Teenistuse protokoll VAIMSETE SEADUSTE valguses

Kuuteenistused on kujunenud aasta jooksul uue ajastu naisenergiatega kohanemise templiks.
Kuuteenistusi juhivad vaimsed seadused, järgides seda, kuidas ise hetkes  toimime.

Newtoni seadus ütleb  "iga teol saab olema toime" - `every action must have a reaction’. 

Mõeldes, rääkides või tegutsedes me käivitame jõu, millel on ka vastav toime. Võimalik, et see jõud pöördub tagasi muudetuna, muutununa või peatatuna, kuid enamus inimesi ei saa seda vältida. Hirmu peatamine ja sisenemine piirangutest vabastavasse, tervendavasse ja jõustavasse uue ajastu tegudemaailma eeldab mõnede vaimsete seaduste tundmist:*   

~ Nagu külvan, nõnda lõikan  


~ Minu elu teostub ainult minuga koostööl.

 

~Mis iganes mind ümbritseb, annab vihje MINU sisemisest seisundist. 


~Teadvustan oma väärtuslikkust ja ümbritsen ennast sellega, mis seda kinnitab.


~Asi kordub niikaua, kuni ma aktsepteerin selle.

 

~ Kui pean midagi, mida ma näen, oma vaenlaseks, või leian kellegi iseloomujoone negatiivsena, siis ma ise pole keskendunud kõrgemale teadvustatud olekule. 

~ Kuhu iganes ma lähen, seal ma olen. 

 

~ Areng tähendab seda, et mina pean muutuma - ja mitte inimesed, kohad või asjad minu ümber.

 

~ Ainuke, mis mulle on antud, olen MA ISE, ja see on ainuke asi mille üle ma oman kontrolli. 


~ Kui ma avardun oma südames, kohaneb ümbrus minuga.

~Kui mu elus on midagi valesti, ei tähenda see, et midagi on minuga valesti.

 

~Mind ümbritsev peegel - ja mis ümbritseb mind peegeldab mind - see on Universumlik Tõde. Ma pean võtma vastutuse selle eest, mis on mu elus. 

~ Isegi siis, kui mingi mulle  vajalik  tegu tundub mõttetu ja tagajärgedeta, on see vaja teha sest kõik universumis on ühendatud.

 

~ Iga samm viib järgmise sammuni.

 

~ Peab tegema alguse, et töö saaks tehtud.

 

~ Esimene samm pole viimasest olulisem. Kuna mõlemad on olulised missiooni täitmiseks.

 

~ Minevik-olevik-tulevik on ühendatud. 

~Sa ei saa mõelda kahele asjale korraga. Kui sa oled keskendunud vaimsetele väärtustele, ei saa omada selliseid mõtteid nagu ahnus või viha. 

~ Kui sa millesegi usud, antakse sulle võimalus seda näidata.

 

~ Mida õppetunde omades kinnitan, seda kogen oma igapäevaelus.


- Vaadates seljataha eemaldun HETKEST.  

 

~ Kõik vana takistab mul omandamast uut. 

~Ajalugu kordub seni kuni ma pole omandanud õppetunde, mis juhivad mind uuele rajale. 


~ Soovitu saamiseks on vaja vaeva näha.


~Kestva heaolu saavutamine nõuab kannatlikku ja püsivat hoolt.

 

~ Tõeline rõõm järgneb siis, kui teen, mida vaja teha, teades, et soovitu avaldub mu elus just õigel ajal. 

~ Saan tagasi kõikjalt, kuhu oled midagi pannud.

 

~ Asja tõeline väärtus on täpselt see, mida olen panustanud nii energia kui taotlusena. 


~ Üksik panus mõjutab tervikut. Kehv panus seda ei mõjuta, ega ka kahjusta. Hooliv tegu elustab, ja loob uusi algusi minus kui osas tervikust.

Kuu teenistuste puhul on tegemist sakraalse ehk püha teenistusega olemusenergias, siis osalejate ettevalmistused on ka vastavad: valmis vabanema, vastu võtma hoolivas, puhtas ja pidulikus keskkonnas. 
 
Ühe kuuseansi lõpp kattub uue seansi ettevalmistustega. 

Iga seanssi ehk teenistust on sobiv tähistada peale kuufaasi vahetumist. 
 
Olge valmis vabanemistele viitavateks muutusteks ja aidake ise sellele kaasa. Tehke iga päev midagi teistmoodi, midagi, mida olete ammu tahtnud teha.  
 
Valige hoolega, millised vanad "energia- ja vaimsed praktikad" sobivad uue ajastu mustritega kokku. Neid on vähe. 
 
Üldise tagasiside ja juhised edaspidiseks esitan kodulehe kommentaarides, FB-s ja vajadusel saadan meilile. 
 
Kui saadate oma kogemused ja asjakohased täpsustavad küsimused, saan neile lühidalt vastata.

 ~ 

 Olles kinnitanud oma osaluse kuuteenistus(t)el, astute oma elus täiesti uuele rajale. Siht võib küll olla sama. Kuid võib ka teie poolt ümber hinnatud ja uuesti seatud olla. See tähendab, et kulgeme koos mööda uut rada, kus meil on vaja olla tähelepanelik, jälgida märke ja positsioneerida ennast aegajalt, et hoida sihti ja jõuda kohale.  

Õnn ja tervis kukub sülle vaid siis, kui järgid uue ajastu  vaimseid seadusi. Sa kindlalt teadvustad, et 

- Sinu elu teostub ainult sinuga koostööl. 
-Teadvustad oma väärtuslikkust ja ümbritsed ennast sellega, mis seda kinnitab.. 
- Asi kordub niikaua, kuni sa aktsepteerid selle.
- Kui peame midagi, mida me näeme, oma vaenlaseks, või leiame kellegi iseloomujoone negatiivsena, siis me ise pole keskendunud kõrgemale teadvustatud olekule. 
- Areng tähendab seda, et meie peame muutuma - ja mitte inimesed, kohad või asjad meie ümber. 
- Peab võtma vastutuse selle eest, mis on meie elus. 
- Isegi siis, kui mingi meie tegu tundub mõttetu ja tagajärgedeta, on see vaja teha sest kõik universumis on ühendatud. Iga samm viib järgmise sammuni. 
- Sa ei saa mõelda kahele asjale korraga. Kui sa oled keskendunud vaimsetele väärtustele, ei saa omada selliseid mõtteid nagu ahnus või viha. 
- Kui sa millesegi usud, antakse sulle võimalus seda näidata. Mida õppides kinnitame, seda kogeme oma igapäevaelus. 
- Vaadates seljataha eemaldume HETKEST. Kõik vana takistab meil omandamast uusi. 
- Ajalugu kordub seni kuni me pole omandanud õppetunde, mis juhivad meid uuele rajale. 
- Heaolu saamiseks on vaja vaeva näha. 
- Kestva heaolu saavutamine nõuab kannatlikku ja püsivat hoolt. Tõeline rõõm järgneb siis, kui teeme, mida vaja teha, teades, et vajalik tuleb ellu just õigel ajal. 
- Saad tagasi kõikjalt, kuhu oled midagi pannud. Asja tõeline väärtuson täpselt see, mida sa oled panustanud nii energia kui taotlusena. 
- Üksik panus mõjutab tervikut. Kehv panus seda ei mõjuta, ega ka kahjusta. Hooliv tegu elustab, ja loob uusi algusi tervikus. 

Keskendu veelkorra sellele, mida äsja lugesid ja teadvusta endale, mida sa selles oluliseks ei pea.
 Samas on teie hool jälgida ning jõukohaselt toetada neid, kellele te kingituse olete teinud. Reeglina saab seda teha eelkõige enda kindla seadmisega sihile. 
 
Kuuseansid on erinevad senikorraldatud kaugseanssidest, kus teil oli vaja korra tunnikeseks lõõgastuda, hingata, kükitada, sirutada vms, ja teile tehakse ära. Kuuteenistuste rada on pidev hoolivus ja tähelepanu, teadlikkus sellest, kes sa oled ja kuhu suundud. Seetõttu on vaja hoolikalt valida, kas ja milliste "energia- ja vaimutöö" praktikatega te ennast kuuseansside ajal koormate. 

 
Kuna kuuseansside ajal tuleb Maa sfääridest, ja töötab teie olemusenergias täiesti uus energia, mida te teistes eludes sajandeid pole kasutanud, on vaja hoolikalt tunnetada, mis see on, milliseid piiranguid vabastab ja milliseid uusi võimalusi annab. 
 Praktikas on kujunenud, et kui on vajalik mingit energiatööd lisaks - näiteks Fred Gallo Energiaravi koputamise abil, shindo praktika, -, siis ma kindlasti mainin seda. 
 
Kuuseansid on ainulaadne ja teistest eraldiseisev olemusliku energia tasakaalustamine uues tsivilisatsioonis.   Kuuteenistuse rajal käijaid toetab täielikult Eestis kolme hingamisterapeudi tegevus ja kolme massööri  seansid ning kaaniravi. 
~
 Tingimusteta rõõmu hetkedesse! 

 http://telose.ee/sinu-arvamus/kaugseansside-graafik

Eelmine
Kriisiseisund
Järgmine
10.augusti Supertäiskuu: geneetilise koodi tervendamine - esivanemate mustrite inventuur

Kommentaarid

 • MAVIS CALOS  •  12. jaanuar 2015
  Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

  Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели.
 • timothy kober  •  6. mai 2019
  Kas teil on vaja laenu? Siin on võimalus rahalises olukorras olevatele inimestele ja neile, kes soovivad oma elus rahalist tõusu, anname laenu väga mõistliku intressimääraga, anname välja igasuguse laenu võla laenu, ärilaenu, meditsiinilaenu, eluasemelaenu, üliõpilast laenu jne, et aidata rahval finantskriisist. Ettevõtte nimi: PLUTO CREDIT FINANCE HOME. Võta meiega ühendust juba täna
  Rahalise abi e-post: plutocreditfinancier@gmail.com
  Mida: +18474539904
 • timothy kober  •  7. mai 2019
  Kas teil on vaja laenu? Siin on võimalus rahalises olukorras olevatele inimestele ja neile, kes soovivad oma elus rahalist tõusu, anname laenu väga mõistliku intressimääraga, anname välja igasuguse laenu võla laenu, ärilaenu, meditsiinilaenu, eluasemelaenu, üliõpilast laenu jne, et aidata rahval finantskriisist. Ettevõtte nimi: PLUTO CREDIT FINANCE HOME. Võta meiega ühendust juba täna
  Rahalise abi e-post: plutocreditfinancier@gmail.com
  Mida: +18474539904

Lisa kommentaar

Email again: