Sügise alguse Kasvav Kuu 

Sügispööripäev avas uued  portaalid.
03.10.2022 03:14 liigub sügisene Kuu teise faasi. Toimub Kasvava Kuu teenistus, mis toetab osalejate kohanemist eelolevate globaalsete muutustega  
Sügise algus oli 23.septembril kl 4.03 kahaneva kuu energias. Mõned päevad hiljem 26.09.2022 00:54 toimus sügise esimene Kuu loomine.
On toimumas looduse langemine, millega kaasnevad teadvuse nihked ja muutunud seisundid. Ümberkorraldused peentasanditel on valmis avalduma uutes vormides füüsilises maailmas, eelolevate kuude jooksul kujunemas ja eeloleval aastal avaldumas igapäeva elu korralduses.
26. septembri öine Kuuloometeenistus aitas luua ühendusi ning eemaldada piiranguid. Teenistus kestis ligi kaheksa tundi ja lõppes kl 8.40. Kuuloometeenistuse osalejatel võis tunda anda rammestus. Kuuloometeenistus oli väga intensiivne, läbiv ning mõjutas lisaks peentasanditele ka sidekudede sügavamaid kihte, rakutasandeid. 
Kuuloometeenistuse ajal toimus ka selliste tasandite vabastamine, tasakaalustamine ning joondamine, kuhu teenistused tavaliselt ei toimi. See viitab eelolevatele sügavatele muutustele lähtuvalt globaalsetest muutustest ning võib alguse saada Hiinast nagu murranguline covidi pandeemiagi. Seekord avaldub senitundmatu  muutus meie igapäevaelus 2023 aprillis. Need muutused mõjutavad kõiki planeedil kehastusi, kuid tulevad sellest sujuvalt läbi need, keda vanad piirangud, lood ja deemonid ei koorma. Uued kujunevad energeetilised mustrid tervitavad uuenenud/taassündinud kehastusi. 
Kuuloometeenistuse ajal toimus selleks vajaliku info ja energeetiliste ressursside salvestumine olemusenergiasse. See on põhjalik, vabastav ja väsitav.

Ümberhäälestumine jätkub 3.oktoobri Kasvava Kuu teenistuse ajal. Eelolevatel nädalatel ja kuudel on soovitav teha midagi teistmoodi, muuta keskkonda, teha kapitaalremonti ja lõpetada kõik kurnavad suhted/tegevused.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2022 Magissa

Eelmine
Sügise esimene Kuu loomine
Järgmine
Täiskuu 09.10.2022 23:55

Lisa kommentaar

Email again: