Augusti Kuu loomine L 11.08.2018 12:58

Toimub Kuuloometeenistus©11.8.
Kuu(templi)teenistused on suunatud iga osaleja ainulaadse energiakeha vabastamiseks ja taastamiseks. Terve, aktiivne ja ühtne energiakeha tagab sinu tervise, suhted ja heaolu.
Kuuteenistuste dünaamika järgib nii planeetide joondumisi kui ka osalejate poolt seatud eesmärke, kavatsusi ja valmisolekut. Juulis oli võimsate taevaste portaalide aeg, mille läbimine tõi kaasa väljakutseid. Väljakutsed avaldusid seni lahendamata teemades: ebamugavates meele- ja kehaseisundites nagu näiteks ükskõiksus, nõrkus, hingeldus, higistamine, köhatamine või konfliktides nii iseenda kui teistega.
Eelmise, Vanakuuteenistuse©4.8 toime eemaldas nimetatud seisundite põhjusi, toetades päikeselist kulgemist.

Järgmine, Kuu loomise aegne teenistus 11.augustil avab ruumi uute plaanide eostamiseks, eesmärkide häälestamiseks, toetamaks uue tasakaalu ja heaolu saavutamist praegusel plahvatuslike muutuste ajastul.

Sul on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan:
1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud
6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
7. variant: individuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

* Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad  5., ja 13 augustil, kl 22-23.
Selle toime mõjutab haigete rakkude tuuma nii, et käivitub organite tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi energia korrastamine, üldine vabastamine musta maagia kaetistest, eluenergia tõstmine) toimub individuaalselt enne raviseanssi.
Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 1-2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.
Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.

Eelmine
Kuu liigub viimasesse veerandisse 4.08 kl 21.18
Järgmine
Kuu liigub teise veerandisse L 18.08.18 10:48

Kommentaarid

 • Magissa  •  11. august 2018
  Agustikuu Kuuloometeenstus algas kl 12 keskpäeval, so tund enne Kuu loomise hetke, ja kestis 4 tundi.

  Kuu loomise tunnid on alati õhulised, kerged, mis mõjuvad oma läbiva peenekoelise energiaga igale omal viisil. Sel erilisel kuuloome ajal teostatud teenistused on alati veidi kõrgemal sagedusel ja mõjutavad osalejate tundemeelele. Samuti toob see aeg esile need mustad varjud (osalejate) olemuses, mis salalikult juhivad ebaõnnestumistele.

  Kuuloometeenistuse ajal eemaldus osalejate olemuslikust energiast mitmeid tumedaid varje. Need varjud tulid esile tna sellel, et oli tehtud plaanid, olid kavatsused selles osas, kuidas edasi minna. Kui need plaanid olid/on südamega kooskõlas - südame ruumides on salvestatud meie kõrgeima taseme elutee - , st kui need eesmärgid ja kavatsused olid läbi tunnetatud ja olemusliku heaolu tervenemisega kooskõlas, kujundasid need kindla energiamustri, mille taustal oli tajuda takistavate varjude olemasolu või nende puudumine.
  Kuuloometeenistuse tundide jooksul selgus, et osalejate kavatsuste läbi loodud energiakanalitel olid takistavad varjud ja manipulatsoonid järgmistel viisidel:
  1. hästipeidetud ja õigustatud süütunne alateadvuse maastikul;
  2. selle süüsagedusele peale pandud musta maagia III kombinatsioon, millega seotud vastavad kogemused eelmistest eludest koormasid selle elu sünnimomenti ja kurnasid kogu möödunud elu, takistades unistusi teostumas;
  3. seni salastatud olemuslik info. See salaühingute poolt salastatud info oli olnud takistamas osalejatel enda taastamist ja heaolu saavutamist.elusid läbivalt;
  4. mingid seletamatud varjud mustast minevikust, mis avalduvad (annavad ennast käte) meie energias harva, kuid seekord sai neid eemaldada. See on ka tänu Saturni mõjule, sest Saturni liikumine toob esile hästi peidetud ahelaid.

  Lühidalt: Kuuloometeenistuse tundide jooksul toimus alateadvuse vabastamine süütundest ja sellega seotud musta maagia manilpulatsioonidest ning ka vastav sünnimomendi korrastamine. Lisaks vabanes erinevatest blokeeringutest palju energiat, mis kannab vajalikku sagedust ja ka infot oma eluülesande täitmiseks. Praegustel aegadel on väga oluliseks muutunud oma eesmärkide ja plaanide kohandamine oma eluülesande järgi. Mitte teiste vajaduste järgi. Kõigi eluülesanne on enda taastamine heaolu seisundisse. Oluline on valitseda oma ego, seades kõrgemale olemuslikud vajadused.
  Hinnates osalejate elueesmärgi täitnist Kuuloometeenistuse ajal toimunu järgi, võib nentida, et kõik osalejate poolt seatud eesmärgid ja kavatsused on kooskõlas olemuslike vajadustega. ja kui varem tundusid sel puhul olema salakavalad seletamatud takistused, siis nüüd on neid tunduvalt ja olulisel määral vähem.

  Järgmine, Noorkuuteenistus kasvava Kuu energias annab võimaluse võimendada tugevaid külgi ja taastada neid katkestusi energiaväljas, mis veel takistuseks heaolu saavutamisel.

  ~~~

Lisa kommentaar

Email again: