Täiskuu 05.veebruari õhtul

05.02.2023 20:28 Täiskuuteenistuse ajal toimub intensiivne tervenemine ja seni peidus olnud ressursside avanemine ning nende võimendamine.
21.jaanuaril oli Jänese aasta alguse Kuu loomine. Planeedil tervitati uue aastaringi algust hiina horoskoobi järgi. Samas planeedid jätkavad joondumisi ning keerutavad Maale üha uusi ja kõrgemaid sagedusi. Inimeste tunnetus läheb üha erksamaks. Takistuseks on olemusenergia energeetiliste kahjude** tagajärjed. Kuuloometeenistuse ajal jätkus nende eksimuste ja kahjude põhjuste eemaldamine.
Kuu loomise toime virgutas osalejate energiasüsteemi ja teenistuse ajal see toime võimendus kaheksa tunni jooksul. Kuu loomise ja teenistuse virgutava toime mõjul avaldus järgmine kiht energeetilisi piiranguid**. Need on kujundanud mõtte- ja käitumismustreid ning mõjutanud füüsilise keha toimimist. Nende piirangute eemaldamine jätkus Kasvava kuu teenistuste ajal 28.jaanuaril. Kasvava kuu teenistus kestis kuus tundi ja oli osalejate olemusenergiat läbiva toimega*. Seetõttu võis osalejatel tekkida väsimus ja segadus, kuna toimus energeetiline ümberhäälestumine, nihe. See kestis teisipäevani (31.01). Teenistuses osalemine aitas kaasa elujõu taastamisele, tervenemisele ja meelerahule uues energiasageduses.

Selles uues hääletuses toimub 5.veebruari Täiskuuteenistus. Toimub intensiivne tervenemine ja seni peidus olnud ressursside avanemine ning nende võimendamine.

*Kuutempli teenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.
Milliste tasandite ja millest vabastamine?
Tasandid:
vaimsed peentasandid,
füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),
ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,
alateadvus.

**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia,
energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,
eelmiste elude baasmustrite piirangud,
energia ülevõtmise kahjud,
spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,
psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,
tervendamata südamehaavad,
hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,
vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,
jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2023 Magissa

Eelmine
28.01.2023 kasvav kuu
Järgmine
13.02 kell 18:01 Vanakuu

Lisa kommentaar

Email again: