Hirvekuu liigub IV veerandisse

E 13.07.2020 02:29 kahaneb Kuu IV veerandisse.
Juulikuu on kesksuve kuu, mille jooksul avaldub kõik see, mis sügisese (kavatsuste, plaanide) eostamise ajal teostatud sai/kahe silma vahele jäi. Kõik see on tunda materiaalses, füüsilises tasandis ning eelkõige valmistatakse muutusteks ette füüsiline keha nüüd, juulikuu jooksul.
13.juuli Vanakuuteenistuse toimel avalduvad teemad, millele järgnevatel nädalatel tähelepanu pöörata.
Eelmine teenistus
Juuli Äikese, Hirve, Heina ja Virde Täiskuuteenistus lõppes pühapäeval 5.juulil täiskuu tipuks kl 7.44, olles kestnud 12 tundi.
Nende 12 tunni jooksul toimus osalejate füüsilise keha tasandi virgutamine. Keha organite ja süsteemide rakutasandi elujõu tõstmisel ilmnesid järgmised blokeeringud:
*hirmu vibratsioon;
*spetsiifilise psüühilise vastuolu pinged (arvad, et pole veel õige aeg probleeme lahendada ja teed selles osas valed valikud);
*sügava psüühilise vastuolu pinged (arvad, et su probleem on nii sügav, et seda ei saagi lahendada ja teed selles osas valed valikud);
*iidsed kurnavad blokeeringud lülisambas (mõjutasid seljaaju);
*peentasandi blokeeringud (2/3), kus olid MMK-d (musta maagiaga teostatud spetsiifilised kahjud), nõukaaegse süsteemi energeetilised manipulatsioonid. Need said võimalikuks eelmiste elude kahjudest, baasmustritest.
Juuli täiskuuteenistuse toime kestis reede (10.07) varahommikuni kl 02.44. Teenistuse järeltoime ajal korrastusid ülalnimetatud peentasandid, avardus osalejate energiaväli, joondusid peentasandid sellisel moel, et käivitus rakutasandite virgumine vastavalt iga osaleja vajadustele. Eriti tõhusalt sai virgutust närvisüsteem (sh ajud) ja seedeelundkond, sh seedeorganid.
Täiskuuteenistuse toime ja reedesed süvaravid (3. ja 10. juulil) toetasid seekord üksteist eriti tõhusalt nende osalejate jaoks, kes neis kõigis osalesid.
Täiskuuteenistuse tulemusena füüsilise keha tervenemine käivitus jõudsalt, eluvibratsioon tõusis.

Järgmine teenistus

Juuli Hirvekuu kahaneb IV veerandisse öösel vastu esmaspäeva, 13.juulil kl.02:29. Toimub Vanakuuteenistus, kus jätkub osalejate füüsilise keha tervendamine.

Juulikuu on kesksuve kuu, mille jooksul avaldub kõik see, mis sügisese (kavatsuste, plaanide) eostamise ajal teostatud sai/kahe silma vahele jäi. Kõik see hakkab avalduma materiaalses, füüsilises tasandis ning eelkõige valmistatakse muutusteks ette füüsiline keha nüüd, juulikuu jooksul.
Vanakuule järgneb Kuu loomine, mille jooksul on võimalik teha korrektuure kavatsustes, hääletsada peentasandeid - meie elu toob ju meile jätkuvalt muutusi.

Vanakuuteenistuse toimel avalduvad teemad, millele järgnevatel nädalatel tähelepanu pöörata.


Olgem kannatlikud, tähelepanelikud, hoolsad ja hoolikad :)

© 2020 Magissa


Eelmine
Juuli Täiskuu - Äikese, Hirve, Heina ja Virde Kuu
Järgmine
Kuu loomine 20.juulil kl 20:33

Kommentaarid

 • Magissa  •  13. juuli 2020
  Hirveuu liikus IV veerandisse 13.07.2020 02:29.
  Vanakuuteenistus algas neli tundi enne seda ja kestis 12 tundi.
  Teenistus oli väga intensiivne. Selle jooksul toimus osalejate füüsilise keha vabastamine:
  kestva süütunde pingest
  spetsiifilise psüühilise vastuolu tõttu tehtud sobimatute valikute pingest
  lülisamba vabastamine seiskunud energiast
  MMK-de ja nõuka režiimi kahjude eemaldamine peentasanditelt (2/2), mille juured ulatusid baasmustritesse.

  Vanakuuteenistuse tulemusena virgus keha, süsteemide ja organite elujõud tõusis, üldine eluvibratsioon tõusis. Kujunes selgem tunnetus, jälgige märke kuuloome eelsel nädalal.

Lisa kommentaar

Email again: