Täiskuu 19.02 kl 17.53

 Täiskuuteenistus toimub 19.veebruaril Lõuna-Austraalia jõustavast energiast. Toimub satanistliku ordu maagia ja rituaalide kurnava mõju eemaldamine energiakeeristest ja energiavälja puhastamine biovampiiridest, surnud hingedest jm vaimolenditest/entiteetidest.

Teenistuste üldinfo

Kuuteenistused taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust. Terve olemusenergia kannab heaolu ja uusi võimalusi. Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni. Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid, määravad teenistuste vabastava ja taastava toime. Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma algse terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel), seda tõhusamad on need kosmiliste ja maiste vägede poolt kantud teenistused Kuutemplis (anno 2014).

Teenistuste tulemusena toimub

vaimne tasakaalustumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad);

hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad ja naasevad hingeosad kui energiapaketid) ning

terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).

Seda viimast toetavad süvaravi seansid*, mille käigus toimub ravi eranditult kõikvõimalikele rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõukaaegsed manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.

Eelmine teenistus
Noorkuuteenistus algas teisipäeva öösel vastu kolmapäeva 13.02 kl 00.30 ja kestis kolm tundi. Ettavalmistused algasid tund varem, mille jooksul toimus osalejate elujõu tõstmine.
Nende tundide jooksul kasvava Kuu energias teenistuse osalejad said
1. häbi sulatamise alateadvusest;
2. vastavate baasmustrite eemaldamise;
3. vastavate vaimse sünnikanali kahjustuste tervendamise;
4. hingeosade kui eluenergia naasmise;
5. lülisamba kõikide tasandite puhastamise iidsetest kurnavatest mustritest vastavate vaimse sünnikanali kahjustuste tervendamisega;
6. isiklike ressursside vabastamise iidsetest koodidest.
Kõikidel osalejatel on tungivakt soovitav tarvitada kalaõli ja/või Omega 3 kapsleid varjatud põletiku eemaldamiseks ja/või kolesterooli vabastamiseks verest eeloleva kolme kuu jooksul 3000 ühikut päevas (kui ei ole kokku lepitud teistmoodi). Kui kehas on varjatud põletik (kolesterool on kõrge), siis see takistab energiatöö vabastavat ja tervendavat toimet.

Eelolev  Täiskuuteenistus
toimub 19.veebruaril Lõuna-Austraalia jõustavast energiast. Veebruari Täiskuuteenistus algab 19.02 täiskuu hetkel kl. 17.53. Teenistus kujuneb tegevusrohkeks.
Täiskuuteenistuse tundide jooksul toimuvad osalejate peenmaailmas järgmised muutused:
1. Alateadvuse maastiku vabastamine viha massiividest; vastavate baasmustrite eemaldamine saatusejoonelt; vastavate vaimse sünnikanali kahjustuste tervendamine.
2. Vaimse lülisamba vabastamine kurnavatest harjumuseahelatest; vastavate baasmustrite eemaldamine saatusejoonelt; vastavate vaimse sünnikanali kahjustuste tervendamine.
3. Rakutuumade geneetilise koodi korrastamine; vastavate baasmustrite eemaldamine saatusejoonelt.
4. Musta maagia kombinatsioonide eemaldamine, sh satanistliku ordu maagia ja rituaalide kurnava mõju eemaldamine energiakeeristest.
5. Isiklike ressursside vabastamine iidsete koodide alt; vastavate vaimse sünnikanali kahjustuste tervendamine.
6. Energiavälja puhastamine biovampiiridest, surnud hingedest jm vaimolenditest/entiteetidest.


Eelmine
Noorkuuteenistus 13.02 kl. 00.26
Järgmine
Vanakuuteenistus 26.02 kl.12.38

Kommentaarid

 • Magissa  •  29. jaanuar 2019
  On võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
  1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
  2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
  3. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)
  4. variant: erakohtumine panusega 150 - poole soodsam 15.-29.märts 2019
  5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud, mis sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistus.
  6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
  7. variant: individuaalne kaugseanss
  8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

  * Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss.

  Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 15., 22. veebruaril ja 1., 8., 15., 22., 29. märtsil kl 22.00-23.00.

  Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

  Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi- ja üldenergia korrastamine, vabastamine ka musta maagia ja nõuka aegsete programmide kurnatusest, eluenergia tõstmine) toimub enne raviseanssi alates kl 20.
  Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
  2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

  Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

  Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.

  Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine
 • Magissa  •  21. veebruar 2019
  Täiskuuteenistus algas 19.02 täiskuu hetkel kl. 17.53. Teenistus kujunes tegevusrohkeks. Täiskuuteenistuse kahe esimese tunni jooksul toimus osalejate peenmaailmas järgmised muutused:
  1. Alateadvuse maastiku vabastamine viha massiividest; vastavate baasmustrite eemaldamine saatusejoonelt; vastavate vaimse sünnikanali kahjustuste tervendamine.
  2. Vaimse lülisamba vabastamine kurnavatest harjumuseahelatest; vastavate baasmustrite eemaldamine saatusejoonelt; vastavate vaimse sünnikanali kahjustuste tervendamine.
  Järgmise kahe tunni joosul käivitus rakutuumade geneetilise koodi korrastamine; vastavate baasmustrite eemaldamine saatusejoonelt. Ülejäänud 7 tundi eemaldusid musta maagia kombinatsioonid, sh satanistliku ordu maagia ja rituaalide kurnava mõju eemaldamine energiakeeristest. Isiklikud ressurssid vabanesid iidsete koodide alt ja toimus vastavate vaimse sünnikanali kahjustuste tervendamine. Lõpuks oli energiavälja puhastamine biovampiiridest, surnud hingedest jm vaimolenditest/entiteetidest.

  Täiskuuteenistus kestis 11 tundi ja tõi osalejatele sügava une.

Lisa kommentaar

Email again: