2021 algust mõjutab kahanev kuu

Vanakuuteenistus on ettevalmistuseks 13.jaanuari süvamuutvaks Kuuloometeenistuseks.  
Kuu liigub IV veerandisse 6.01.2021 kl 11.37.
Eelmine teenistus
Päikeseaasta esimene Täiskuuteenistus oli ühtlasi kalendriaasta viimane teenistus. Teenistuse käiku mõjutas see (veidi segane) aasta alguse/lõpu aeg; ka see, et inimesed teevad kokkuvõtteid ja häälestavad ning peavad plaane eelolevaks; kuid kõige enam see, et Jupiteri/Saturni konjuktsioon e Kuninglik Ühendus on täies jõus saatmas jõulisi elektromagneetilisi impulsse planeedile.
See 2020 detsembri märgiline Täiskuu jõudis tippu kl 5.28 kolmapäeval (30.12). Täiskuuteenistus algas tund enne seda ja kestis kokku neli tundi.
Teenistus oli väga dünaamiline ja sügava mõjuga.
Teemad, mis said teenistuse ajal lahenduse olid sellised:
3. meridiaanide paari pinged;
massiivse psüühilise vastuolu pinged;
vegetatiivse närvisüsteemi häired;
sügava psüühilise vastuolu pinged;
MMK-d;
arvukad ja omavahel põimunud psüühiliste rünnakute kahjud peentasanditel;
satanistlikud manipulatsioonid;
seestunud energiad erinevatel olemuslikel tasanditel;
baasmustrite kurnavad mõjud;
vaimse sünnikanali kahjud.
Täiskuuteenistus lõpetas paljude kurnavate teemade mõju tänu osalejate endi kavatsustele/teadlikkusele, valmisolekule ja nende algmustri vajadustele. See teenistus häälestas õnnestunult, samadel alustel, eelolevateks vältimatuteks muutusteks. Kuigi plaane on keeruline teha ja teadmatus tekitab hirmugi, siis korrastatud energiaväli ja kõrge elusagedus loob alati parimad lahendused igapäevaelus. Usalda elu loomulikku kulgu ning tunneta kõik valikud ja otsused oma sisetunde järgi. Kõik lahendused on olemas, kuigi need ei pruugi kohe avalduda, sest need on tavapärasest erinevad. Vanade rutiinide lagunemine toob kaasa sogast segadust, kuid püsi kursil sõltumata sellest, mis ümberringi teistega toimub. Püsi võimalikult kõrges sageduses - neutraalsus, armastus, tänulikkus, rõõm - kõik läheb lõpuks parimal võimalikul viisil. Mõned asjad lihtsalt võtavad veidi aega. Ole kannatlik!

Järgmine teenistus
2021 esimene, kahaneva kuuga teenistus toimub 6. jaanuaril. See Vanakuuteenistus on ettevalmistuseks 13.jaanuari süvamuutvaks Kuuloometeenistuseks.


© 2020 Magissa
~~~
"Muutused ühiskonnas on seotud aeglaste planeetide liikumisega sodiaagiringis. Märgi vahetumine toob esile uued suunad ning võimalused majanduses ja poliitikas, aga ka arusaamistes ja väärtushinnangutes. Mida aeglasem on planeet, seda suurem ja põhjalikum on ümberkorralduste vajadus.
Üliolulised on ka aeglaste planeetide “ühinemised” ehk konjunktsioonid. Sedakorda said 21. detsembril kokku Jupiter ja Saturn. Astroloogias nimetatakse seda Suureks või Kuninglikuks Konjunktsiooniks, sest tegu on olulise aja algusega.
Veelgi suurem raputus tuleb aga 20 aasta pärast.

Hea teada
Aspekt – planeetidevaheline seos.
Konjunktsioon – planeetide “ühinemine”, s.t need näivad taevas olevat kohakuti.
Väike mutatsioon – 20aastane muutuste tsükkel majandusastroloogias, mis algab Jupiteri ja Saturni konjunktsiooniga. 21. detsembril toimus konjunktsioon Veevalaja märgis, see­tõttu nimetatakse alanud perioodi ka Veevalaja mutatsiooniks.
Suur mutatsioon – ca 200aastane muutuste tsükkel majandusastroloogias, mis algab Jupiteri ja Saturni konjunktsiooniga kardinaalses märgis (Jäär, Vähk, Kaalud, Kaljukits). 2040. aastani kestab suur maa-mutatsioon, sest selle tsükli ajal on väikesed mutatsioonid toimunud peamiselt sodiaagi maamärkides.
Maamärgid: Sõnn, Neitsi, Kaljukits,
Õhumärgid: Kaksikud, Kaalud, Veevalaja.

Oleva ja tuleva aja märksõnad
Maa-mutatsiooni peamised karakteristikud: väärtuspõhine finantsmajandus, natsionalism, suletus, võidurelvastumine ja relvasüsteemide areng, tehnoloogia areng, tööstuse areng, korporatsioonide tekkimine, linnastumine, ületootmine, õigus, mis põhineb rikkuse jaotusel, majanduslikud sanktsioonid.
Õhu-mutatsiooni peamised karakteristikud: humaansed väärtused, sõbralikkus, seltsivus, rahuarmastus, diplomaatlikkus, abivalmidus, õiglus, koostöö, kollektiivsus, riigipiiride hägustumine rahvuslikest väljapoole, internatsionalism, teadmiste väärtustamine ja hoidmine, abstraktne mõtlemine, käitumise standardiseerumine, tootmise standardiseerumine, kaubanduskokkulepped.
Veevalaja aja foon: novaatorlus, progressiivsus, loogilisus, inimlikkus, intellektuaalsus, altruistlikkus, sõltumatus, ettearvamatus, ekstsentrilisus, radikaalsus, võitlus õigluse eest, võimalik killustumine, teaduse areng, individuaalne areng.
Inimestel on tohutu vajadus asjadest aru saada. Masse huvitavad ühiskondlikud protsessid ja poliitika rohkem kui varem, sestap võib arvata, et ükski kõrgemalt poolt algatatav protsess või sündmus ei jää tähelepanuta. Selles valguses on ehk ka valimised aktiivse osavõtuga. Pearolli mängib aga poliitikute käitumine. Uue aja valguses ei toimi vanad mudelid, ei andestata korruptiivset käitumist ega argust.

Kõigele ja kõigile ei jätku kohta
Tee tulevikku ei ole sillutatud sulgede ja vatiga, aga ei pea olema ka oradel jooksmine. Rong ootab jaamas.
Loodetavasti jõutakse aasta jooksul vaksalisse. Rongile pileti lunastamiseks tuleb äge võitlus 2023–2024. Eeldusel, et rööpaid pole vahepeal õhku lastud, algab sõit aastal 2026. Kuhu? Aga muidugi helge tuleviku suunas. Kui turvaline see sõit saab olema, sõltub reisijatest ja muidugi ka vedurijuhist. Kõigele ja kõigile ei jätku kohta esimeses klassis ega isegi istmeid. Oma aja ära elanu jääb maha. Tõeliselt väärtuslik ei kao kuhugi, pigem täiustub ja areneb edasi. Aeg kaalub.

Sünnib uus maailmakord
Maailm elab praegu suure maa-mutatsiooni viimaseid kümnendeid. Tegu on ca 200aastase tsükliga, mis algas 26. jaanuaril 1842, kui Kuninglik Konjunktsioon leidis aset Kaljukitses, ja lõpeb oktoobris 2040, kui see toimub Kaaludes.
Seda tsüklit on iseloomustanud keskendumine materiaalsusele. Maa, kõik selle pakutav, inimesed ja mehhanismid on allutatud materiaalsete väärtuste ja struktuuride loomisele. Teadus on rakendatud tehnoloogia arengu ja tööjõu taastootmise vankri ette. Suurim ülesanne on rikastumine, jumalaks majanduskasv, ning lõpuks suurim probleem – ülekoormatud planeedi tervis.
Nüüd on ühiskondlikud arusaamad muutumas – nii majanduses, poliitikas kui ka inimeste ja riikide vahelistes suhetes.
Sellest, mis suunas me pikas perspektiivis liigume, saime aimu 1981. aastal alanud väikesest mutatsioonist Kaalude märgis. Seda iseloomustas võitlus vabaduse eest ja uute riikide tekkimine. Samuti rahvusvahelistumine. Sellest ajast alates on süvenenud riikide omavaheline koostöö ning ka inimeste eneseväljendus käib järjest enam üle rahvuste ja riikide piiride. Samuti on tähelennu teinud turismindus ja sellega laienenud kontaktid eri kultuuride vahel. Sallivus on süvenenud. Eraelu on muutunud vähem reguleerituks, ka traditsiooniline seadustatud abielu pole enam kaugeltki ainuke kooselu vorm.

2000–2020 järgnes aga Sõnni iseloomuga tsükkel, mida iseloomustab majanduslikkus, materiaalsus, praktilisus, stabiilsus ja konservatiivsus. Üks nüanss, mis vägagi iseloomustab Sõnni aega, on tohutu tähelepanu toitumisele ja toidukultuurile. Kokasaated, blogid ja kokaraamatud on ääretult populaarsed.

Kahjuks süvenesid ühiskonnas positiivse arengu kõrval ka selles märgis esineda võivad negatiivsed omadused: ahnus, konfliktsus, mugavus, jonnakus, liialdatud nautlemine, luksusearmastus, liigne glamuursus ja välise ilu jumalikustamine. Süvenenud mõttelaiskus eelistab pinnapealset meelelahutust.

Ettevalmistused suureks muutuseks
Suure maa-mutatsiooni tsüklis on jäänud veel viimased 20 aastat, kuni 2040 algab Kaalude märgis 200aastane suur õhu-mutatsioon.
Lõppeval aastal alanud kriis on vana maailmakorra meeleheitlik enesekehtestus. Aeg soosis kriisi ja sellele viitasid mitmed olulised planeediseisud. 6. märtsil 2019 jõudis Sõnni märki Uraan. See on üks viide järgmise seitsme aasta arengule. (Eelmisel korral oli Uraan Sõnni märgis aastatel 1935–1942. Ükski tsükkel pole eelmisega sündmustes sama, kuid foon on sarnane.)
Samuti andsid alates eelmise aasta jaanuarist viiteid Pluuto seisud Jupiteri ja Saturniga. Need ja Kuninglik Konjunktsioon alustasid kolme uut pikaajalist tsüklit, mis on ühiskondlikus mõttes äärmiselt olulised. Majandusastroloogia järgi on siin viited majanduskasvu peatumisele ja liigsele regulatsioonile. See on aeg kontrollimaks, kas võimu kasutatakse õigesti või mitte. Kuna Jupiteri/Pluuto aspekt leidis aset Eesti Vabariigi taasiseseisvumise kaardi taevateljel, mis on riigi kaardis valitsuse, valitseva erakonna, põhiseaduse, aga ka riigi maine näitaja, siis neid teemasid ta ka muidugi puudutas. (Vt ka Maaleht 19.12.2019.)
Viirus on tulnud abiks Maale ja valmistama inimkonda ette uue aja saabumiseks.
Nüüd, 21. detsembril, algas siis Kuningliku Konjunktsiooniga Veevalaja märgis uus väike mutatsioon. Avanes uks uude ajastusse ja järgmised 20 aastat on ettevalmistus järgmiseks suureks mutatsiooniks.
See on revolutsiooniline situatsioon. Seda kinnitab ka tagasivaade lõppevasse aastasse, mil esimesed sammud Veevalajas tegi Saturn. Kõige laialdasemalt väljendus see koroonakriisis, eriti ehmatavalt selle alguses. Valdavalt ei kiputa muutuma, kui kõik on kas või enam-vähem toimiv. Seepärast on areng enamasti seotud valu ja kannatusega.
Kuidas muudatustesse ka ei suhtutaks, need toimuvad niikuinii. Viirus on tulnud abiks Maale ja valmistama inimkonda ette uue aja saabumiseks.

Vana konservatiivne maailmakord on veel väga elujõuline – kontrollitakse ja keelatakse, pannakse kinni ja karistatakse, muretsetakse mugavuse ja vabaduse kaotuse pärast. Samas andis Saturn Veevalajas kiire tõuke jäigastunud mõtteviiside muutumiseks, teeotsa uuteks lahendusteks.

Vana ja uue vastandumine näitas end kõige selgemalt Valgevenes, aga võitlus õigluse ja vabaduse eest ning stagnatsiooni vastu on aktiveerunud mitmesugustes vormides pea kõikjal maailmas.

See on revolutsiooniline situatsioon, mis saab järgnevate aastate jooksul vaid süveneda – vana ja uus maailmakord pistavad rinda, ühed jäigad mõlemad.

Vabadust mõistetakse tihti kui kõikelubatavust. Vabadus on tunnetatud paratamatus – nii õpetas dialektiline materialism. Mis on paratamatu? See on tihti küsimus, eriti siis, kui takistused pole seotud loodusõnnetustega. Paraku on paratamatu ka ühiskonna areng.

Eestil on üsna suured võimalused paista eestvedajana silma mitmes valdkonnas, kõige enam vast meditsiinis, hariduses. Jätkuks vaid julgeid ja ühiskondliku vastutustundega inimesi.

Kokkulepete ja koostöö aeg
Veevalaja aegadel toimuvad märkimisväärsed ühiskondlikud muutused. Seda ajajärku peaks iseloomustama progressiivsus, liberaalsus ja demokraatia. Humaansus, altruism ja õiglus peaks olema eriti esile tõstetud ja süvenema. Aja nõue tulemusteni jõudmiseks on koostöö ja kokkulepped, arvestades vähemuste arvamust. Aegadel, kui on tegu vana lõpu ja uue algusega, võib kostuda sealt uurimist väärivaid ja edasiviivaid mõtteid.

Aga Veevalaja arhetüübis on väga olulisel kohal ka individualistlikkus, radikaalsus ja mässumeelsus. See võitlus väljendus äärmise selgusega riigipiiride sulgemisel juba märgi esimesel puudutusel lõppeva aasta kevadel, kui Saturn oli Veevalajas. Hämmastavalt sarnastes, kohati ekstsentrilistes ja ebaproportsionaalsetes otsustes. Surmahirmu üleskütmine on vana maailma kontrollivajaduse näitaja.

Lõppeval aastal nägime, et on võimalik korraldada elu ja tööd ka harjumuspärasest erinevalt. Veevalajale iseloomulikult liigutakse kaugtöö võimaluste kasutamise poole arvatavasti enamgi. Paljudel on nii märksa paremini võimalik ühildada tööd ja isiklikku elu. Seda enam et on palju neid, kellele ka olemuslikult sobib vabadus valida tööaega ja -kohta.

Väga oluline on samal ajal mõttekaaslastega gruppidesse kogunemine ja kuulumine. Pigem aga väiksemas ringis kui massiliikumistes.

Arvatavasti võib ka poliitilisel maastikul näha killustumist, uute erakondade teket ja koondumist ühiste ideede baasil, mitte võimu näitamise või hoidmise alusel.

Tulevikku puudutavad uued ideed ja arusaamad võivad enesest märku anda juba aasta algul. Ühiskonna traditsioonid ja struktuur ning mõjutatavus autoriteetidest pannakse proovile. Tehtud vead ja ajale jalgu jäänud otsused vaadatakse üle ja ümber ning vajadusel/võimalusel tehakse muutusi. Vähemalt taevased võimalused on selleks avatud. Tuleviku mõttes on edasiviiv ka see, mis parasjagu tundub raskena.

Aeg võtta isiklik ja ühiskondlik vastutus
Isiklik vastutus on Veevalaja aja olulisemaid märksõnu. Esmane on vastutus enese tervise eest. Meditsiin suudab palju, aga kaugeltki mitte kõike. Nii arst, riik kui ka kes tahes nõustaja saab heal juhul aidata poolele teele. Küll me teame, mis on õige, aga või siis alati käitume selle järgi...
Praegu kehtiva põhiseaduse referendumi kaart on tõesti “ellu ärganud” juba 2020. aasta juuli esimeses pooles.

Viha, aplus, ärevus, hirm, kõrkus, muretsemine, ahnus, vihkamine, liialdused, liigne ambitsioonikus, laiskus ja kadedus lammutavad keha ning vaimu. Mõte võidab materjali, mõistlikkus teeb imet. Stressi ei lahenda ka vaktsineerimine.

Õpi tundma oma keha ning leia see, mis sinu jaoks on õige ja hea. Kasuta oma erilisust, andeid ja loovust ning arenda oma vaimu – siis oled aja nõuetega kooskõlas ja õnnelik.

Veevalaja ajastul on igaühel ka ühiskondlik vastutus. Oma peab hoidma – rahvust, juuri, peret, usku –, aga ka teise oma on püha. Kindlasti pole jätkusuutlik oma arvamuste ja ideoloogia teistele peale surumine.

Vaadates mutatsiooni alguse kaarti ja võrreldes seda Eesti Vabariigi sünnikaardiga, on selgelt näha teemad, mis teravalt esile kerkivad ja muudatusi nõuavad või juba muutumas on.

Järgmise 20 aasta jooksul tõuseb esikohale kõik, mis puudutab koolisüsteemi, kõrgharidust ja teadust, transporti, meediat ja kirjastamist, turismindust, seadusi ja seadusloomet, kohtusüsteemi ja õiguskorda, suhteid rahvusvaheliste organisatsioonidega ning igasuguseid välissuhteid ja -kaubandust. Igaüks omal ajal. Kõigis nendes teemades on Eestil suur võimalus näidata progressiivsust, ja miks mitte saada teistele järgimisväärseks eeskujuks.

Kõigepealt seadused, sest päevakorral on ju lausa põhiseaduse muutmise küsimus. Kuigi referendumi korraldamise mõttekus või mõttetus tekitab vaidlusi, on praegu kehtiva põhiseaduse referendumi kaart (28.06.1992) tõesti “ellu ärganud” juba 2020. aasta juuli esimeses pooles. (Astroloogiahuvilistele: Uraan teeb täpseid konjunktsioone Marsile ja sekstiile Veenusele Vähis.) Teine aktiivne aeg oli septembris. Absoluutselt täpne järgmine aspekt on 17.–18. aprillil! Lähedalt puudutab veel jaanuar 2022. Mis iganes on küsimus võimalikul referendumil, sõltub tulemus ikkagi huvigruppide koostööst ja loomulikult kodanike vastutustundest.
Ülevaatamist nõuavad mitmed elu ja tegevust reguleerivad seadused. Ikka õiglust silmas pidades. Veevalaja ajal kaotab igasuguse mõtte ülereguleerimine ja lauskontrollimine. See tekitab vaid suuremaid vastuolusid, lõhenemist ja kulutusi.

Koolisüsteemi arengus näeks eelkõige individuaalse lähenemise vajadust. Esimesena muutust võimaluste avardumise suunas. Paljudele sobib iseseisev töö hoopis paremini kui igapäevane klassis istumine. Seega võiks kaugõppevorm jäädagi laialdaseks vabatahtlikuks võimaluseks. See lahendaks mitmeid probleeme: lisaks individuaalsele lähenemisele ja arengule annaks see emakeelse hariduse saamise võimaluse ka Eestist eemal elavatele lastele ja parandaks keele elujõulisena säilimise võimalusi. Kindlasti aitaks see kaasa ka koolikiusamise lõppemisele. Kokkuvõtteks lisanduks tervemaid ja mitmekülgsemaid isiksusi, keda vajab uus maailmakord.

Muidugi kuulen hääli, et õpetajad on niigi ülekoormatud ja raha ei ole jne. Just siia olekski esimeses etapis toetust tarvis! Tulevikuinimese kasvatamine peaks olema prioriteet number üks.

Haridusteemadega tegelemisel on olulisemad ajad aasta algus, jaanuari lõpp, veebruari keskpaik ja tsüklina märts–august–novembri teine pool. 
Samad ajad võivad puudutada ka meediat.

Loodus ja loodushoid on teadagi kogu maailma teema. Eestile võib see aga osutuda eriti oluliseks võtmeks tulevikku.

Alguse saab ka uus majandustsükkel
21. detsembril toimunud Jupiteri ja Saturni konjunktsioonist peaks algama raskustest välja ronimine. Tavapäraselt soosib Jupiter Veevalajas kõike, mis on seotud elektroonika ja uue tehnoloogiaga, välisturge ning reisimist. Praegu on olukord siiski vastuoluline, sest Saturn omakorda piirab. Majandusastroloogia järgi on Saturni selline seis seotud põhjaga, miinimumi saavutamisega. (Viimati oli Saturn Veevalajas 1991–1994 algus.)

Saturn käib Jupiteri liialdustel kannul ning “kontrollib” hiljemalt kahe ja poole aasta pärast iga sammu.

Mai keskpaigast juuli lõpuni on tõusmas kõik, mis puudutab tervishoiusektorit. Eriti on tähelepanu all haiglad ja ravimite tootmine, aga ka taastusravikeskused, spaad, vanade- ja lastekodud. Tavapäraselt on see hea aeg väliskaubandusele. Majanduses võib olla hetkeline järsum tõus. Aga ettevaatust, see ei pruugi püsima jääda! Riskida suurelt ei maksa. Tulemused näitavad end nendes valdkondades aasta lõpul – uue alguses.

Eesti stardipositsioon on veidi parem kui paljudel teistel. Suurim oht tulevikule võib olla liigne risk ja laenurahaga laristamine. Saturn käib Jupiteri liialdustel kannul ning “kontrollib” hiljemalt kahe ja poole aasta pärast iga sammu.

Jaanuari keskpaik toob eriliselt välja teemad, mis on seotud hariduspoliitika, juriidika, rahvusvaheliste suhete ja reisimisega. Hiljemalt siit võiks liikumine vabamaks muutuda. (Esimesed viited on juba detsembris.) Seda suurem on ka lootus, et majandus vaikselt toibuma hakkab. Liigne reguleerimine mõjub halvasti muuski mõttes, näiteks poliitilises.

Transpordi valdkonna “tervishoiuga” tegelemine peaks olema selgelt päevakorras. Jaanuari lõpp, märtsi algus, augusti lõpp ja novembri lõpp on planeetide poolt välja toodud väga märgiliste aegadena. See protsess on seotud oluliste pingetega. Arvatavasti kõige enam lennunduses. Aeg aprillist juulini on seotud üldise suurema aktiivsusega.

Suure tulevikku suunatud projekti – Rail Balticu – areng paistab aktiivselt silma. Eriti jaanuari lõpp/veebruar, aprill, juuni/juuli ja oktoober on uuel aastal eriliselt ära märgitud. Ei saa siingi vast hakkama päris pingevabalt, eriti aasta esimesel poolel.

Olukorra paranemiseks turismisektoris on foon valmis alates jaanuari teisest nädalast. Loodetavasti pole tegu vaid toetustega.

Jaanuari lõpp ja veebruar on soodus seis transpordi- ja kommunikatsioonisektori ning ekspordi ja koolisüsteemi jaoks. Aga nagu ilus ilm ei tähenda seda, et kõik saaks või tahaks randa minna, ei tee ka ükski planeediseis tööd ära, vaid ikka inimesed oma otsuste ja tegudega.

Kõik eelnimetatud valdkonnad võivad veebruari keskel oluliselt esile tõusta, aga kõige tõenäolisemalt see, mis puudutab ka välissuhteid.

Tervishoiusektor näitab erilist uuenduslikku aktiivsust alates märtsi viimasest kolmandikust.

Samuti võib eeloleval ajal suuresti kõneks tulla välisraha, ja raha jagamise teema. Kuupäevad, mille ümbruses olulisim esile tõuseb, on 16. veebruar ja 7. aprill – usutavasti raha ja pangandusega ja/või vaktsiini saabumisega seotu.

Mis on Eesti tuleviku teemad?
Pikemas perspektiivis mängivad Eesti majanduses väga suurt rolli tervishoid ja teenindus. Mitte ainult meditsiin, vaid ka geneetika ja ravimite väljatöötamine.  Individuaalne medikamentoosne ravi on eriti tänuväärne suund, mida geeniuuringud võimaldavad. Eestil on kõik võimalused (ka astroloogiliste märkide järgi) sellega algust teha ja saavutada isegi juhtpositsioon terves maailmas. Valdkonnas on teadusliku uurimise staadiumis kindlasti teisigi teemasid, mida asjatundmatu lihtsalt ei tea.

Tervishoiusektor näitab erilist uuenduslikku aktiivsust alates märtsi viimasest kolmandikust. Siit alanud uued mõtted, teemad või tegevused saavad kontrollitud 2022. aasta aprillis või augustis ning 2023. aasta alguses peaks lõplik tulemus teada olema. Kas see on positiivne või negatiivne – see sõltub juba tegijatest.

Tuleviku teemad on Eesti jaoks ka vaba aja veetmise võimalused, meelelahutus, igasugune loominguline tegevus ja sport. Siin peaks väljapaistvad ajad olema veebruari esimene pool, aga veelgi olulisemalt märtsi teine pool, mai, juuli teine pool ja detsembri lõpust 2022 veebruarini.

Börsil tasub silma peal hoida 5.–6. veebruari paiku. Oluline protsess on käimas tsüklis 27. märts – 23. juuli – 23. detsember. Vahele mahub maikuine üllatus 5.–6. kuupäeva kandis.

Elamumajanduse ja kinnisvarahindade muutuse tendentside kohta võib esimesi märke tulla juba 13. veebruari paiku, aga kindlasti ilmnevad need septembri keskpaigaks või novembri teiseks pooleks.

Tuleviku teemad on Eesti jaoks meditsiin, vaba aja veetmise võimalused, meelelahutus, loominguline tegevus ja sport.

Põllumajanduse valdkonnas aktiveeruvad positiivselt aasta esimesed kuud, samuti august ja detsember.
Samad ajad puudutavad ka kaevandusi.

Energeetika poole pealt võivad hoogustuda tuumajaama ehitamise teemad. Vähemalt on selle küsimuse selgeks vaidlemiseks üsna sobiv aeg. Seda eriti aprillis–mais ja detsembrist kuni veebruarini 2022.

Teenindussfäär näitab aktiivsust detsembris/jaanuaris. Märkimisväärselt huvitavad on ka märts ja aprill. See majandusharu on suures plaanis üks olulisemaid valdkondi ja edaspidi kindlasti tõusmas.

Poliitikas tuleb sõda vana ja uue vahel
Eesti Vabariigi kaardis annab käesoleva aasta lõpp ja järgmise algus väga olulisi viiteid paljudele teemadele, eriti valitsuse ja juhtide tasandil. Seda võib nimetada kontrollajaks. Tavapäraselt on niisugune aeg kriitiline siis, kui olukorras on midagi valesti. Mis halvasti, see uuesti. Kui kõik on paigas ja õige, siis pigem nauditakse saavutusi.

Aasta on väga aktiivne ka riigikogu tegevuses. Loomulikult, on ju kahed valimised tulemas. Sügisese saagi jaoks on veebruar külvamise aeg. Tõeline “sõda” vana ja uue arusaamise vahel leiab märkide järgi aset tsüklis veebruari teine pool, september ja november – sobivasti valimiste ettevalmistuse ja lõpetuse aegadel. Huvigruppide töö ja toetus on määrava tähtsusega.

Tõsised presidendikandidaadid hakkavad esile kerkima tõenäoliselt veebruari alguses, märtsi teises pooles ja juuli lõpu poole. Mai algus paistab poliitikas üsna pingeliste vaidluste ajana. Ei saa välistada probleeme valitsuses või valitsusega ja rahvusliku mainega.

Kuna aeg soosib eelkõige isiklikku vastutust, ei tohiks olla kohta parteilisel käsuliinil – sellest kõrvalekaldumist võib ette tulla varasemast rohkem.

Nagu ilus ilm ei tähenda seda, et kõik saaks või tahaks randa minna, ei tee ka ükski planeediseis tööd ära, vaid ikka inimesed oma otsuste ja tegudega.

Rahvusvaheline koostöö muutub järjest tähtsamaks. Sotsiaalsus ja suhtlemine on edu pant nii riikide kui ka inimeste tasandil. Avatus uuele on eluliselt oluline. Samas tuleb tihti ette jäikust ning kalduvust kinnistunud arvamustele ja ideaalidele. Erinevate vaadete aktsepteerimine ja eesmärgi nimel kokkuleppe saavutamine on hädavajalik.

Välissuhted on ühel või teisel viisil esile kerkimas terve aasta vältel. Eriliselt paistavad silma siiski 16. veebruari ja 7. aprilli ümbrus. Võimalik, et seoses välisraha ja pangandusega ja/või vaktsiini saabumisega. Aga need pole ainukesed võimalused."

/Taimi Uuesoo mõtted eelolevast aastast

Eelmine
2020 viimane Täiskuu
Järgmine
2021 esimene Kuu loomine

Kommentaarid

 • Magissa  •  6. jaanuar 2021
  Vanakuuteenistus algas vastavalt osalejate valmisolekule tund enne seda, kui Kuu liikus viimasesse veerandisse ja kestis kolm tundi.
  Kooskõlas osalejate kavatsuste ja tuumolemuse (olemusliku energia e algmustri) vajadustele toimus kolme tunni jooksul järgmised protsessid lisaks üldisele vabastamisele, tasakaalustamisele ja joondamisele:
  psüühiliste manipulatsioonide pinge eemaldamine meridiaanidest (3.ja 6. paar);
  südamehaavade leevendamine, nende algpõhjustest vabastamine vastavalt iga osaleja vajadustele ja valmisolekule;
  massiivse psüühilise vastuolu pingete leevendamine peentasanditelt;
  osalise ja täieliku energia ülevõtmise kahjudest tervendamine keha tasandil (põrn, neerud, kopsud, maks);
  vaimse sünnikanali kahjudest tervendamine.

  Vanakuuteenistus oli ettevalmistuseks eelolevaks Kuuloometeenistuseks 13. jaanuari hommikul.
  Kuuloometeenistus toimub nagu ikka vastavalt osalejate valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele. Kavatsuste osas: kuuteenistustelt saab oodata nii kergemaid lahendusi kui ka seada kavatsus eemaldada sügavad senipeidetud takistused, piirangud, blokeeringud. See viib elumuutusteni ja lõplike lahendusteni tänu elujõu sihikindlale tõstmisele teenistuste käigus.
  Planeedil käivitunud ja igaühe elus sündmused on peentasanditel toimuvate universumlike muutuste peegeldus. Nende muutustega leppimine ja kaasaminek aitab kiiremini ja valutumalt jõuda sobiva tulemuseni. Samas aasta jooksul kogetud hirm (nii enda kui teiste) on tekitanud alateadlikke hoovusi ja nihkeid, mis alles nüüd ja eelolevatel aegadel esile tulevad. Selles energiate virrvarris on oluline olla tasakaalus, st kontaktis oma tuumolemusega - olemusliku energiaga.
  Praegusel ajal inimkond nagu jaguneb kaheks. On nn uskujad ja mitteuskujad. See, kummasse igaüks kuulub, sõltub teadlikkusest ja hirmunivoost. Tugev hirm takistab asjade olemust tunnetamast ja endale vajalike otsuste vastuvõtmist.
  Soovin teile teenistustes osaledes vabastavaid ja endaga kontakti saavutamise kavatsusi!

Lisa kommentaar

Email again: