Vanakuuteenistus talvise pööripäeva eel 19.12.2019 06:57

Jätkub osalejate immuunsüsteemi jõustamine. Eemalduvad sügavad salajased iidsed piiravad koodid. Nendega koos kaob musta maagia kahjustuste mõju.
Teenistuse jooksul eemaldatakse ka NKVD poolt tehtud, repressioonide ja küüditamistega seotud energeetilised kahjud.
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust.
Terve olemuse energia tagab meelelise, füüsilise ja materiaalse heaolu.
Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni.
Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid määravad teenistuste toime.
Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel),
seda tõhusamad on kõrgema väe poolt kantud teenistused Magissa Kuutemplis (anno 2014).
Teenistuste tulemusena toimub:vaimne avardumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad),
hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad) ning
terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).
Keha organite tervenemist toetavad süvaravi seansid reedeti kl 22-23, mille käigus toimub ravi eranditult rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõuka "organite", miilitsa, NKVD manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.


Eelmine teenistus 12.detsembril
Talvise pööripäeva eelne, aasta viimane Täiskuu (Cold Moon) oli sobiv aeg virgutada immuunsussüteemi. Täiskuuteenistuses osalejate närvi-, hormoon- ja endokriinsüsteemi energialiinid said vabastatud ja jõustatud enneolematul viisil.
Täiskuuteenistus toimus 12.detsembri varahommikul algusega kl 3.12 ning kestis üle kolme tunni. Teenistus lõppes pool tundi enne Täiskuu tippu. 
Täiskuuteenistus toimus öösel ja oli eripärane teenistus selles osas, et peale algseid energialiinide joondamisi tekkis nendeks öötundideks osalejate elukulgemises  nn vaakumtsoon ehk 0-tsoon, kus vana tarbetu elukraam jäi seljataha, seda enam polnud. Tänu sellisele seisundile kujunes Täiskuu eel võimalus pöörata oma elus täiesti uus ja puhas lehekülg, kus uus elumuster veel pole jõudnud kujuneda. See sai toimuda tänu sellele, et täiskuu eelsed tunnid mõjusid nii jõuliselt osalejate energiasüsteemile, et teenistuse algustunnil virgus osalejate kogu immuunsüsteem pöördumatult ja saatuslik elujõu tõus sai võimalikuks. See tähendab, et 12.detsembril 2019 algab osalejatel uus elu uute võimalustega ning vanadest jamadest prii.

On oluline selle uue elu hingusega teadlikult kaasa minna, jälgides ja järgides kõiki võimalusi uude ellu sisenemisel, uute igapäevaelu mustrite loomisel.

Teadlikkus ja vaimsed praktikad (mantrad, palved, hingamised, tervendavad rännakud* jms) on edu võti eeloleva aasta jooksul.

Järgmine teenistus
Vanakuuteenistus toimub kahaneva Kuu energias 19.detsembri varahommikul, vahetult talvise pööripäeva künnisel. See pööripäeva portaalide võimas aeg tõstab Vanakuuteenistuse energiatesse, kus jõulised vabastavad muutused saavad võimalikuks teenistuse tundide jooksul. Jätkub osalejate immuunsüsteemi jõustamine. Eemalduvad sügavad salajased iidsed piiravad koodid. Nendega koos kaob musta maagia kahjustuste mõju. Teenistuse jooksul eemaldatakse ka NKVD poolt tehtud, repressioonide ja küüditamistega seotud  energeetilised kahjud. 

Teenistus on tõhus ka (sala)kingitusena lähedastele ja lemmikloomadele.
Teenistuse toime puhastab kohti, kui need nimetada enne teenistust.

Kuuteenistuse toime käivitab organite tervenemise. Kui organi rakkudes on kerge hälve, toimub tervenemine kiiresti. Kui aga on tegemist pikalt kestnud ja sügava häirega, vajavad rakud tervenemiseks süvaravi.
Hingedeaeg on lõppemas. Selle pimeneva aja jooksul võimendunud organite kroonilist kurnatust saab tervendada süvaraviseanssidega.
Süvaraviseansid toimuvad reedeti kl 22-23 ja on kättesaadavad kõigile, kes neid vajavad ja endale tellivad.

 * Järgmine Egiptuse süvatervendav rännak toimub lummava araabia mai lõpus 2020, ja siis 2021 aprillis. 

Maikuu rännakule eelneb energeetiline ettevalmistus alates 23.veebruari Kuuloometeenistusest. Ettevalmistus hõlmab kõikides teenistustes ja reedeõhtustes süvaravides osalemist kuni rännaku lõpuni, vajadusel individuaaltöö kohapeal ja veidi edasi, kuni toimub tasakaalustumine igapäevaellu Eestis.  
See info on läbitunnetamiseks, valikute teostamiseks ja plaanide tegemiseks:

Edasi-tagasi lennu kuupäevad (Turkish Airlines, läbi Istanbuli uue lennujaama, pagas 30 kg)

Minek 16MAY TLL IST  kl 18:40 21:55
17MAY IST HRG 01:05 02:55

Tulek 31MAY HRG IST kl   03:50 07:45
31MAY IST TLL   14:30  kl 17:45

Majutus Elysees kompleksis 15 ööks rännaku ajal:
Elysees Dream kahesed toad  või ühesed toad;
Elysees Hotel kahesed toad või ühesed toad või peretoad  kahele kuni neljale inimesele. 

Elysees Dream ja Elysees Beach hotellide tubadel on väike hinnavahe.

Küsimus on, mida sinu sisetunne/pendel eelistab.


~~~
Magissaga on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)  
2. variant:
osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42  
   3. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)                                        
 4
. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav raviseanss' 30
6. variant: individuaalne kaugseanss 75
7. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega 3-6 kuud.
Ettevalmistus
sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistuse.
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.
'

Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad igal reedel kl 22.00-23.00.


Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub reede õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine toimub enne raviseanssi alates kl 20. Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

Süvaraviseansi ajal kl 22-23 on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada

panus 30 Südamerahu kontole

 või muul moel (PayPal).


Registreerumine ja küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine


Eelmine
12. detsember 07.12 Cold Moon
Järgmine
2020 aasta algab kasvava Kuu energias

Kommentaarid

 • Magissa  •  19. detsember 2019
  Talvise pööripäeva künnisel toimunud Vanakuuteenistus kahaneva Kuu energias algas19.detsembri varahommikul kl 3 ja kestis kuni kuufaasi vahetumiseni kl 6.57.
  Pööripäeva portaalide võimas aeg tõstis Vanakuuteenistuse energiatesse, kus jõulised vabastavad muutused said võimalikuks teenistuse tundide jooksul. Jätkus osalejate immuunsüsteemi jõustamine. Eemaldusid sügavad salajased iidsed piiravad koodid. Samuti nendega kaasnenud seestunud energiasdd. Nendega koos kadus musta maagia kahjustuste mõju kuni baasmustrite ja vaimse sünnikanali kahjudeni.
  Teenistuse jooksul eemaldati ka NKVD poolt tehtud, repressioonide ja küüditamistega seotud  energeetilised kahjud. Nende teemadega seotud ja tehtud energeetilised kahjud said tervendamiseks nähtavaks pool aastat tagasi. Sest need olid nii sügavale peidetud, alateadvusega seotud. Eesti rahva kollektiivse alateadvuse pärisosana mõjutasid need üldisi käitumisnorme ja ühtlasi tervendamine vorme. Nende kahjudega tegelemine oli tabu. Seetõttu kurnasis need kahjud aja jooksul mitte ainult hinge ja vaimu, vaid tekitasid ka kroonilisi haigusi ja seisundeid.

  Vanakuuteenistuse aktiivne vabastav ja taastav toime kestab kuni reede õhtu kl 20-ni, mil algab ettevalmistus süvaraviks.

  Vanakuueenistus oli tõhus ka (sala)kingitusena lähedastele ja lemmikloomadele.
  Vanakuueenistuse toime puhastas kohti, kui need nimetati enne teenistust.

  Vanakuuteenistuse toime käivitas organite ja närvi, hormonaal, endokriinsüsteemi tervenemise. Kui rakkudes oli kerge hälve, toimub tervenemine kiiresti. Kui aga on tegemist pikalt kestnud ja sügava häirega, vajavad rakud tervenemiseks süvaravi.
  Kroonilisest kurnatusest kujunenud häireid tervendab reede õhtul süvaraviseanss kl 22-23. Süvaravi käivitab panus 30 Südamerahu kontole.

  Süvaravi on kättesaadav kõigile, kes seda vajavad ja endale tellivad.

  Pööripäev on 22.12, talv algab kl 6.19.

  Talve esimene, ja aasta viimane teenistus toimub hapras, kuid läbivas Kuu loomise energias 26. detsembri varahommikul.
  See on aeg, mil toimub vaikne sisenemine uutesse talvistesse, ja ka universumlikesse energiamustritesse. Edasiminek on pöördumatu ja paratamatu. See välistab jõuliselt klammerdumise vanadesse nähtustesse meie elus, ja määrab ka Kuuloometeenistuse dünaamika.
  Kuuloometeenistuse ajal toimub nende energeetiliste kiusatuste vabastamine osalejate energiaväljast, alateadvusest ja energiakanalitest, mis otse või kaudselt viivad klammerduvate mõtte- ja käitumisharjumusteni. Olgu see hirm (uue/edu) ees, süütunne, häbi; kahjustatud energiakanalid; eelmiste elude baasmustrid; vaimse sünnikanali kahjud või selle elu jooksul teostatud musta maagia edasiminekut pärssivad kahjud.

  Teenistus mõjub tõhusalt (sala)kingitusena lähedastele ja lemmikloomadele. Teenistus vabastab ka kohti ja piirkondi vanadest takistustes, kui need nimetada enne teenistust.
  @

Lisa kommentaar

Email again: