Täiskuu 16.04.2022 21:55

Täiskuu kui uus hommik.
Eelmine teenistus
Kuu kasvas II veerandisse 09.04.2022 09:48. Kasvava kuu energia tõi esile need blokeeringud minevikust, mis takistavad lahenduste avaldumist uute energiatega kaasnevate vajaduste jaoks. Kasvava kuu teenistuse ajal toimus nende massiivse psüühilide vastuolu ja hormonaalsüsteemi häirete leevendamine, mille juured ulatusid vaimse sünnikanali läbimise aegadesse.
Teenistus kestis kaheksa tundi ning lõppes kl 14 paiku.

Aprilli täiskuu on 16-ndal kl 21:55. Toimub Täiskuuteenistus. Teenistuse toime korrastab närvisüsteemi.


Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.  
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole:  22 (üks teenistus), 55 (4 teenistust) või 140 (12 teenistust+tasuta kohtumine kestvusega 40 min nädala jooksul peale viimast teenistust). Süvaravi (reedeti kl 22-23) 35. 4+4 kombo 175. Erakohtumine kestvusega 2-3 tundi 150. Pendliring (3h) 50.

©2022 Magissa

Eelmine
Kasvav Kuu 09.aprillil 09:48
Järgmine
Kahanev Kuu 23.04.2022 14:56

Kommentaarid

 • Magissa  •  17. aprill 2022
  Aprilli Täiskuu oli 16-ndal kl 21:55. Toimus Täiskuuteenistus, mis kestis seitse tundi ning lõppes varahommikul kl 4.

  See Täiskuu oli Päikesega Jääras ja Kuuga Kaalude märgis. See oli küllaltki pingelise energiaga Täiskuu, mis tõi pinnale kõik muundamist vajava. Tähtis on püsida maandatuna ja kasutada Kaalude energiat, et luua tasakaalu reageerimise ja keskmes püsimise ning vajalike piiride seadmise ja liigse enesekaitse vahel. Kui tundsid Täiskuule eelnevatel päevadel pingeid suurenesid, oli see märk sellest, et millestki tuleb vabaneda, kuskilt tuleb järele anda, et edasi minna. Täiskuu tõi endaga võimsad vabanemise ja lõpetamise energiad.
  Kasuta eelolevat aega, et sulgeda kõik oma elus, mis enam harmooniat ei loo. Usalda otsuseid tehes oma intuitsiooni ja sügavat sisemist tarkust.*

  Täiskuuteenistuse esimestel tundidel vabanesid pinged, mille olid põhjustanud seniravimata südamehaavad ja nendega kaasnevad Hõbeniidi kahjud. Eemaldusid ka need sabakondi/õndraluu keerise blokeeringud, mis olid tekitanud pingeid vaagnapiirkonnas (sh neerudes) ning mõjutanud jalgade seisundit. Nimetatud piirangutele olid sügavad juured, ulatudes eelmiste elude rasketesse olukordadesse ja vaimse sünnikanali läbimise kahjudesse. Ka viimased sai tervendatud.
  Täiskuuteenistuse viimase kolme tunni jooksul toimus närvisüsteemi peenhäälestus. Need tunnid olid selgelt tajutavad ning kõik päädus rahuseisundisse juhul, kui osalejad olid selleks valmis. Vastasel korral tulid esile alateadvuse rasked mustrid (hirm), tekkis hormonaal- ja närvisüsteemi tasakaalutus millega kaasnesid ebamugavad seisundid nii füüsilisel (sh vererõhu tõus) kui mentaalsel tasandil (segadus).
  Eelolevad päevad, teenistused, seansid, rännakud ning ka iseseisev töö endaga aitavad saavutada tasakaalu läbi olemusenergia läbiva häälestamise/tasakaalustamise.

  Järgmine, Kasvava Kuu teenistus toimub 23.aprillil kella 14:56 paiku. Jätkub pingete vabastamine ankurdumaks uutesse energiatesse.

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
  Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
  Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

  * 12. aprillil toimus harvaesinev Jupiteri ja Neptuuni konjunktsioon Kalade märgis. Tekkinud energia avaldab oma tugevat mõju sel ajal, kui Jupiter Kalades liigub. Jupiter siseneb Jäära märki 11. mai 2022, kuid liigub tagasi Kalade märki 28. oktoober 2022 ja siseneb lõplikult Jäära 21. detsember 2022.

  Möödunud nädal tõi pöördelisi energiad, mil nii panused kui ka emotsioonid tõusid ülikõrgele ja võisid tuua me eludesse kujuteldamatuid pöördeid. Jupiter ja Neptuun joonduvad meie kosmilises taevas umbes iga 13 aastase järel, kuid Kalades said nad viimati kokku enam kui 166 aasta tagasi. Nende kohtumine Kalade märgis on vaieldamatult kõige intensiivsem energeetiline kombinatsioon, kuna Jupiterit peeti iidsetel aegadel Kalade valitsejaks ja Neptuuni peetakse tänapäevaseks Kalade valitsejaks. See seis kannab endas palju kihte.

  Meenutage, mis toimus 13 aastat tagasi. Kas aasta 2009 oli teie jaoks pöördelise tähendusega nagu uus hommik? Kas (ka) see aasta kujuneb suunamuutjaks?

  Samas tasub mõelda sellele, et ükski planeet ega aspekt ei tee ise meiega mitte midagi. Planeetidel on oma teadvus ja energia ja nemad lihtsalt on. Planeet, liikudes aspekti teise planeediga, muudab energiat. See, kuidas meie inimestena sellele mõjule reageerime, on juba meie enda valik.

  Kui rääkida konkreetsest aspektist, siis tekkinud energia annab meile inimestena võimaluse vaimseks kasvuks. Ühelt poolt on meil lihtsam olla kaastundlikum, idealistlikum ja meie huvi vaimse, müstilise filosoofia vastu kasvab. Soov on aidata teisi. Siinkohal on hea olla aus ja mõelda, et ega ma ei põgene enda elu eest, sukeldudes maailma päästma.
  Mõistlik ja igati õige on tegeleda oma sisevaatlusega. Meil on kergem saada kontakti enda alateadvusega, ilma, et peaksime selleks võib olla suuri jõupingutusi tegema.
  Kuid nii, nagu iga aspektiga, on ka siin oma varjupool. On oht arendada võltsi õnnetunnet. Teadlik inimene o realist, märgates ühelt poolt ümbritsevat, tegeledes samal ajal efektiivselt oma tunnete ja mõtetega ja valides ise mida tunda soovib ning kasutades säästlikult oma energiat. Sellise inimesega ei saa mitte midagi juhtuda, sest kui kõik võetakse ära, siis kõik on alles.
  Ehk siis, on oht olla võlts positiivne ja ka depressiivne. Mõlemad on äärmuslikud seisundid ja viivad meid lõppkokkuvõttes kaugemale iseendast. Ettevaatlik peaks olema igasuguste ainete, taimede, alkoholi, ravimitega, kuna see kõik omab praegu mitmekordest mõju meile.
  Kõik seisundid võimenduvad selle aspekti mõju all olles. Kurbus kasvab mitmekordselt, samuti kasvab rõõm. Pendeldamine ühest äärmusest teise.
  Aspekti madalam kasutamine on ka selline udus olek. Kõrgem potentsiaal on üliterav intuitsioon ja kaine vaade elule.
  See on meie valik, mida ma valin kogeda. Kõigil on erinevad võimalused olemas.
  Kui mulle ei meeldi mida ma tunnen, siis ma valin tunda teisiti ja valin teha teised otsused.

  Ja nii lihtne ongi.

  Astroloogiline ülevaade
  Margotilt
  https://www.facebook.com/1720299327994282/posts/5357533650937480/

  Ole hoitud!

  ©2022 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: