Vanakuuteenistus Bondil

T 09.01.2018 00:25 Aasta esimene Vanakuuteenistus kahaneva kuu energias jätkab kõrgemate tajude aktiveerimise ja sisetunde võimendamise teekonnaga.
Aasta esimene Vanakuuteenistus kahaneva kuu energias jätkab kõrgemate tajude aktiveerimise ja sisetunde võimendamise teekonnaga.
Eeloleva supermuudatuste aasta edu võtmeks on olemuslike vajaduste tunnetamine ja tajude vabastamine igapäevaste valikute tegemiseks enda kõrgemaks hüveks.

Selle tulemusena 
enese kaitsmine asendub sügava enesekindlusega, mis viib enda vajaduste ja seisukohtade rahumeelse ja kindla kehtestamiseni;
on lihtne loobuda kurnavatest suhetest ja olukordadest, sest nägemus oma vajadustest on kirgas ja jõustatud;
füüsilise keha haiguste ja vaevuste tervenemine saab uue hoo;
avalduvad uued võimalused on tegelike südamesoovide/projektide teostamiseks;
algavad uued ja toetavad suhted; kurvameelsuse hood asenduvad hoolivusega.

Eelmine, Supertäiskuuteenistus algas teisipäeva varahommikul 02.01.2018 kl 04.24, kestis täpselt kaks tundi ja kaks minutit: aasta esimene Supertäiskuuteenistus lõppes kl 6.26. Kuna kohe algas ka tähesadu, toimis teenistuse mõju aktiivselt järgmise hommikuni. Kohe peale Supertäiskuu tippu algas meteoriidisadu, mis oli aktiivseim 03-04.jaanuar (kvadrantiidid). Teenistuse ajal kahe tunni jooksul teostus neli etappi: 

planeetide joondumise tõttu planeedil Maa kättesaadava uue energia lõimimine osalejate energiasüsteemi, millega kaasnes

hingeosade naasmine,

südamehaavade tervenemine ja

taga-keskmeridiaani vabastamine pingest.

Taga-keskmeridiaan kannab usku endasse. Need inimesed, kelle taga-keskmeridiaan on pinges, kahtlevad pidevalt endas ja on kergesti manipuleeritavad nii muidu huviliste kui energavampiiride poolt.

Kõik see, mis toimus Supertäiskuuteenistuse ajal - uue energia lõimimine koos hingeosade naasmise ja südamehaavade tervenemisega, mis mõjutas lõpuks eluliselt olulist meridiaani, - see kõik tõstis tuntavalt osalejate eluvibratsiooni. Eluvibratsiooni tõstmine tähendab tundeelu muutumist. Madala eluvibratsiooniga inimesed kannatavad hirmude, kurbuse, süü, häbi jms käes igapäevaselt. Kui aga eluvibratsiooni tõsta sellisel moel – uue energia lõimimisega, hinge- ja südamehaavade tervendamisega, meridiaanide vabastamisega – siis on lihtne püsida neutraalse hoolivuse tundes, mis vaheldub armastuse ja rõõmuga. 

Tähelepanuväärne on see, et eluvibratsiooni töusuga kaasneb selgem tunnetus ja taju, mida igapäevastes valikutes julgesti kasutada. Taga-keskmeridiaani pinge vabastamine julgustab usaldama oma tajusid, enda isiklikke ainulaadseid vajadusi. On lõppemas kurnav teiste elude elamine.

On hea meeles pidada seda, et meie kõik kehad füüsilistest kuni peenkehadeni on ühenduses. On ütlus: kett on just nii tugev kui on kõige nõrgem lüli. See tähendab praeguses kontekstis, et eluvibratsioon- ja kvaliteet tõuseb just nii palju, kui palju lubab kõige kahjustatuma keha seisund. Kui füüsilise keha rakud on puhastamata, toitmata, vaevab üldpõletik ja lisaks ka veel veepuudus, siis kuuteenistuste vaimne alkeemia (peentasandite taastamine) jääb elukvaliteedi tõhusal parandamisel jõuetuks. Kuid siiski, annab tõuke astuda järgmine samm enda vajaduste ees hoolitsemisel.

Mida toob järgmine teenistus/teenistused?

Järgmine ja aasta viimane superkuu oma maagilise väega on juba 31. jaanuaril. Vahepeal saab valmistuda järgmiseks eluvibratsiooni hüppeks.

Kahaneva kuu teenistusel 09.01 sulavad järgmised takistused uute heade alguste ees:

On oluline teada, et Kuutempli teenistuste dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja:

taevased planeetide joondumised

vaimsed seadused ja

osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda selgem on tunnetus ja taju, seda mugavamalt, turvalisemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.

Sul on võimalik teha isiklik energiasüsteemi taastamise plaan:

 1. variant: tasuta erakohtumine peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)

 2. variant: osalmine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)

 3. variant: osalmine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)

 4. variant: erakohtumine panusega 150€.

 5. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioon.


Oled oodatud!Vaata ka http://magissa.ee/star/mida-vaja-teada-kuutempli-teenistuste-kohta.

Kui oled otsustanud teenistusel osaleda, loe alljärgnevat kommentaari.
Eelmine
Kivi laager: pendel, reiki ja sisetunne
Järgmine
Kuu loomine 17.01.2018 4:17

Kommentaarid

 • Magissa  •  9. jaanuar 2018
  Jaanuari esimesel Vanakuteenistusel@9.01 oli kolm etappi, kuid need olid veidi teisti kui tavaliselt.

  Vanakuuteenistuse aktiivne osa (see osa, kus toimus eluvibratsiooni tõus, kuna ma „imbusin“ osalejste energeetikasse selleks, et tervendada) algas täpselt kuufaasi vahetumise ajal kl 00.25 öösel vastu teisipäeva. See oli üks haruldastest teenistustest, mis kestis vaid pool tundi, kuid selle aja jooksul teostus nihe osalejate teadvuses.

  Osalejate energeetiline ettevalmistus Vanakuuteenistuse toime vastuvõtmiseks algas 12 tundi varem, esmaspäeva keskpäeva paiku. Päeva jooksul toimus tervendamine peentasanditel kuni kõige kõrgemate sagedusteni välja. Selle etapi ajal toimetas ettevalmistusi osalejate enese aktiveeritud energia vastavalt taotlustele.

  Vanakuuteenistuse kolmas etapp algab siis, kui osaleja võtab aega ja tunnetab lisatud foto energeetikat. See etapp on meditatiivne etapp, mis viimistleb teadvuse nihke nüansid igal osalejal omas rütmis. (Kui sa ei saa seda fotot meilile, siis vaata seda FB lehel Tervendav Meedium https://www.facebook.com/magissa.ee/ )

  Vanakuuteenistuse toime on suunatud heade tulevikusündmuste (muudatuste) võimendamiseks..

  Selle tulemusena 
  enese kaitsmine asendub sügava enesekindlusega, mis viib enda vajaduste ja seisukohtade rahumeelse ja kindla kehtestamiseni;
  on lihtne loobuda kurnavatest suhetest ja olukordadest, sest nägemus oma vajadustest on kirgas ja jõustatud;
  füüsilise keha haiguste ja vaevuste tervenemine saab uue hoo;
  avalduvad uued võimalused on tegelike südamesoovide/projektide teostamiseks;
  algavad uued ja toetavad suhted; kurvameelsuse hood asenduvad hoolivusega.

  On oluline teada, et Kuutempli teenistuste dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja:
  taevased joondumised
  vaimsed seadused ja
  osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

  Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda mugavamalt, turvalsemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.

  Oled oodatud!

Lisa kommentaar

Email again: