2. juuli Vanakuu

2.juulil kl 00.11 liigub Kuu IV faasi. Toimub Vanakuuteenistus.
Eelmine, Jaanipäeva Täiskuuteenistus algas kolm tundi enne Täiskuu tippu ja kestis kuus tundi.
Täiskuu tipp oli kl 21.40 Jaanipäeval 24.juunil.

Suve esimese Täiskuuteenistuse ajal toimus läbiv joondumine ja tasakaalustamine vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
Selle tulemusena tervenesid keha olulised organid (neerud, põis, magu, põrn) musta maagia läbi saadud kahjudest.  Rakutuumadest eraldus seestunud energia. Need pinged olid  avaldunud massiivse psüühilise vastuoluna, kus teadvustamata kahjud organites mõjutasid igapäevaelu kvaliteeti. Sellega kaasnes ringitammumine kahjulike valikute, tegude ja sõnade tõttu.  Täiskuuteenistuse ajal vabanesid pinged ka neerude ja kusepõie meridiaanidest ning mao ja põrna meridiaanidest. Igapäevaelu juhtiv hirm lahtub, hajub skepsis ja kinnismõtted. See loob võimaluse praktiseerida suuremeelsust nii enda kui teiste suhtes. Tekib suurem vabadus oma elu juhtimisel ja heaolu saavutamisel. Tulevad uued võimalused. 

Jaanipäeva Täiskuuteenistus oli kui portaal uude ellu neile, kes seda teadlikult soovivad.

Järgmine, 2.juuli kesköine Vanakuuteenistus mõjutab osalejate teadlikkust. Teadlikkus toetab väljumist kurnavatest mustritest. Vanakuuteenistuse ajal toimub töö peentasanditel vastavalt osalejate kavatsustele, valmisolekule ja vajadustele. 

©2021 Magissa

Eelmine
Jaanipäeva Täiskuu
Järgmine
10.juuli Kuu loomine

Kommentaarid

 • Magissa  •  2. juuli 2021
  2.juuli kesköine Vanakuuteenistus mõjutas osalejate teadlikkust. Teadlikkus toetab väljumist kurnavatest mustritest. Vanakuuteenistuse ajal toimus töö peentasanditel vastavalt osalejate kavatsustele, valmisolekule ja vajadustele.
  Vanakuuteenistus algas 5 tundi enne seda, kui Kuu liikus viimasesse faasi (kl 00.11) ja kestis 7 tundi. Toimus osalejate peenhäälestus, mille mõju avaldub 2-3 kuu jooksul.

  Järgmine, Kuuloometeenistus on L 10.07.2021 04:16.
  Algavad ettevalmistused sügisrännakuks.

  ©2021 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: