10.augusti Supertäiskuu: geneetilise koodi tervendamine - esivanemate mustrite inventuur

Ei saa tähele panemata jätta meie kõrgemate vägede õnnistust 8.08 tähtedeseisuna "777" . See portaal - Lõvi väeportaal - on avatud kuni 12.augustini.
Kes ette valmistatud, tunneb rõõmsat kohalejõudmist; ja teistel võivad tunda anda vanad vaevad-valud.


Pühapäeva, 10.augusti õhtul kl 21:09 hullutab planeedi elanike meeli taas Supertäiskuu. Täiskuuaeg on kohane tervendada geneetilist koodi, loobudes esiemade- ja isade mustritest, mis uues naisenergia ajastus on takistavaks ja kurnavaks muutunud.  

Kuuteenistuse tulemusena muutuvad pärilikud haigused jm suguvõsades põlvest põlve pärandatavad manipulatsioonid-needused uueks vabaks energiaks. 
~
Olgem teadlikud, et ajavahemikul 22.-28.august leiab aset Skorpionis kulgevate Marsi ja Saturni intrigeeriv konjuktsioon. See seis toob kaasa "elu halvimaid" mõjusid ja energeetilise potensiaali; avab taevalikud väravad "kõrgeima taseme kurjusele" avaldumaks maises plaanis. 
Kõige targem on aegsasti ja teadlikult eemaldada piirangud, mis võivad kiskuda kaosesse. 
Hoiatavad märgid ilmnevad juba varem. Palun valmistage ennast nende järgi vastavalt. 
Energiad on halastamatud, sest Saturni mõju on kaasatud. 
Ärge olge hirmunud, vaid teadlikud eelolevast õhustikust. **

Täiskuuseanss on üks neljast Kuuseansside tsüklist ja toimib tõhusalt, kui olete suguvõsa pärilikesse probleemidesse takerdunud.  Sellele järgneb vanakuuseanss 10.08 enda ja kohtade puhastamiseks energeetilistest võõrkogumitest nagu surnute hinged, entiteedid, elementaalid jms ; ja 25.08 hapras energias kuuloometeenistus uue värske õhustiku loomiseks igapäevaellu.
See on, kui on alust arvata, et teid kurnavad ka teised inimesed kui energiavampiirid; või on mingeid alateadlikke ületamatuid seisundeid (eelmistest eludest), siis on võimalik lahendada ka need, osaledes vastavatel seanssidel kuufaaside vahetumiste aegadel.  
telose.ee/sinu-arvamus/kaugseansside-graafik
Seansid toimivad tervendavalt ka (sala)kingitusena lähedastele ja lemmikloomadele. Planeedil elu- jm kohtade geneetika puhastamine ja tervendamine on  tasuvaba. 

"See kuuvarjutuste tsükkel, mis viib vanad hinged sügavasse armastusse nautimaks tingimusteta rõõmu ja ilu, algas 29. aprillil, ja ei lõpe enne, kui tuleb täiskuu Sõnnis 7. novembril.  
On ette määratud, et meie iidsed vaimsed omadused - vanade hingede ainuomane muster - ilmneb taas just läbi selle Kuuvarjutuse mõjude - ajal, mil Jupiter siseneb Lõvisse; see on majesteetlik vaimustava armastuse ja õndsuse aeg, mis algas 27. juulil." ~Salvator Russo, esoteeriline astroloog
~
"Kuu läbi tulevad nähtavale kõik vanad mustrid. 
Päike annab võimaluse tahte ja teadlikusega kasutada olemasolevaid võimalusi. 
Olemasolevad võimalused on oma aja äraelanud ja meid mitteteenivate mustrite transformatsioon ( muundamine, teisendamine, vabastamine, loobumine) ja ruumi täitmine uute ideede ja energiatega ja selle kõige suunamine liikumisse ja tegutsemisse. 
Pluuto, Uraan ja Marss toetavad meid sellel teekonnal.

Häiriv tuleb kõrvaldada iseenda meelest - sh olemusenergiast - ja väline ei lõpegi enne ära kui hingest on muster kõrvaldatud. Ei aita ka häiriva kõrvaldamine välises maailmas. 
Olgem teadlikud oma Loovast olemusest. Oleme Loojaks sündinud ja loomisvõime on meil koguaeg olemas." ~Heie Tuli, astroloog
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kuuteenistuse aegu toimub Maa sfäärides 2011 aastats kasutult seisnud olemusliku energia ja info tõhus laadimine iga osaleja infovälja, kättesaadavaks igapäevasteks valikuteks ja väeks. Uue infoenergia laeng omab impulssi, mis käivitab iseeneslikult, igale osalejale sobivalt vabastavad ja tasakaalustavad seisundid.  Selle tulemusena tervenevad kroonilised tervise- ja meeleseisundid.

Vabanev energia on vaja kasutusele võtta igapäevaelus tegemata asjade või ammu planeeritud asjade teostamiseks.

See seanss on neile, kes on valmis vabanema. Kes märkavad oma elus ja tervises kurnatuse ja ebasoodsate märkide järjekindlat avaldumist.  On toimumas naisväe eksponentaalne vabanemine. Selle omaks võtmine vajab julgust, et välja astuda esivanemate poolt põlvest põlve kantud jt piirangutest.  
http://telose.ee/sinu-arvamus/teenistuse-protokoll 
  
Kaal hakkab langema kohe, kui energiasüsteem on toidetud Maa sfääridest igale ainuomase energiaga, mis salvestumisel ühtlasi vabastab organismi piirangutest. Energiasüsteemi "nälja" ja energiavoolu piirangute, blokeeringute tõttu ongi keha tõstnud kaalu, et puuduolevat kompenseerida. Paljud kaalukogumise salakarid on salvestatud just pereliinipidi.     

Seanss teostatakse energeetika peentasanditel: seansi ajal pole ehk füüsilisel tasandil tuntav, kuid reeglina on. Mõju avaldub ka edaspidi, pikemas perspektiivis. Seetõttu on siis oluline jälgida, mis toimub, mida te oma elu hetkedes saate teistmoodi teha.   Tekivad võimalused tunnetada ja teadvustada rohkem infot, laiendada oma valikuid, otsuseid, muuta väärtushinnanguid. Tulemusena muutuvad suhted, eriti paarisuhted, lahenevad olukorrad, avanevad uued võimalused suhete, töö, elukoha ümberkorraldamiseks.  
Seansi toime annab tunda juba peale osaluse kinnitamist, kui algab olemusliku info laadimine sfääridest. Jälgige sisekaemusi ja märke ümberringi. Kui tunnete, et vajate rahuseisundit, siis võtke endale see aeg ja kogege, mis toimub täiskuu tipule eelneval ajal ja peale seda.  Hoidke käepärast paber-pliiats, et üles märkida teadvuse muutunud seisundis teadvustatud info.    

Seansil osalemiseks paigutage omapoolne panus 9€ Südamerahu* kontole. 

Augusti täiskuuseansi osalust saab kinnitada kuni täiskuu tipuni pühapäeval kl 21.09. 

Osalemiseks piisab soovist, panusest (sõltumata pangast); ja teadlikkusest teenistuse olemusest

Teie teenistuses   Magissa Gabrielle
Kontakt: elulill@gmail.com    * 

Seanss sobib salakingituseks neile lähedastele, kes on sügavas masenduses ja lootuse kaotanud, vm põhjusel.     
 ~  
Kuna see on teenistus, on vaid osalejate energeetilised panused, energeetiline osalus. Kui soovite nimetada lisaks Südamerahule, nimedele ja kohtadele veel midagi, siis nimetage seda õige nimega - energeetiline panus või osalus
Ühised Kuuseansid on meie ühine looming, kus me kõik oleme võrdsed partnerid, igal oma kohustus, vastutus ja panus. 
Sellise mõiste nagu "tasu" välistab osaluse Kuuseanssidel jt algset väge taastavatel sessioonidel.  ~  
Ajaloolised Täiskuuteenistused 16.04-12.07: http://telose.ee/sinu-arvamus/geneetilise
** "Olgem teadlikud, et ajavahemikul 22.-28.august leiab aset Skorpionis kulgevate Marsi ja Saturni intrigeeriv konjuktsioon, mis toob kaasa "elu halvimaid" mõjusid ja energeetilist potensiaali.

See konjuktsioon avab taevalikud väravad "kõrgeima taseme kurjusele", avaldumaks maises plaanis. Kõige targem on püsida neil päevil äärmiselt valvsa ja ettevaatlikuna, vastasel korral leiate ennast selle kaose poolt allaneelatuna. 

Kristalliusklikel inimestel on soovitav ennast varustada "jet"iga ja labradoriga.../... 

Arvesta, et oled hoiatatud: vägivaldsus, surmad, destruktsioon, haigused ja tragöödiad on väga tõenäosed avalduma neil päevil.

Hoiatavad märgid ilmnevad juba varem. Palun valmistage ennast nende järgi vastavalt. Energiad on halastamatud, sest Saturni mõju on kaasatud. 

Ärge olge hirmunud, vaid teadlikud eelolevast õhustikust. 

Horoskoope saab lugeda siit: 

www.scribd.com/doc/235694855/Mars-Saturn-Conjunction-In-Scorpio-Astrology-August-2014

Semper Vigilatus, - Ole alati hoolas."

Allikas: Astrologer Salvador Russo
www.starseedastrology.com
Eelmine
Teenistuse protokoll VAIMSETE SEADUSTE valguses
Järgmine
Geneetilise koodi tervendamine 9.09 Supertäiskuuteenistusel

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  2. august 2014
  ~
  Osaleja tagasiside:
  Lugedes ,et osadel on seletamatud kurbuse ja nutu hood siis minul õnneks on alles see hea tunne, siiski vahel viskab midagi sellist veidi vahele, aga teades, et see on osa protsessist, lasen sellel tundel tulla ja minna . Jätan teadlikult maha ja naudin edasi seda rahu hinges....
  ~
  ~
 • Tiina  •  7. august 2014
  Soovin osaleda täiskuuseansil. Tänan!
 • MAGISSALT  •  7. august 2014
  Täiskuueelne 8.augusti joondumine annab päeva märgiks taevaliku ingelliku kombinatsiooni 777:

  Sun, Mercury conjunction in Leo, 16° exact

  Sun, Mercury trine Uranus Rx in Aries, 16° exact

  Jupiter in Leo, 5° quincunx Neptune Rx in Pisces, 6°

  Mars in Scorpio, 7° trine Neptune Rx in Pisces, 6°

  It is absolutely striking for us to see another "777" pattern manifest through the stars of August 8th.
  The "16th" degree of Mercury in Leo combines into a "7" (1 + 6), the same for the Sun in Leo at the "16th" degree (1 +6), and the same again for Uranus Rx in Aries at the "16th" degree, another "7."
  These royal alignments hold the sacred number of "777" in Heaven.

  http://www.starseedastrology.com/#!Dream-Of-The-Rapture-Mystic-Amari-777/c1i8f/E80653C0-76F0-4109-A57B-349059A4F4BC
  ~
 • MAGISSALT  •  8. august 2014
  ~
  Olgem teadlikud, et ajavahemikul 22.-28.august leiab aset Skorpionis kulgevate Marsi ja Saturni intrigeeriv konjuktsioon, mis toob kaasa "elu halvimaid" mõjusid ja energeetilist potensiaali.

  See konjuktsioon avab taevalikud väravad "kõrgeima taseme kurjusele", avaldumaks maises plaanis. Kõige targem on püsida neil päevil äärmiselt valvsa ja ettevaatlikuna, vastasel korral leiate ennast selle kaose poolt allaneelatuna.

  Kristalliusklikel inimestel on soovitav ennast varustada "jet"iga ja labradoriga.../...

  Arvesta, et oled hoiatatud: vägivaldsus, surmad, destruktsioon, haigused ja tragöödiad on väga tõenäosed avalduma neil päevil.

  Hoiatavad märgid ilmnevad juba varem. Palun valmistage ennast nende järgi vastavalt. Energiad on halastamatud, sest Saturni mõju on kaasatud.

  Ärge olge hirmunud, vaid teadlikud eelolevast õhustikust.

  Semper Vigilatus, - Ole alati hoolas.

  Astrologer Salvador Russo
  www.starseedastrology.com

  Samal teemal: https://www.facebook.com/182860641727482/photos/a.424928984187312.116810.182860641727482/891873304159542/?type=1&theater
 • Anu  •  8. august 2014
  Soovin osaleda täiskuuseansil.Tänan!
 • Ülle  •  9. august 2014
  Soovin osaleda 10.08.14 täiskuu seansil. Tänud!
  Ülle
 • MAGISSALT  •  10. august 2014
  ~
  ~ Kena, et SOOVITE osaleda.

  Palun kinnitage oma soov panusega, kes seda veel teinud ei ole, ja alles siis teatage sellest siin kommentaarides.

  Tänan.

  ~
 • MAGISSALT  •  10. august 2014
  ~
  Tänan kõiki, kes endast teatanud. Mul on nüüd teie meiliaadressid, ühtlasi eemaldasin osaluteated.

  Tundub, et seekord on nii turvaline.

  Tänud veelkord.
 • MAGISSALT  •  10. august 2014
  ~
  Registreerumine jätkub kuni 21.09.
  ~
 • Helve  •  10. august 2014
  Osalen tervenemisel
 • mare eller  •  10. august 2014
  maksin panuse ära ja soovin osaleda
 • MAGISSALT  •  11. august 2014
  ~
  Augusti Superkuu teenistus kestis 7 tundi ja lõpes esmaspäeva hommikul kl 8.
  Nii mõnelegi osalejale toob see kaasa ootamatud unevajaduse momendid, mille käigus terveneb hing. Lõõgastuge ja lubage hingeosistel tagasi tulla Nad on kui hüljatud ja teinekord ka väärkoheldud lapsed, kes teie südamekeskusele liibudes ootavad hoolitsevat tähelepanu. Kuulatage, mis neil rääkida on...

  Seekordne seanss eeldab kodutööna - selleks, et seansi tulemused kindlalt igapäevaelus ja enesetundes avalduksid - hoolitsevat tähelepanu enda suhtes.

  Kindlasti on vaja toiduvalikus hoida stevia-, jaanileivapuu-, palmi-, või vahtrasiirupit. Seda pigem küll kui ravimit hommikul ja õhtul 1 spl.
  Käivitatud protsessid vajavad ka puhast õli 2 spl päevas- hästi sobib kanepiseemne ja linaseemneõli.
  Piimatoodete ja kartuli/ leiva/saia asemel valgurikkad seemned ja köögiviljad. Köögiviljade valikust on eelistatumad need, mis ergutavad vereloomet: punased, oranžid, kollased - peet, porgand, tomat, paprika jne.
  Juba mõnda aega vajavad rakud fosforit. Seda toidulisanditena ei ole, kuid kõige lihtsam on teda manustada sibulaga. Sibul muutubki tasapisi vältimatuks, sest seal on ka rakkude taastamist toetav ainulaadne aine. Kuid olge ettevaatlikud, et te sibulaga ennast ei mürgita - pooleks lõigatud sibul kogub endasse mürke ja pisikuid. Sööge korraga terve sibul ära.

  Keha rakud vajavad kohendamist teenistus(t)e aja käivitatud peentasandi korrektuuri kinnitamiseks, et saaks väljendada vabanenud energiat igapäevaelus ja terveneda füüsilisel tasandil.

  Väga oluline on teada, et päikesefootonite emissioon on juba paar nädalat tervendava mõjuga. Sest kosmilised ehk galaktilised joondumised on nii intensiivsed. Ka meie muutume nende järgi. Päike toidab endokriinsüsteemi, aidates sellel toota tervenemiseks asendamatuid komponente. Olge sellest teadlikud ja aidake kaasa.
  Lubage alates tänasest päikesel ennast tervendada. Vana hea ravaim on alati olnud vähemalt 30 min päevas päikese käes istuda ja silmade võrkkestasid päikesega laadida. Nüüd avage (st paljastega) ennast täielikult päikese tervendavale toimele. Tunnetage, kuidas päike järjest aktiveerib energiakeeriseid, jõuab südamekeksusesse ja soojendab päikesepõimikut.

  Edu - vabaduse ja tervise- saladus on see, et oleme valmis muutuma ning kogema asju, mida me selle elu jooksul veel teinud ei ole.

  Kõik need ümberkorraldused tulenevad seansi ajal teostunud tervendamistest. Ja on ka üldine tendents, et endokriinsüsteemi näärmed aktiveeruvad, ning selle käigus tekib ka seletamatuid seisundeid ning häireid. Seekord puhastasime geneetikat kilpnäärme, harknäärme, kõhunäärme, munasarjade ja eesnäärme pärilikest manipulatsoonidest kui haiguslikest seisunditest. Näärmete pinge on vahetult seotud esivanemate psüühiliste manipulatsioonidega, mis on kui "väärilisuse" ja vana mustri "aususe" fenomenidega.

  Ainuke väärtus on meie enda ehe väärtus, ja aus on see, kui me selle väärtuse lõplikult tunnetame ja igapäevaelus selgelt väljendame.

  Mõtisklege selle üle... ja jälgige igapäevaelu situatsioonides märke, mis kinnitavad seda.

  Kohtade puhastamisel oli iseloomulik see, et kui nimetati korter, sai puhastatud maja, kui nimetati talu, sai puhastatud küla või vald; ka suuremad Eesti linnad said puhastuskeerise osaliseks. Kas märkate, mis toimub?
  Kui te nimetasite firma nime, kuid panust ei teinud, siis toimetasime firma asukohas - hoones. Panuse puhul saab tervendatud ka firma "hing" ning kõik muu, mis sellega kaasneb.

  Kokkuvõtteks: olge teadlikud, et harknäärme, kilpnäärme jt endokriinsüsteemi näärmete muutused toovad kaasa "meelelisi" seisundeid.
  Ees on ootamas keerulised täheseisud augusti lõpupoole, kus Saturn mängib halastamatuid ja õelaid mänge meie teadmuses.

  Keskenduge palun sellele, ja võtke sellest Superkuu teenistusest kõik mis pakutakse, et püsida ise rahus ja nautida seda, et hoiate ka teisi tasakaalus.

  eelmisest reedest homseni on avatud Lõvi Väeportaal, mis aitab "taevase kaarikuga kõrgustesse tõusta". Kes vähegi märkab sinna istuda ;)

  Püsigem koos!
  ~
 • MAVIS CALOS  •  12. jaanuar 2015
  Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

  Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели.

Lisa kommentaar

Email again: