Vanakuuteenistus

P 10.12.2017 09:51 Kuutemplis toimuva Vanakuuteenistuse toime tervendab sügavaid südamehaavu. Kroonilise kurvameelsuse, masenduse ja depressiooni algpõhjused lähevad eemaldamisele. 
Eelolevad teenistused kuni aasta lõpuni on kantud komeet Chironi katalüseerivast energiast. Olgem tänulikud, et Chiron asetab meie ette kõik seni lahendamata teemad nii sügavalt alateadvusest ja kõrgelt peentasanditest. Chironi toimet võimendavad endiselt Neptun, Merkuur ja Saturn. 

Tuletagem meelde, et šampust joovad – edu tähistavad – vaid julged, kes valmis muutuste tuultel end kõrgustesse kanda.

Vanakuuteenistuse toime tegeleb ja  tervendab sügavaid südamehaavu ja nende algpõhjuseid. Südamehaavad on iidsete ja uuemate energeetiliste  manipulatsioonide tulemusel tekkinud peentasandite kahjustused. Need peenkehade kahjustused on kujundanud alateadvust sellisel moel, et seal on tekkinud kurbuse ja lootusetuse massiivid, mis viivad aeg-ajalt pealtnäha põhjuseta masendusse. 

Kroonilise kurvameelsuse, masenduse ja depressiooni algpõhjused lähevad eemaldamisele ja ümberjagamisele eeloleva Vanakuuteenistuse ajal. 
Ümberjagamine tähendab seda, et manipukatsioonide tõttu blokeeritud/kinnijäänud energia vabaneb ja muutub kõrgema sagedusega tunneteks, mis on eelkõige neutraalsus. Neutraalsus - see on stabiilsus, turvalisus - on armastuse, rõõmu ja külluse vundamendiks.

On oluline teada, et Kuutempli teenistuste dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja:

taevased joondumised

vaimsed seadused ja

osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda mugavamalt, turvalisemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.


Eelmine, Täiskuuteenistus teostus komeet Chironi retrogaadi mõju. Chiron on Kreeka mütoloogia järgi Haavatud Tervendaja, kes, võimetuna oma haavasid tervendama, oskas abi anda teistele. Chironi retrogaadi mõju toimib tõhusalt mitte ainult tervendajatele, vaid ka neile kehastustele, kelle vaimsed ehk peentasandid vajavad praegu enim korrastamist. Nende kohustus, vastutus ja privileeg on praegu taastada ja hoida armastuse sagedust siin planeedil Maa. Ärge ajage ennast segi tavaliste selgeltnägijate, ravitsejate, šamaanide, sensitiivide ja muidu manipulaatoritega, ka reptiilsete manipulaatorite poolt kanaldatud tehnikate nagu Accsess, Bars, EMF BT vahendajate jt jms-ga –, sest need, kes on oma olemuselt planeedi tervendajad, on läbi teiste elude enim kannatada saanud ja tehtud võimetuks ise ennast aidata. Võimetuks on nad tehtud needuste, loitsude, manadega, aga on ka ise lubadusi ja vandeid andnud sisuga: „mitte oma tervendavat väge enda ja OMA rahva hüvanguks kasutada“.

Komeet Chironi retrogaad algas juuli alguses ja kulgeb talvise pööripäevani, täpsemalt 25.detsembrini. Chironi retrogaadi mõju aitab Kuutempli teenistustes osalejaid vabastada iidsetest sügavatest energeetilisest manipulatsioonidest – needustest, loitsudest, vannetest, lubadustest ja nendega kaasnevatest haavadest –, tuues need manipulatsioonid jõuliselt esile.

Just nüüd, aasta lõpus on soodus aeg neist kurnavatest energeetilistest ankrutest vabaneda. Ja mitte ainult Chironi toetava väe tõttu, vaid ka teiste oluliste planeetide liikumiste tõttu.

Täiskuuteenistuse tundidel liikus Neptun, mida tuntakse ka Püha Vaimu planeedina sellises joondumises, kus tema toetav mõju planeedil Maa avardab teadlikkust (st tõstab sagedust) neil valguskandjatel, kes manipulatsioonidest vabad. Kuna aga Neptuni liikumine aktiveerib kõrgemaid tajusid, on tekkinud suurepärane võimalus kuuteenistuste ajal eemaldada blokeeringuid peenemate tajude/teadlikkuse arendamisel kuni jaanuari alguseni. See on eriti hea võimalus unetutele, sest Neptun aitab viia kontakti oma kõrgemate aspektidega. Ja unetus polegi muud kui puudulik kontakt on kõrgemate aspektidega.

Kuid see pole veel kõik, millega taevased joondumised julgustavad meid edasi astuma küllusliku armastuse teel. Lisaks on praegu toimumas Merkuuri ja Saturni konjuktsioon, mis on väga jõuline.

Nende joondumiste toime suunab energeetiliste manipulatsioonide leidmisele ja avaldumisele: teenistuste ajal vabastatakse energeetilised esiletõusnud manipulatsioonid.

Neil, kelle energeetiline süsteem on manipulatsioonidest vaba, pole praegu midagi karta, sest ehe sisetunne hoiab neid nende valikutes kaitstuna.

Mis toimus Täiskuuteenistuse ajal? Jätkus osalejate jõuline vabastamine kõigest, mis takistab püsida ehedas tunnetuses ja armastuses.

Täiskuuteenistuse vabastav toime oli suunatud peentasanditele. Peentasandid on meie olemuses see ala, kuhu on ankurdatud energeetilised manipulatsioonid: needused, loitsud, manad, vanded lubadused. Toimus peentasandite vabastamine nendest energeetilistest skeemidest, mis pärssisid energiakeeriste aktiivsust ja nendevahelisi ühendusi.

Täiskuuteenustus toimus viies etapis:

peentasandite vabastamine 0,5 tundi,

uue energia laadimine sinna 1.5 tundi,

uue peenenergia lõimimine energiasüsteemi 1,5 tundi,

keeriste aktiveerimine 2 tundi,

peenkehade joondamine tervesse mustrisse kuni teenistuse lõpuni.

Täiskuuteenistus mõjutas teadvuse avardumist, teadlikkust. Teadlikkus praegusel ajal on sama, mis vanal ajal vaimsus. Teadlikkus pole mitte õpitud või kuuldud/loetud teadmised. Teadlikkus on enda ja oma vajaduste selge tajumine ja positsioneerimine. Arenenud teadlikkus kui enda ja oma vajaduste selge tajumine ja enda positsioneerimine pärsib kurnavaid seisundeid ja suhteid.

Teenistuse toime oli osalejatele väsitav. Kuigi teenistuse ajal otseselt mingeid füüsilisi aistinguid polnud, kuna töö toimus peentasanditel. Peentasandite vabastamiste ja joondamiste tulemusena jõudsid osalejad teenistuse lõpuks, keskööks teadvuse muutunud seisundisse. Teenistuse toime kestis läbi öö, mille jooksul peentasandites teostunud vabastamised ja taastamised jõudsid füüsiliste tasanditeni.

Eeldatavasti magasid kõik osalejad sel ööl sügavalt.

Täiskuuteenistuse ajal toimus peentasandite vabastamine, aktiveermine ja joondamine. Vabanenud energia kannab uut informatsiooni füüsilistesse tasanditesse: keha organistesse, lihastesse, närvisüsteemi. See informatsioon on tervendav.

Osalejad jälgivad, mis toimub lähipäevadel kehas. Kui tunnevad vajadust sauna-, veeprotsduuride, massaaži, jalutuskäikude vms järele, siis lubavad seda endale. Teenistuse peentasandeid vabastav toime ja eelolevad keha vabastavad protseduurid vabastavad pinge kehas. Ka keha hakkab vibreerima kõrgemal tasandil.

Armasus on sagedus. Kuni keha on täidetud vana madalsagedusliku energiaga, on võimatu teadvust avardada ja armastust tunda.

Kui keha on uue info suunamisel puhastatud, on lihtsam tajuda ja tunnetada endale õigeid asju, teha õigeid valikuid, kokkuvõtteks vältida kurnavat elu.

On hea meelde tuletada neid asju

See, kui edukas on teenistuste toime osalejatele, sõltub sellest, kui palju teadlik on teenistustest osalemine ja igapäevane töö endaga. Kuid, nagu öeldud, küllusliku armastuse ajastu on käes ja kõik praegusel ajal planeedil olevad valguse kehastused väärivad seda ja ka varem või hiljem, lihtsamaid või keerulisemaid radupidi sellesse vibratsiooni ka jõuavad.

Suhete korrastamise protsessis on oluline teada, et sõltuvus, kohustus, kiindumus ja harjumus pole armastus. Armastus on Sinu oma püha seisund, teatud kõrgsageduslik vibratsioon. Selle vibratsiooni eeltingimus on vabastatud ja taastatud energiasüsteem. Kurb on tõdeda, kuid see on nii – Sinu ellu tuleb armastus siis, kui oled lahendanud kõik iidsed manipulatsioonid oma energiasüsteemis. Selleks Sa siia kehastusidki.

Tea et kõik ebamugav, halb, kurnav su elus on vaid väljakutsed armastuse teel. Armastus tahab julgust ja selget enesekehtestamist.

Kuidas ära tunda, kellega sa kokku puutud, kes sinu ümber on OMA ja kes okupandi sageduses reptiil? Kelle sa oled sünnitanud? Kelle loengule või praktikasse sa lähed? Õpi endalt vastuseid saama. Küsi endalt, kas see inimene, olukord, suhe on minu algse sagedusega kooskõlas.

Küsi:

„Kas see on minu algvibratsiooniga kooskõlas?“

„Kas mul on seda kogemust vaja?“

Kui sa ennast armastad, siis lased sa endale osaks saada vaid asju, mis on armastuse sageduses.Sul on võimalik teha isiklik energiasüsteemi taastamise plaan:

 1. variant: tasuta erakohtumine peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)

 2. variant: osalmine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)

 3. variant: osalmine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)

 4. variant: erakohtumine panusega 150€.

 5. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioon.


Oled oodatud! 


Kui oled otsustanud osaleda, järgi allolevaid kommentaarie

Vaata ka  http://magissa.ee/star/mida-vaja-teada-kuutempli-teenistuste-kohta
Eelmine
Mida on vaja teada Magissa teleseanssides osalemise kohta
Järgmine
Kuuloometeenistus

Kommentaarid

 • MAGISSA  •  8. detsember 2017
  Soovituslik ettevalmistus pühapäeval toimuvale Kuutempli Vanakuuteenistusele on järgneva tekstiga tutvumine: “Uus ajastu on nüüd puhtakujuliselt ainult nende päralt, kes mõistavad, mis on sisetunne. Ehk see ajastu on nende päralt, kes mõistavad oma sisetunde olulisust ja loomulikkust, mitte ei pea seda millekski ebamaiseks. Ebamaine on hoopis see kui inimene ei hooma absoluutselt seda, et ta on looduse osa. Ebamaine on see kui inimene arvab, et oma isikliku sisetunde kuulamine ja järgimine on ohtlik. Ebamaine nähtus on vägivald. Ebamaine nähtus on sõda. Ebamaine nähtus on manipulatsioon. Aga miks sellised nähtused maises plaanis üldse kajastuvad kui need on ebamaised? Selle tõttu, et inimesed on jäänud uskuma neid manipulatsioone. Selle tõttu, et inimesed on jäänud uskuma seda, et sisetunne on midagi ebamaiset. Selle tõttu, et inimesed on jäänud uskuma erinevaid manipulatsioone, millele on osavalt kleebitud külge silt “usk”.”

  Loe enam siit : https://evatenter.com/2017/12/08/nadala-horoskoop-11-12-17-12-2017/
 • MAGISSA  •  11. detsember 2017
  Vanakuuteenistus algas täpselt kl 9.51 pühapäeva hommikul ja kestis 14 tundi, lõppedes südaööks.

  Kas tundisid pühapäeva hommikul kümne paiku kergeid tasakaaluhäireid, segadust ja kõrgendatud meeleolu?

  Põhjuseks oli asjaolu, et teenistuse alguses toimus intensiivne uue energia lõimumine ja geneetilise koodi tervendamine. See kestis vaheldumisi neli tundi.

  Kuidas sa veetsid keskpäeva? Kella 14-15 paiku.

  Edasi jätkus töö peenenergiaga ja see protsess oli vähem tajutav kuigi intensiivne. Minule oli selle teenistuse teise poole peentasandite korrastamine tõsine väljakutse ja pingutus. See tähendab, et need vabastavad ja taastavad toimingud, mis osalejate peenkehades teostusid seitsme tunni jooksul kella üheksani pühapäeva õhtul, toovad ellu olulised muutused lähema kolme nädala jooksul. Kui selleks valmis ollakse.

  Kas muutused tulevad head või halvad? Kas hingelisel, vaimsel või füüsilisel tasandil?
  Need tulevad head muutused füüsilisel tasandil. Kuna järjekindel sügavate haavade tervendamine on toimunud juba pool aastat tänu taevastele jõudude - planeetide joondumiste - toetusele. Nüüd on aeg vabastava ja taastava töö vilju maitsta. Kuid siin kehtib ikka see vana seadus - kuidas töö, nõnda palk. Hea töö on teadlik töö, töö iseendaga ja küsitud abi vastu võtmisega. Küsitud abi on osalemine, soovitavalt teadlik osalemine Kuutempli teenistustel. Kuutempli teenistuste taastav toime on vanadele hingedele hõlpus võimalus taas kõrgustesse jõuda.

  Südamehaavade tervendamine toimus kahe eeviimase teenistuse tunni jooksul. Väga sügavad, seni lahendamata teemad olid seekord töös.

  Kuidas sa tundsid ennast sel ajal kl 21-23 pühapäeval?

  Vanakuuteenistuse viimane tund keskendus lõpukohandustele. Toimus osalejate peenkehadel asuvate energiakeeriste aktiveerimine ja kehade uus joondus, uued ühendused. Kui need lõpukohandused jõuavad nii info kui energiana füüsilisele tasandile, tulevad muutused osalejate igapäevaellu. Muutused ilmnevad kas

  füüsilise keha tervenemise sümptomitena või
  suhtedraamade laabumisena või
  uute töö/teenistuse alase võimalusena.

  Kas Vanakuuteenistus väsitas ka Sind ja täi Sulle sügava une?

  Vanakuuteenistuse ajal loodud muutuste elluviimisel aitab kaasa teadlik käitumine eeloleval kaduneljapäeval, kus on võimalik kõik vana ja väärtusetu oma elust välja visata vastavate rituaalide või protseduuridena, kasvõi näiteks põhjaliku kodu koristamisega ja küünalde läitmisega peale seda. Kodune suurpuhastus (mis hõlmab ka kappide-sahtlite-panipaikade inventuuri) sel kaduneljapäeval on väga olulise ja määrava toimega, kuna nädala lõpus aktiveerub tähesadu koos Kuu loomisega. Kuu loomise ja tähesaju aeg on see aeg, mil esitatud soovid on kenasti jõustatud. Miks mitte teha seda juba "puhtalt pinnalt", vabanenuna vanast taagast :)

  Kuu kulgeb sujuvalt kahanevas tempos ja järgmisel esmaspäeval, 18.detsembril toimub järjekordne teenistus kõrgajastu sageduses - Kuuloometeenistus.
  Kuuloometeenistuse ajal on endiselt tugeva toimega Chiron, seda veel viimast korda. Veel kord on võimalik teadlikult minna Kuutemplisse sügavate hingehaavade tervendamise järele.
  Samas Uraani liikumine Kuuloometeenistuse ajal aitab eemaldada peenemate tajude takistusi, see tähendab aktiveeride kolmandat silma.
  Uraani ja Chironi toetab endiselt Saturn ja Merkuur. Nende planeetide sünergia on selle Kuuloometeenistuse ajal ülivõimas, mõjutades sügavate seniravimata haavade tervendamist, krooniliste haiguste ja kurnavate suhete/olukordade algpõhjuste eemaldamist.

  Oled oodatud!

Lisa kommentaar

Email again: