Täiskuu

L 11.02.2017 02:33 - täiskuuteenistus toetab 6.veebruaril Jupiteri poolt algatatud suhete korrastamist.

Seda, kui edukalt te korraldate oma senilahendamata asju praegu, on tunda Saturni, sodiaagi meisterõpetaja, retrogaadi ajal.
Taevalik Saturn korraldab meeldejäävaid õppetunde neile, kes lohakad, viivitavad, otsivad olemuslike asjade lahendamisel ettekäändeid ja vabandusi.
See toimub ajavahemikul 5. aprillist kuni 25. augustini.

Kuuteenistused aitavad kohaneda intensiivsete galaktiliste joondumistega, mille käigus tulevad esile senilahendamata asjad.

Praegu on meil, inimkonnal, abiks kogu taevalike vägede toetus, ja Musta Kuu vägi kuni kevadise pööripäevani. Jupiteri retrogaad Kaaludes alates 4.-6. veebruarist aitab vabaneda koormavatest suhtesõltuvustest.
Eelmine
Noorkuu - Pluto aktiveerib inimteadvuse pimedaimad sopid
Järgmine
Vanakuu - aeg vabaneda hirmust ja masendusest

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  13. veebruar 2017
  Täiskuuteenistuse aktiivne faas kestis kolm tundi vastu laupäeva ööd.
  Seoses jõuliste taevalike hoovustega kestsid teenistuse vabastavate muutuste ettevalmistused terve reede. Reedesed ettevalmistused teostusid seetõttu, et teenistusel osalejate olemuslikud vajadused kestvatest ja allasurutud piirangutest vabaneda kohtasid jõulist survet, mis tingitud mitte ainult Musta Kuu mõjust, vaid ka viimaste päevade galaktilistest mängudest. Neis on aktiivseteks tegijateks Pluto ja Jupiter. Pluto toob koos Musta Kuuga esile seni kätteaamatuid takistusi, ängi, kõike seda, mis varjutanud suhteid; Jupiter annab tõuke lahenduste tekkimiseks. See taevalik meeskond assisteerib kiiret tervenemist kõikidel tasanditel kuni rakumälu ja geneetilise koodini mõne eeloleva kuu jooksul, nii ka seekord Täiskuuteenistuse oli tunda nende jõulist tõuget.

  Täiskuuteenistus kestis esmaspäeva keskpäevani.

  Täiskuuteenistuse aktiivse faasi ajal üüsel vastu laupäeva toimus vabastav tegevus sügaval rakutasandil, mõjutades keha rakkude, organite ja funktsioonide tegevust. Selle tulemusena on kehas tunda pingeid kui ka vabanemisi, igal osalejal omas rütmis.

  Selle Täiskuuteenistuse ajal toimunu aitas kehal vabaneda pingetest, mis takistanud suhete sobivuse selget tunnetust, suhete valitsemist, tekitades liigset pinget, väsimust, kurnatust ja lõpuks haigusseisundeid.

  Osalejate kehad reageerisid teenistusele erinevalt - oli lahendusi, kuid oli ka esiletõusnud seisundeid, mis vajavad edasist tähelepanu lõpliku lahenduse leidmiseks.

  Eelolevate päevade jooksul vajab keha enam tähelepanu - sirutusi, painutusi, venitusi, värket õhku, hingamisharjutusi.

  Olge tähelepanelikud tasakaaluhäirete osas.

  Keha vibratsioon tõusis hüppeliselt.

Lisa kommentaar

Email again: