Täiskuu 07.märtsil 14:40

7.märtsi Täiskuu mõjutab planeedil toimuva sageduse tõusu toimega kohanemist Täiskuuteenistuses osalejatele, avades seni peidus olnud olemuslikke ressursse ning eemaldades piiranguid.
Eelmine teenistus
27.veebruari Kasvava kuu teenistus algas Noorkuu mõjusfääris ja kestis neli tundi, lõppedes kella 11 paiku. See teenistus oli tummiselt toetava toimega, lõimides uusi energiasagedusi osalejate olemusenergiasse.  Võis tunda rammestust ja rahu peale Kuu loomise aega, mille segaseid mõju ergutas tunnetust.
Selle tulemusena esile tulnud ebameeldivad ja rasked kogemused avaldusid energeetiliste blokeeringutena**, mis vabanesid teenistuse jooksul vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele*.
Hommikune teenistus oli tasakaalustava toimega, see rahunemine kestab 7.märtsi Täiskuuni, mil jätkub planeedil toimuva sageduse tõusu toime kohandamine Täiskuuteenistuses osalejatele, avades seni peidus olnud olemuslikke ressursse ning eemaldades piiranguid.

Kuutempli teenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.
Milliste tasandite ja millest vabastamine?
*Tasandid:
vaimsed peentasandid,
füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),
ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,
alateadvus.
**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia,
energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,
eelmiste elude baasmustrite piirangud,
energia ülevõtmise kahjud,
spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,
psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,
tervendamata südamehaavad,
hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,
vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,
jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses nende olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning kosmilistele joondumistele.

Meenutuseks:
Aasta 2022 oli Hommiku tähendusega. Selle määras 12. aprillil toimunud harvaesinev Jupiteri ja Neptuuni konjunktsioon Kalade märgis. Tekkinud energia avaldas oma tugevat mõju sel ajal, kui Jupiter liikus Kalades: uue elumustri jõulise kujunemise aeg oli ka 28.oktoober-21.detsember.
See aprilli teine nädal tõi pöördelisi energiad, mil nii panused kui ka emotsioonid tõusid ülikõrgele ja võisid tuua me eludesse pöördeid. Jupiter ja Neptuun joonduvad meie kosmilises taevas umbes iga 13 aastase järel, kuid Kalades said nad viimati kokku enam kui 166 aasta tagasi. Nende kohtumine Kalade märgis on vaieldamatult kõige intensiivsem energeetiline kombinatsioon, kuna Jupiterit peeti iidsetel aegadel Kalade valitsejaks ja Neptuuni peetakse tänapäevaseks Kalade valitsejaks. See seis kannab endas palju kihte.

Meenutage, mis toimus 13 aastat tagasi. Kas aasta 2009 oli teie jaoks pöördelise tähendusega nagu uus hommik?


Kas ka aasta 2022 kujunes suunamuutjaks?

Samal ajal 2022 aasta 26.septembri Kuuloometeenistuse ajal toimus osalejate selliste tasandite vabastamine, tasakaalustamine ning joondamine, kuhu teenistused tavaliselt ei toimi. See viitas eelolevatele sügavatele muutustele, lähtuvalt globaalsetest muutustest, ja see kõik avaldub meie igapäevaelus 2023 aprillis. Muutused mõjutavad kõiki planeedi kehastusi, kuid vaid need tulevad sellest sujuvalt läbi, keda vanad piirangud, lood ja deemonid ei koorma. Uued kujunevad energeetilised mustrid tervitavad uuenenud/taassündinud inimesi. Kuuloometeenistuse ajal (26.09) toimus selleks vajaliku info ja energeetiliste ressursside salvestumine osalejate olemusenergiasse. See on põhjalik ja vabastav.

Selleks, et tervenemine ja ümberhäälestumine oleks kestev, on vaja igapäevaseid füüsilisi praktikaid nii meridiaanide kui sidekudede tasandil. Sellisel viisil vanad kurnavad teemad kaovad läbivalt, ka teadvusest. Tähelepanelikud inimesed tajuvad uusi võimalusi.

Kuna aasta 2022 oli hommiku tähendusega ja vastavate energeetiliste mõjutustega, siis aasta 2023 on aeg ärgata.

Kuutempli teenistused e kuuteenistused toimuvad korra nädalas kuufaaside vahetumise ajal alates 2014 aasta märtsist.

Ole hoitud!
Magissa
magissameedia@gmail.com
©2023 Magissa

Eelmine
Veebruari Noorkuu
Järgmine
Vanakuu 15.märtsil kell 04:08

Lisa kommentaar

Email again: