T 28.03.2017 kl 05:57 - kevadine kuu loomine

Kuu loomise ajal toimub tervendav teenistus distantsilt 

Osale iganädalastel teenistustel ja koge sügavaid vabastavaid elamusi!

Kuuteenistused aitavad kohaneda intensiivsete galaktiliste joondumistega, nn magnettormidega meis ja meie ümber, mis kaasnevad uue ajastu peenenergia ankurdumisega. Uus, naisenergia ajastu algas 21.12.2012.

Galaktiliste joondumiste käigus tulevad esile senilahendamata asjad. Need saavad lahenduse ainulaadse energiatöö - kuuteenistuste kui kaugraviseansside ajal. Lisaks, seoses jõuliste taevalike hoovustega on teenistuste  vabastavad muutused enneolematult avardavad ja vabastavad. Sest kuuteenistustel osalejate olemuslikud vajadused kestvatest ja allasurutud piirangutest vabaneda kohtavad jõulist tähtede joondumisest tulenevat impulssi. Seal on lähiajal olnud aktiivseteks tegijateks retrogaadsed Pluto, Jupiter ja Veenus. Pluto on aktiveerinud seni kätteaamatuid takistusi, ängi, kõike seda, mis varjutanud heaolu ja suhteid. Jupiter Kaaludes annab tõuke lahenduste tekkimiseks. Veenus toob segadusi armuelus.

Taevalik meeskond assisteerib kiiret tervenemist kõikidel tasanditel alates peentasanditest kuni rakumälu ja geneetilise koodini. Ka seekord, Kuuloometeenistuse ajal saab tunda taevaliku meeskonna toetavat jõulist tõuget.

Kevadiseks pööripäevaks lõppes Musta Kuu ängistav mõju plahvatusliku vabanemisega masendusest ja ängist neile, kes osalesid Vanakuuteenistustel. Sügavad piirangud muundtati vabaks energiaks, mis käivitas tervenemise igal tasandil ja toob ellu uusi võimalusi.  

Taust: pool aastat kestev Jupiteri retrogaad Kaaludes alates 4.-6. veebruarist aitab vabaneda kurnavatest suhtesõltuvustest. Edaspidi, Saturni, sodiaagi meisterõpetaja eeloleva retrogaadi ajal on tunda seda, kui edukalt  korraldame oma senilahendamata asju praegu. Sest taevalik Saturn korraldab meeldejäävaid õppetunde neile, kes lohakad, viivitavad, otsivad sügavate asjade lahendamisel ettekäändeid ja vabandusi. Saturn on retrogaadis ajavahemikul 5. aprillist kuni 25. augustini.

Eelmine, Pööripäevateenistus kahaneva vana kuu energias (20.03)  algas 2 tundi enne kuufaasivahetust ja kestis 25 tundi. 
Selle teenistuse kestel teostusid Musta kuu perioodi lõpu kohandused. Musta kuu (poole aasta) jooksul toimus sügavate isiklike teemade üleskerkimine nii vaimses kui füüsilises plaanis, ja ka nende piirangute jõukohane lahendamine. Teenistuste käigus toimus vabastamine ja tervenemine vastavalt sellele, kuidas osalejad taotlesid ja milleks nad valmis olid. (Musta kuu periood valmistab ette Valge kuu perioodiks. Musta kuu perioodil saavad lahenduse isiklikud teemad selleks, et Valge Kuu perioodil muuta suhtetasandeid, tuua igapäevaellu helget armastuse vibratsiooni ja kehtestada positsiooni sotsiaalses maailmas, ühiselu süsteemides pere-, töö- ja avaliku elu tasanditel.) 
Pööripäevateenistuse ajal toimus vabastav tegevus mitmes plaanis. Oluline on teada, et enamusel osalejatel andis kätte SÜÜtunne selleks, et seda sulatada. Lahendamata süütunne on mõjutanud sisemist ehk enteerset närvisüsteemi*. See närvisüsteem kujutab endast juba iidsetest aegadest tuntud "kõhuaju". Selle süsteemi seisund mõjutab nii ajutegevust (meeleseisundeid) kui seedesüsteeme, haarates endasse ka endokriinsüsteemi ning hormonaalse tasakaalu.
Teenistuse ajal virgutati sisemist närvisüsteemi*, vabastades samas alateadvuse süütunnet. Selle tulemusena toimus ka peentasandite energiakeeriste vabastamine ning nende tasandite joondamine - teadvuse avardumine, teadlikkuse avardumine. See kõik omakorda eemaldas senis(t)e elu(de) takistused eneseteostuseks pere-, töö- ja avaliku elus. Kui ka käivitas tervendamise  keha ja meeletasanditel eelpoolnimetatud aspektides .
Osalejad võisid tunda kõhu ülapiirkonnas survet , samuti seedesüsteemi tegevuse aktiveerumist, kui ka survet peas, eriti otsa ees ja meelekohtades, millega kaasneb uimasus ja segadusetunne. See on mööduv. Leevendust toob ja uue tasakaalu loob värske õhk, päike ja veeprotseduurid.
Samuti kaasnes teenistuse käiguga vabastav haigutamine ja vajadus  sügavalt hingata, seda eriti teisipäeval 11-12 paiku ja 20-21 paiku, millele järgnes  rammestus ja sügav uni. Teenistuse ajal toimunud vabastav virgutus võib tunda anda veel paar päeva erineval eelkirjeldatul moel.


Järgmise teenistuse, 28.märtsi kuuloometeenistuse ajal algab Kuu Jäära periood. Sel perioodil on ilmnevad selgelt ja avalikult eripärased võidud (iseenda üle), ootamatud muutused, ja nendega kaasnev uus isiklik vägi.

Kulgegem taevalike hoovuste lainete harjal!

~

Kuuloometeenistuse©28.03 osalemise käivitab panus Südamerahu kontole**** 12/in  või

42/in (4 teenistust) või

120/in (12 teenistust) .

Panusega 120 (12 teenistust) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.
Nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub sünnikaardi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine. See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, "needustest" jms.

Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena, kui see neile tellida eraldi panusega 12€.

Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti. Need on vaja nimetada peale panuse teostamist.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).
Ühe maksega võib teostada mitu panust.
Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal käivituvad seal, kus osaleja ise sel ajal on, ja siis, kui on sobiv aeg. Oluline on olla teadlik sellest, et tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.
~

Kui sa oled lapsepõlvest alates ihanud muuta maailma ja jaksad veel uskuda .... kui usud, et sul on eriline anne aidata teisi .... kui sul on tavapäratu tundlikkus ja taju .... kui sa algusest peale oled tundnud seda ma ei kuulu siia maailma tunnet ... kui sul on olnud ülemõistuse keerulisi väljakutseid elus .... kui sa vaatamata sellele mõtled, et elu on rõõmu väärt .... kui sa alati, otsides oma kannatustele põhjust, usud, et leidub viis neile lõpp teha .... kui tõe tunnetamine on sinu suurim kirg .... kui sa tunned, et oled sündinud suuremate eesmärkide nimel ja soovid seda väljendada oled sa tõenäoliselt Inimingel, ingellik kehastus, vaimkehastus, ja sa oled üritanud seda terve elu meelde tuletada.  
Iniminglid on need vaimkehastused, kes on valinud kehastuda Planeedile just nüüd ja selleks, et taas äratada iseendas inimkonna Teadlikkus ühtsest armastusest. Iniminglid, olles just need valgusallikad kes nad on, helendavad pimeduses, aitamaks neil, kes veel rajal, püsida kursil.
Kui sa tunned, et oled Inimingel, on sul aeg avada Süda ja sirutada tiivad.

"Abielluge Kuuga ja laske tema rütmidel oma päevasid juhtida.
See nõuab teadlikkust kuu tsüklitest läbi sodiaagi ja läbi oma horoskoobi.
Abielludes Kuuga õpitakse elama harmoonias kosmilise korraga.
Sellel on sügav mõju rikkusele ja rahule meie päevades.
See on kõrgem alkeemia, kuid neile, kes on valmis, ütlen ma, vaadake üles ja abielluge Kuuga..."
Astroloog Salvator Russo****

Sinu Südamerahu konto:


Eelmine
Detoxkuur lümfisüsteemi puhastamiseks
Järgmine
Kevadine Noorkuu

Kommentaarid

  • MAGISSALT  •  29. märts 2017
    Kevadine esimene Kuuloometeenistus teostus teisipäeva öösel vastu kolmapäeva 6 tunni jooksul. Osalejate energeetikat taastav tegevus toimus peentasanditel. Teenistuse toime oli tabamatu, kuid eriti tõhus neile, kes olid osalenud eelmisel, pööripäevateenistusel. Selle teenistuse ajal virgutati perifeerset närvisüsteemi nii, et Kuuloometeenistuse ajal oli võimalik teostada maksimaalsed joondamised peentasanditel, vastavalt iga osaleja taotlustele ja algsele olemusele.
    Peentasandite energia on habras, kuid läbiv. Nende habraste energiapööriste ja kanalite pööripäevajärgne kevadine korrastamine toetab tõhusalt suveks tehtud plaane. Tervise osas virgutas Kuuloometeenistus immuunsüsteemi, toetades tervenemiste kulgu. Samuti virgutas Kuuloometeenistus enesetunnetust, millega kaasnevad toetavad valikud ja kindlameelne eneseteostus eelolevatel kuudel.

    Jälgige tervenemise ja selginemise tabamatuid märke.

Lisa kommentaar

Email again: