Täiskuu 26.05.2021 14:14

Toimub Täiskuuteenistus vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja olemusenergia taastamise vajadustele.
Täiskuuteenistuse toime on kogu olemust läbiv ja virgutab tõhusalt elujõudu.
Eelmine teenistus 
Kasvava kuu teenistus algas Kuu loomise energias, kolm tundi enne seda, kui Kuu liikus II veerandisse 19.mail kl 22.13. See oli ka teenistuse lõppemise aeg.
Teenistuse kolme tunni jooksul toimusid osalejatel jõulised korrastused peentasanditel ning teenistuse lõpus käivitus rakusisene tervenemine.
Kasvava kuu teenistuse käigus tõusid esile seniravimata südamehaavad. Need olid põhjustanud spetsiifilise psüühilise vastuolu - leevenesid vastuolu pinged peentasanditelt.
Järgmine teema oli lülisamba tasandite vabastamine iidsetest blokeeringutest ja sellega kaasneva massiivse psüühilise vastuolu pingete leevendamine peentasanditel.
Enne rakutasandi tervenemise käivitumist toimus 3 ja 6 meridiaanide vabastamine (neeru- ja kusepõie paar ning mao ja põrna meridiaanide paar).
Kasvava kuu teenistuse tulemusena tervenevad sügavast hirmutundest tekkinud kahjud. Tekib võimalus olla suuremeelsem ja lahkem nii enda kui teiste vastu, tekib võimalus leevendada oma skepsist, kriitilisust ja kinnismõtteid. Virgub sisesekretsioon ja virgub seedimine. Rakusisene tervenemine kestab kuni täiskuuni 26.mail.

26.mail kl 14.14 on Täiskuu tipp. Toimub Täiskuuteenistus vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja olemusenergia taastamise vajadustele. Täiskuuteenistuse toime on kogu olemust läbiv ja virgutab tõhusalt elujõudu.

©2021 Magissa
Eelmine
Kasvav kuu 19.05.2021 22:13
Järgmine
Kevade lõpu Vanakuu

Kommentaarid

 • Magissa  •  27. mai 2021
  Supertäiskuu tipp oli 26.mail kl 14.14.
  Täiskuuteenistus algas 5 tundi enne seda, kasvava kuu energias, ja kestis 27.mail kl 15.55.
  Selle supertäiskuu aeg on mõjutatud sellest, mida tegime 2019 aasta jaanuaris ja veebruaris. 2019 aasta alguses toimunu annab võtme praeguste ümberhäälestumiste mõistmiseks.

  Mai supertäiskuu teenistuse ajal toimus pidev
  MMK-de (musta maagia kombinatsioonide) eemaldamine vaheldumisi iidsete koodide vabastamisega. Need olid kujundanud spetsiifilised psüühilised vastuolud - polnud jõudu vajalike otsuste elluviimiseks, teod lükati edasi.
  Supertäiskuu toimena leevenesid spetsiifilise psüühilise vastuolu pinged peentasandil. See tähendab, et vabaneb elujõud oma valikute elluviimiseks. Enam pole vaja asjade teostamist edasi lükata, hajuvad takistused, vähemalt mõned unistused ja plaanid saab teostatud.

  Järgmine, Vanakuuteenistus toimub
  2.juuni hommikul vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.

  Kuuteenistused toimuvad kuu faaside vahetumisel. Neist osalemise tagab panus:
  12eur - 1 teenistus
  42eur - 4 teenistust
  120eur - 12 teenistust koos tasuta erakohtumisega.

  ©2021 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: