Täiskuu aeg 22.04

R 22.04.2016 08:24 jätkub teenistusega kuidas elada kaduva karma ajal. Athena fenomen toimib jätkuvalt kui salakavalate ja ohtlike ...
... kogumite vallutamine selleks, et nende pea oma kilbile seada (parafraas kreeka mütoloogiast).
Täiskuu eelsel ajal võimenduvad kurnavad kogumid energiasüsteemides selleks, et need üle kirjutada. Tulemusena korraldatakse peenemad tasandid sellisesse sobivasse mustrisse, et tekivad heaolumomendid igapäevaelus. See muster on igale ainuomane ja ka lahendused on osalejatele erinevad. Nii nagu ka energiakogumite algjuured ja -allikad on erinevad.
Osalejad vajavad avarat meel, mõtlemist raamidest välja ja tähelepanelikkust elu jälgimisel.
On teada, et taotlus saab alati vastuse, kuid mitte tingimata selle, mida taotletakse, vaid seda, mida tegelikult vajatakse.
Kas sa tead, mida sa tegelikult vajad?
Tegelike vajaduste tunnetamiseks teeme tööd Täiskuuteenistuse ajal ja jätkuvalt. Avardumine on piirideta, kui palju sa julged edasi minna?

~
Eelmine
Rumal Noorkuu loob pingeid
Järgmine
Volbriteenistus

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  22. aprill 2016
  Täiskuu teenistus algas reedehommikusel hetkel, kui Kuu läbis kulminatsiooni ja alustas kahanemist.

  Kuu kahanev energia toetas energiakeeriste vabanemist seni säilinud blokeeringutest. Kergendus ja avardumine on neil hetkil selget tajutavad.
  Kujunesid lahendused neile probleemidele, mis mitte ainult viimase nädala, vaid mitme kuu jooksul olid lahendust otsinud, seda nii suhete, olme kui ka tervise tasandil.
  Eelolev lahenduste ilmnemine materiaalsel tasandil järgib igal osalejal oma mustrit.
  Olge teadlikud sellest, et "üleval" on asjad korrastatud ja need on vaja "all" igapäevase praktikaga püsivalt ja selgelt ellu tuua. Jälgige oma taotluste nimekirja (kes selle koostasid) ja lisage märkmeid.

  Kunagi pole hilja oma taotluste nimekiri teha ning seda peensusteni lihvida. Meie eludes on palju toone ja nende varjundeid.

  Keharakud vajavad värskendust - kui vähegi võimalik, lubage endale looduses voolama hakkavaid varakevadisi värskeid mahlasid.

  Aprilli teenistused Athena energias - mis oli salakavalate kogumite hävitamine ja nende kilbile naelutamine - pääduvad viimase, Volbriteenistusega.

  See on aeg, kus teadjad pühitsevad. See aeg on loonud energeetilise aluse eeloleva 3 aasta sündmustele.

  Kas ja mida kannad sina oma kilbil?

Lisa kommentaar

Email again: