Varahommikune Noorkuu 12.mail kl 04.12

Toimub varahommikune Noorkuuteenistus-kaugseanss, mis võimaldab vabaneda kurnavatest sidemetest nende inimeste ja gruppidega, kes pärsivad külluse ja heaolu loomist.
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust. Terve olemusenergia kannab heaolu ja uusi võimalusi. Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni. Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid, määravad teenistuste vabastava ja taastava toime. Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma algse terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel), seda tõhusamad on need kosmiliste ja maiste vägede poolt kantud teenistused Kuutemplis (anno 2014).

Teenistuste tulemusena toimub

vaimne tasakaalustumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad);

hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad ja naasevad hingeosad kui energiapaketid) ning

terveneb füüsiline keha (peentasan;dite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).

Seda viimast toetavad süvaravi seansid*, mille käigus toimub ravi eranditult kõikvõimalikele rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõukaaegsed manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.

Eelmine teenistus

Kuuloometeenistus algas öösel vastu pühapäeva, 5.maid ja kestis kolm tundi.
Teenistus algas osalejate geneetilise koodi (rakutuuma) tervendamisega, mis kestis poolteist tundi. Rakutuuma tervenemine käivitus teenistuse tervendavas õhustikus kosmiliste joondumiste ja mõjutuste tulemusena. 

Selgituseks: kosmiliste joondumiste tulemusena tõuseb planeedi sagedus ning soodsates tingimustes käivitub tervenemine ja taastumine. Tervenemine ja taastumine teenistuse ajal põhineb iga osaleja ainuomase energiamustri taastumisel, mis käivitab tervenemise rakutuumadeni. Rakutuumades on informatsioon dna ja geneetilise koodi kohta. Geneetilise koodi tervenemisega kaasneb varjatud ressursside vabanemine, mis avaldub uute võimalustena igapäevaelus.
Kuu loomise teenistuse viimasel tunnil said võimalikuks järgmised taastavad toimingud:
korduv vaimse lülisamba vabastamine iidsetest mustadest köidikutest ja piirangutest;
musta maagia ja seestunud energia eemaldamine selgroo lülidelt ja seljaajust (II, V, VI).

Kuuloometeenistuse toime vabastas seletamatutest seljavaludest ja kohatisest meelesegadusest.
Avanevad uued võimalused. Olge tähelepanelikud, loovad ja ärge magage neid maha!

Järgmine teenistus 12.mail

Noorkuuteenistus võimaldab vabaneda kurnavatest sidemetest nende inimeste ja gruppidega, kes pärsivad külluse ja heaolu loomist.
Toimub ajupoolkerade tasakaalustamine ja ajukeskuste virgutamine.
Peentasanditel ja vaimsest plaanis vabanevad iidsed blokeeringud, mis muutuvad vabaks energiaks. See vaba peenenergia muutub kättesaadavaks igapäevaelus tervenemiseks, elujõu taastamiseks, vaimse tasakaalu ja enese väärtustamise võimendamiseks,

Noorkuuteenistus 12.mai varahommikul võimendab usku endasse ja aitab esile tuua oma väärtusi.

Rõõmsat tärkamist!


Eelmine
Kuu loomise kaugseanss-teenistus 5.05.2019  01:45
Järgmine
TÄISKUUTEENISTUS 19.05 kl. 00:11

Kommentaarid

 • Magissa  •  12. mai 2019
  12-nda mai Noorkuu aeg oli hea aeg vabaneda kurnavatest sidemetest nende inimeste ja gruppidega, kes pärsivad külluse ja heaolu loomist. Selletoimeline Noorkuuteenistus algas pühapäeva varahommikul ja kestis kaks tundi. Teenistuse ajal toimus ajupoolkerade tasakaalustamine ja ajukeskuste virgutamine olemuslike vajaduste selgemaks tunnetamiseks.
  Peentasanditelt ja vaimsest plaanis vabanesid iidsed blokeeringud, mis muutusid vabaks energiaks. See vaba peenenergia tõstis elujõudu ja muutub kättesaadavaks igapäevaelus: tervenemiseks, elujõu taastamiseks, vaimse tasakaalu ja enese väärtustamise võimendamiseks.

  Pühapäeva hommikul ärgates võis osalejatel esineda kerget segadust, iiveldust ja kõhulahtisust juhul, kui teenistuse ajal läbitud teemad neid sügavalt puudutasid.

  12.mai varahommikuse Noorkuuteenistuse toime võimendab edaspidi usku endasse ja aitab esile tuua oma väärtusi juhul, kui osalejad hoiavad igapäevaselt need teemad fookuses.

  Järgmine, Täiskuuteenistus 19.mai esimestel öötundidel annab osalejatele võimaluse hingata vabalt (tõmmata hinge), ja seda igas plaanis. Selle suure suve eelse Täiskuu ajal võib tekkida vajadus ümber vaadata oma igapäevased vastutused ja olemuslikud vajadused. See Täiskuu on aeg, kus tekivad küsimused: kas mu vastutused on kooskõlas minu vajadustega? Kas olen võtnud liigset vastutust ja selle tulemusena enda jaoks ei olegi aega?
  Täiskuuteenistus toetab vastuste ja vajaduste tasakaalustamist järgmisel viisil:
  1. teise inimeste ootuste mõttejõu tulemusena tekkinud pingete vabastamine energiakeeristest;
  2. ülemise südamekeskuse - see on tingimusteta armastuse keskus - vabastamine nõuka programmide mõjust ja seestunud energiast ning armastuse keskuse aktiveerimine;
  3. osalejate nende ressursside (oskused, võimed, anded, julgus jne) taastamine, mis on kunagi osaliselt või täielikult üle võetud nõuka režiimi poolt.

  Vabastavaid Täiskuuelamusi!

  ~

Lisa kommentaar

Email again: