Magissa Gabrielle kaugseansid

-
Olemuslikku energiat vabastavad, taastavad, tasakaalustavad individuaalsed kaugseansid on kättesaadavad alates 01.10.12; kuuteenistustena ühisseansid alates 02.14 vaata  http://telose.ee/sinu-arvamus
Magissa Gabrielle tasakaalustavad kaugseansid on nüüd võimalikud. Seansside ajal leitakse ja eemaldatakse seletamatute tervise- ja meeleoluhäirete, kurnatuse, needuste algpõhjused. Tulemusena korrastatakse täielikult inimolemuse struktuur nii hingelisel kui vaimsel tasandil, vajadusel leitakse sobiv viis taastada füüsilise keha pinged js ebakõlad. Sellega kaasneb selge enesetunnetus ja võimalused igapäevaseks eneseväljendamiseks endale rõõmutegeval viisil. Rahu.

Seanss algab kokkuleppega. Kokkulepitud ajal on sul vaja olla rahulikult, vaikses keskkonnas, võimalikult lõdvestunult mugavas tugitoolis või lamades.

Seansi kestvus orienteeruvalt 1 tund. Seansi lühiülevaate jm vajaliku info edastan kohe peale seansi lõppu meilile. Sa võid seda lugeda siis, kui tunned ennast piisavalt kohal peale seanssi. Küsimused ja täpsustused on igati teretulnud.
Seansile registreerumise kontaktid: stuudio.eeb@gmail.com, 5255658, skype; ddonya.
EEB Stuudio - Heli M Gabrielle ruum

Sellel postitusel on 3 vastust

Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели. (MAVIS CALOS, 12. jaanuar 2015)
Kallis Magissa!!Maolen Teid jututuast palju jälginud.Teie tõesti oskate mind ka aidata.Ma olen oma problemidega hädas. Olen kaugseansiga nõus ja isegi olen nõus Teie juurde tulema.Kuda Teil on parem mind vastu võtta.Kõike head Teile ja Teie perele.Maie. (Maie, 3. oktoober 2014)
Tere, minul on seanside tulemusel intuitsioon tugevaks läinud ja väsimust on vähemaks jäänud. Olen ülekande teinud ka 27.07-ks endale ja lastele. Parimat soovides ja tänades: Sirje Madison (Sirje Madison, 24. juuli 2014)

Lisa kommentaar

Email again: