22.12.2020 Pööripäevaöö kasvav Kuu

Esmaspäeval, 21.12.2020 kl 12.02 algab talv ja ühtlasi uus ajastu, Veevalaja ajastu.
Öösel vastu teisipäeva liigub Kuu II veerandisse kl.01.41. Toimub Pööripäevateenistus.
Eelmine teenistus
Pööripäevaeelne Kuu loomine kulges Päikesevarjutuse mõjusfääris ja see muutis teenistuse teostuse väekaks. Samuti langes tähti - kõige nooremaid meteoriidid, geminiidid - mängisid jõuliselt taevas.
Kuu loomise hetk oli kl 18.16 esmaspäeval. Kuuloometeenistus algas 12 tundi enne seda ja kestis kokku 24 tundi.
Kuuteenistus toimis osalejate olemust läbivalt: alates peentasanditelt rakutuumadeni.
Kuuteenistusel oli neli faasi.
Esimese nelja tunni jooksul toimus üldine, läbiv vabastamine ja tasakaalustamine, millega kaasnes eluvibratsiooni tõus. See oli kui jätkuv häälestus Suure Pööripäeva läbimiseks.
Viiendal tunnil avaldusid takistused/piirangud häälestumisel. Need olid:
häbi ja massiivse vastuolu pinged meridiaanides (3. ja 5. paaril);
endokriinsüsteemi (sapipõis) pinged;
Hõbeniidi (südamekeskus) nõrgad ühendused;
täieliku energia ülevõtmise kahjud;
nõukaaegsed energeetilised kahjud.
Nende pingete leevendamine, taastamine ja tasakaalustamine toimus 8 tundi ja lõppes baasmustrite ning sünnikanali kahjude tervendamisega.
See väga lõplik lahendus mingitele vanadele blokeeringutele lõppes Kuu loomise hetkel ja tegi ruumi uutele asjadele osalejate elus :)
Järgnev Kuuloometeenistuse kolmas faas kestis 6 tundi ning taas toimus nende tundide jooksul üldine tasakaalustamine ja häälestamine, eluvibratsiooni
tõstmine kuni avaldusid uued  ja sügavad blokeeringud. Need olid:
iidsed seiskunud energiad kui mustad paelad ümber lülisamba kõikide tasandite;
sellest tulenevad puuduolevad hingeosad (eluenergia);
ajupoolkerade tasakaalutus;
koodidega salastatud võimed.
Nende teemade korrastamine kestis 6 tundi.
Kuuloometeenistuse viimase kuue tunni jooksul oli lõplik vabastamine ja tasakaalustamine, sh osalise ja täieliku energia ülevõtmise kahjude taastamine, ja ka nõukaaegsete energeetiliste kahjude tervendamine, kõik kuni baasmustrite ja
algkahjudeni välja.

Kuuloometeenistus oli kui olemuse suurpuhastus ja sellega kaasnev avardumine, õhulisemaks muutumine. See on väga hea seisund eelolevateks märgilisteks nädalateks.


Järgmine, Noorkuuteenistus toimub juba talvel, öösel vastu 22. detsembrit. Toimub Portaalide läbimine siin planeedil. Igaüks teeb seda omas rütmis ja vastavalt seatud kavatsustele, valmisolekule ja vajadustele. 

Õhulist lendu!


© 2020 Magissa
Eelmine
 Kuu loomine Pööripäeva eel
Järgmine
2020 viimane Täiskuu

Kommentaarid

 • Magissa  •  22. detsember 2020
  Pööripäevateenistus algas 21.12 kl 18.18 ja kestis 27,5 tundi, kuni 22.12 kl 21.58.Talveks pööras 21.12.2020 kl 12.02.21.12 kl 20.18 oli Suur Konjuktsioon.22.12 kl 01.41 liikus Kuu II veerandisse.Nende suurejooneliste taevalike mängudega kaasnesid muutused nii kosmilistes, meie planeedi kui inimkehastuste jõuväljades.Talvise ja ajastikulise Pööripäeva teenistus vabastas osalejad piirangutest, mis takistasid uue ajastu häälestusi. Korduvalt sai vabastatud, virgutatud ja taastatud südamekeskus ja Hõbeniit ning sellega teenistus ka lõppes teisipäeva õhtul. Seniravimata südamehaavad said tervendust ning Hõbeniit taastus vastavalt osalejate algmustri vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele. Eluvibratsioon on tõusmas.
  Eluvibratsiooni tõstmine on eelolevate aegade märksõna ning mis veel enam hoiab meid madalal kui mitte südamehaavad ja nende rängad ja sügavad põhjused. Need põhjused on võtnud meie elust rõõmu ja armastuse. Armastuse kui seisundi, mis on kantud tänulikkusest kõige vastu mis me oleme kogenud ja olnud, oleme praegu ja saame edaspidi olema.Eluvibratsiooni tõus toimub igaühel tema algmustri järgi, läbi selle taastamise. Igaühel on oma rada ja oma lennukoridor mida mööda turvaliselt kõrgustesse jõuda. Seal pole midagi kellegagi jagada. Mida ma öelda tahan, et järgige oma lendurada ning vältige nn ühislende - ühismeditatsioone. Nende aeg on läbi. See aeg on möödanik, kus ühismeditatsioonide käigus toimub nn suur jagamine, mis on energiate ühtlustamine. See tähendab, et kellel rohkem energiat, see kaotab, ja kes ise ei jõua sagedust hoida, see saab juurde. Need ajad on möödas. Piltlikult: kotkad tõusevad lendu, kanad jäävad õrrele. Pole enam nii, et kotkas aitab kana õrrele ja jääb ise ka sinna tukkuma. Ei, kotkas sirutab tiivad ja lendab silmapiire silmitsema. Ja loomulikult hoolib sellest, et pole tal ühtegi kana kukile jäänud.
  Selline jutt seekord :)
  Veel Pööripäevateenistusest. Mis olid need südamehaavade algpõhjused, mis teenistuse käigus eemaldusid:massiivse psüühilise vastuolu pinged mitmel tasandil;käbinäärme surutised (pärssis tajusid, tekitas peavalu);teiste, pahatahtlike inimeste poolt teostatud manamised ja nende jäljed algmustri jõuväljas (NB! hoiduge eemale mürgistest ja silmakirjalikest inimestest! Raputage kukilt maha!);hingeosade (eluenergia pakettide) puudumine - need naasesid osaliselt teenistuse käigus;koodidega salastatud võimed - võimed vabanesid koodide alt.
  Hingeosad lähevad kaduma valusate olukordade tagajärjel. See on tihedalt seotud südamehaavadega. Hingeosade naasmise tulemusena tekib sügav väsimus, vastupandamatu soov magada. Peale sügavat und ärkame selgema silmaga värskemasse ilma.
  Lõppeva, erakordse aasta 2020 viimane teenistus on Täiskuuteenistus 30.detsembri varahommikul. Täiskuuteenistus toob leevendust ... - on selline informatsioon mulle tulnud. Ei oska muud kommenteerida, kui et kõik toimub vastavalt osalejate kavatsustele, vajadustele ja valmisolekule.
  Maausuliste ja vanarahva järgib lõpeb aasta 24.detsembril. 25.detsembriga algab uus aasta. Kui see ka Sulle nii sobib, siis meeldivat aasta vahetust ja kohtumiseni järgmisel teenistusel
  © 2020 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: