Täiskuu 16.09


Täiskuuteenistusel©16.09 toimub sünnimomendi astroloogiliste majade energiamustri korrigeerimine, st sünnihetke energeetilise pärandi muutmine osalejatele kasulikul viisil.
Majadest: lisaks 12 võrdsele päikesemärgisektorile on horoskoobikettal veel 12 sektorit, need on astroloogilised majad. Majad tähistavad erinevaid eluvaldkondi (töö, tervis, karjäär, kodu, armastus jne), nende tähendus on üks-ühele tuletatav märkide tähendustest. Majad on märkide maapealsed väljundid, nad annavad planeetide liikumisele Maal elava inimese jaoks maise, praktilise tähenduse.

Kuuteenistuse ajal toimub sünnimomendi energeetika korrastamine majade lõikes sellisel moel, et elukestavd takistused ja kurnavad seisundid lahenevad.


Vabastaval ja tervendaval Täiskuuteenistusel©16.09 osalemise käivitab panus  
Südamerahu kontole** vastavalt

12€/osaleja  või
42 (mis sisaldab 4 teenistust a' 10.50) või
120 (mis käivitab 12 teenistust a' 10€)  


Panusega 120 (12 teenistuse lõpus) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.

Uued võimalused: nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub vajadusel sünnikaardi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine.
See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, needustest jms.


Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena.

Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).

Ühe maksega võib teostada mitu panust.

Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal kulgevad teadvuse tasandil seal, kus osaleja on ja siis, kui talle sobib. Oluline on olla teadlik sellest, kelle ümber tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.

** Südamerahu konto
SEB


Eelmine
09.09 Noorkuuteenistus
Järgmine
Vanakuu - R 23.09.2016 12:56

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  17. september 2016
  Täiskuuteenistus toimus ööl vastu 17.septembrit neil tundidel, kui kõik osalejad olid teadvuse muutunud seisudis - magasid.

  Teenistus kestis neli tundi. Korrigeerimise tegid läbi osalejate need valdkoinnad, mis on 4.astroloogilise maja aspektide mõjusfääris:
  ' ema arhetüüp
  ' edasine elu
  ' geneetilised juured
  ' sügavad psühholoogilised juured
  ' kodu ja pere

  Tulemusena muutub osalejate tunnetus ülalnimetatud aspektide lõikes selles osas, mis mõjutab igapäevaelu otsuste ja valikute tegemist endale ja teistele mugavamal viisil.

Lisa kommentaar

Email again: