Sügispööripäeva eelne Vanakuu 

Sügise pööripäeva eelne Vanakuu algab 18.09.2022 kl 00:52. 
Toimub Vanakuuteenistus, mis kootab mineviku ja tuleviku olevikuga enneolematul tasandil.
Hingeosade naasmine kestab juba mitmeid nädalaid, tuues kaasa seletamatuid seisundeid nii füüsilisel kui mentaalselt tasandil. See on tingitud sellest energiast ja infost, mida naasvad energiapaketid endaga kannavad. Mida paremini oled ette valmistunud vanadest asjadest (mineviku traumadest) vabanemiseks, seda intensiivsem on olemusliku eluenergia taastumine. Seda võib nimetada ka tervenemise kriisiks, mis üldteada on kaose seisund enne uue reaalsuse avaldumist. See protsess toimub lähtuvalt igaühe (olemusenergia) vajadustest, valmisolekust ( eelnevast ettevalmistusest) ning kavatsustest (julgusest eesmärke seada).
Eelmine teenistus
Pööripäeva eelne Täiskuu 10.09 kl 12.59 mõjutas tervenemise kriisi protsesse, tuues jõuliselt esile hämaraid soppe olemusenergias, kuid mitte ainult. Täiskuu aitas luua parema kontakti iseendaga, aidates tunnetada oma tegelikku olemust, väge ja vajadusi.
Täiskuukuuteenistuse ajal toimus osalejate peentasandite vabastamine seestunud energiast ja teistest mineviku varjudest. Aktiveerusid kehalähedased energiaühendused ning virgutus tuli viiendale energiakanalite paarile - südamepaun ja kolmiksoojendi*. Toimus läbiv üldine joondamine ja tasakaalustamine, mille mõju jääb kestma mõneks nädalaks. Teenistus kestis kuus tundi ja lõppes kl 19 paiku.
On soovitav aktiivselt tegeleda vaimsete praktikatega ja olla värskes õhus liikumises.
Sügis algab 23.septembril kl 4.03.

Sügise pööripäeva eelne Vanakuu algab 18.09.2022 kl 00:52. Toimub Vanakuuteenistus, mis kootab mineviku ja tuleviku olevikuga enneolematul tasandil.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2022 Magissa

*Perikard - https://youtu.be/ZiNOHLxwEvw
Kolmiksoojendi - https://youtu.be/oHxZXh8n_no


Eelmine
10.09.2022 12:59 Täiskuu
Järgmine
Sügise esimene Kuu loomine

Lisa kommentaar

Email again: