli teenistuse toime kl 12-13. Siis toimus viha massiivide lahustamine alateadvusest ja teiste inimeste poolt tehtud psüühiliste manipulatsioonide (halvad mõtted) vabastamine osalejate energiaväljast .
Lisaks toimus nende kolme tunni jooksul vana energia vabastamine lülisamba tasanditelt ja spetsiifilise psüühilise vastuolu pingete leevendamine (st lahenduste teostamist lükatakse edasi, otsitakse ettekäändeid).
Nagu ikka teenistuse käigus, toimus osalejate energiavälja üldine vabastamine, tasakaalustamine ja joondamine vastavalt valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele. Teenistuse tulemusena tõuseb (rakkude) eluvibratsioon ja üldine enesetunnetus neile, kes igapäevaselt järgivad oma olemuslike vajaduste juhiseid.

Järgmine teenistus
Järgmine teenistus on 5.juulil, kui Kuu kasvab täis kl 7.44. Juuli täiskuud nimetatakse ka Äikese, Heina ja Virde Kuuks.
Juuli Täiskuu on sobiv aeg leevendada pingeid keha organite ja energiakanalite tasandil. Selle tulemusena tõuseb immuunsus, vastupanuvõime allergiatele ja nakkustele. Virgutatud keha kannab vaimset rahu ja tasakaalu.

Teenistuses osalemiseks on võimalus valida ühekordne (12), ühekuune (42) või kolmekuune (120 koos erakohtumisega) osalus või 4+4 kombo (150) üheks kuuks.
Teenistused toimivad tõhusalt (sala)kingitusena lähedastele.
Teenistused puhastavad kohti, kui osalejad nimetavad need enne teenistuse algust.


© 2020 Magissa


Eelmine
Juuni Noorkuuteenistus
Järgmine
Hirvekuu liigub IV veerandisse

Kommentaarid

 • Magissa  •  5. juuli 2020
  Täiskuuteenistus lõppes pühapäeval kl 7.44 ja kestis 12 tundi.
  Lisainfo tulemas.
 • Magissa  •  11. juuli 2020
  Juuli Äikese, Hirve, Heina ja Virde Täiskuuteenistus lõppes pühapäeval 5.juulil täiskuu tipuks kl 7.44, olles kestnud 12 tundi.
  Nende 12 tunni jooksul toimus osalejate füüsilise keha tasandi virgutamine. Keha organite ja süsteemide rakutasandi elujõu tõstmisel ilmnesid järgmised blokeeringud:
  *hirmu vibratsioon;
  *spetsiifilise psüühilise vastuolu pinged (arvad, et pole veel õige aeg probleeme lahendada ja teed selles osas valed valikud);
  *sügava psüühilise vastuolu pinged (arvad, et su probleem on nii sügav, et seda ei saagi lahendada ja teed selles osas valed valikud);
  *iidsed kurnavad blokeeringud lülisambas (mõjutasid seljaaju);
  *peentasandi blokeeringud (2/3), kus olid MMK-d (musta maagiaga teostatud spetsiifilised kahjud), nõukaaegse süsteemi energeetilised manipulatsioonid. Need said võimalikuks eelmiste elude kahjudest, baasmustritest.
  Juuli täiskuuteenistuse toime kestis reede varahommikuni kl 02.44. Teenistuse järeltoime ajal korrastusid ülalnimetatud peentasandid, avardus osalejate energiaväli, joondusid peentasandid sellisel moel, et käivitus rakutasandite virgumine vastavalt iga osaleja vajadustele. Eriti tõhusalt sai virgutust närvisüsteem (sh ajud) ja seedeelundkond, sh seedeorganid.
  Täisuuteenistuse toime ja reedesed süvaravid (3. ja 10. juulil) toetasid seekord üksteist eriti tõhusalt nende osalejate jaoks, kes neis kõigis osalesid.
  Täiskuuteenistuse tulemusena füüsilise keha tervenemine käivitus jõudsalt, eluvibratsioon tõusis.

  Juuli Hirvekuu kahaneb IV veerandisse öösel vastu esmaspäeva, 13.juulil kl.02:29. Toimub Vanakuuteenistus, kus jätkub osalejate füüsilise keha tervendamine.
  Juulikuu on kesksuve kuu, mille jooksul avaldub kõik see, mis sügisese (kavatsuste, plaanide) eostamise ajal teostatud sai/kahe silma vahele jäi. Kõik see hakkab avalduma materiaalses, füüsilises tasandis ning eelkõige valmistatakse muutusteks ette füüsiline keha nüüd, juuli kuu jooksul.
  Vanakuule järgneb Kuu loomine, mille jooksul on võimalik teha korrektuure kavatsustes - meie elu toon ju meile jätkuvakt muutusi. Vanakuuteenistuse toimel avalduvad teemad, millele järgnevatel nädalatel tähelepanu pöörata.

  Olgem kannatlikud, tähelepanelikud, hoolsad ja hoolikad :)

  © 2020 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: