Vanakuu

L 06.03.2021 03:30
Eelmine teenistus
Täiskuu ajal, laupäeva 27.02.2021 hommikul algas Täiskuuteenistus, mis kestis 36 tundi.
See täiskuu aeg on sobiv kurnavate kodeeringute vabastamiseks osalejate peentasanditelt. Need kodeeringud avaldusid järgmistes aspektides: süü, häbi, massiivne psüühiline vastuolu, viha, südamehaavad, energeetilised kahjustused, häbi, massiivne psüühiline vastuolu, MMK-d, energia täielik ja osaline ülevõtmine, nõuka aja energeetilised kahjud, baasmustrid teistest eludest, vaimse sünnikanali kahjud*.
See talve viimane Täiskuuteenistus oli mahukas. 36 tunni jooksul võisid osalejaid tunda erinevaid aistinguid nii füüsilisel kui mentaalsel tasandil. Teenistuse tulemusena toimub osalejate peentasandite korrastamine läbivalt, kuni rakutuumani. Elujõud tõuseb, käivitub tervenemine, tekivad uued võimalused. Toimus taas, nagu eelmiste teenistuste ajal, eneseteostuse ja -väljenduse piirangute eemaldamine. Algab üleminek kevadisele ajale. Olge tähelepanelikud keha puhastamise teemades ja valikutes.

Järgmine, Vanakuuteenistus öösel vastu laupäeva (6.02) toetab puhastumist ja virgumist.
Teenistus toimub vastavalt osalejate vajadustele, kavatsustele ja valmisolekule. 
Vajadused määrab individuaalne olemusenergia. Kavatsused (seatud/tunnetatud  eesmärgid) teostuvad siis, kui need on kooskõlas olemusenergiaga. Valmisolek on maksimaalne siis, kui takistuste algpõhjused on eemaldatud, ja/või on täielik valmisolek neist vabaneda.

©2021 Magissa

* nende teemade kohta saab rohkem infot Pendliringides.
Eelmine
Täiskuu veebruaris
Järgmine
Kevadise pööripäeva eelne Kuu loomine

Kommentaarid

 • Magissa  •  7. märts 2021
  Vanakuuteenistus algas laupäeva (6.03) varahommikul ja kestis 13 tundi.
  Teenistuse toime toetab kevadise pööripäevaga seotud puhastumist ja virgumist.
  Teenistus toimus vastavalt osalejate vajadustele, kavatsustele ja valmisolekule. Vajadused määrab individuaalne olemusenergia. Kavatsused (seatud/tunnetatud  eesmärgid) teostuvad siis, kui need on kooskõlas olemusenergiaga. Valmisolek on maksimaalne siis, kui takistuste on täielik valmisolek takistuste juurpõhjustest vabaneda.
  Vanakuuteenistuse teemad:
  Süü
  Hirm
  Massiivne psüühiline vastuolu
  Selgroo tasandite piirangud.
  Vanakuuteenistus tõi kaasa osalejate tasakaalustamise laupäeval kl 16 paiku. See on vabanemine, virgumine.

  ©2021 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: