Roosa Täiskuu 8.aprillil kl 5.45

Roosa Täiskuu teenistus on 8.aprilli varahommikul kl. 5.35.
Teenistuse dünaamika ja toime sõltub sellest, kuidas teadvustame enda taassündi ​Pluto-Jupiteri portaali avanemise ajal 5.04 kl. 5.45.
See on taassünni - surma-sünni portaal, mis kestab novembrini. 
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust.
Terve olemuse energia tagab meelelise, füüsilise ja materiaalse heaolu ning tagab tugeva immuunsuse.
Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni.
Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid määravad teenistuste toime.
Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel),
seda tõhusamad on kõrgema väe poolt kantud teenistused Magissa Kuutemplis (anno 2014).
Teenistuste tulemusena toimub:vaimne avardumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad),
hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad) ning
terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).
Keha organite tervenemist toetavad süvaravi seansid reedeti kl 22-23, mille käigus toimub ravi eranditult rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõuka "organite", miilitsa, NKVD manipulatsioonid j

Eelmine teenistus
Kuu liikus II veerandisse 1.aprillil kl 13.21.
Noorkuuteenistus algas 3 tundi hiljem, kui Kuu oli saavutanud oma kasvava väe.
Noorkuuteenistus kestis vastavalt osalejate vajadustele ja valmisolekule 80 min. Teenistuse jooksul toimus osalejate energiatasandite korrastamine ja tasakaalustamine. Selle tulemusena tõusis elujõud.
Neil, kes on järjekindlalt teenistustest osa saanud, tõusis​ elujõud kuni 90%-ni 100st võimalikust.
Küsimus: mis oli takistuseks, et eluenergia ei saavutanud ​võimalikku ​maksimum taset​?
Otsisin vastust sellele küsimusele ja see tuli täna hommikul, laupäeval. Nimelt enne järgmist teenistust, Roosa Täiskuu teenistust 8.aprillil kl 5.45, toimub Pluto ja Jupiteri ühendus 5. aprilli hommikul kl 5.45.  
Kuuteenistused on alati järginud planeetide joondumisi, kuid seekord on oluline tähelepanu pöörata sellele Pluto-Jupiteri konjuktsioonile. Kui osade ​planeetide ​seisud ei ​mängi suurt rolli, siis ühendustega on asi teistmoodi. Ühendus on nagu sünd ja surm. Eelmised jõu​jooned ja suhted  "surevad" ja uued "sünnivad"​. ​ Koos teiste jõudude koosmõjuga tekib rütm, milles on suur ülesehitav ( ja kasutamata jätmise korral lammutav) vägi. See rütm kestab kuni novembrini 2020. Selle sisuks on "plats "puhtaks" energia, mida ​vaimsetel kehastustel, ​Loojatel​ ​on võimalus täita​ VAID​ iseendale toetudes ja iseenda vajadusi arvestades.​
See on töö endaga, mis on iseseisev töö​. Teised​ ja teiste juhised, nägemused, kanaldused​ ei saa ​Sinus energiad kokku​ ​panna ja neid koos hoida​. Töö iseendaga on PRAEGU väga konkreetne ja t​õhus kõigis tasandites, ​millest ​oled teadlik. Saa​d valida, mida mõtle​d ja luua mõttemustreid ja saa​d valida, mida tunne​d; saab valida meeleolu, saab valida enesetunnet. ​Võib ju loota ja oodata, et keegi kusagilt tuleb ja teeb elu uueks ja heaks​, ja täidab enda tühjustunde, aga tulemust sellel ootamisel ei ole.​
Jupiteri-Pluto läbi sündiv portaal jääb toimima pikaks ajaks ja nii saab igaüks ​süvendada oma olemuse kõikidesse tahkudesse ​ja harjutada ​oma tegeliku väe/tervise ​​taastamist. Portaal on avatud kuni novembrini 2020, olles kord nõrgem ja siis jälle tugevam.
Kõigepealt enda ​taastamine, ja siis koos ​sellega läbi igapäevase elu uueneb kogu meie ühine elu.
Palve​d on hea​d​, kuid vaja on ka praktilisi tegusid, muidu energia ei jõua tihedasse.​  ​
Meditatsioon on hea, aga meditatsiooni energia on vaja tuua igapäeva elu kõige tavalisematesse sündmustesse, siis saab muutus toimuda. ​ ​
Manifesteerimine on hea, kuid manifesteerimise järgi tuleb ka elada manifesteeringutes suheldes näiteks "kõige mürgisema inimesega keda tean".
Kui ​endaga ​ei tegele, siis ei edene. Pole tegevust, ei ole ka tagajärge.

Enne Jupiteri-Pluto ​konjuktsiooni ​5.aprillil kl 5.45 ​on vaja kõigest vanast ​vabaneda. Need, kes valitsevad​ pendlitööd, saavad seda kasutada. On ka võimalus läita tuli (küünal, lõke), keskenduda liigsele ja koormavale ja lubada sellel ära põleda. Samamoodi võib kasutada vee (dušš, vann) puhastavat toimet.

See 5. aprilli pühapäev kujuneb vaikseks ajaks. Vana enam pole, ja uut ka veel pole, ja nüüd on vaja täie tähelepanuga keskenduda uue loomisele läbi enda tunnetuse. Jätta kõrvale lõputute artiklite, kanalduste ja spekulatsioonide lugemine ning keskenduda endasse - kuulata muusikat, käia looduses. Proovi kinni püüda mõni ilus hetketunnetus eelolevast novembrist - kes sa oled, mis on su ümber kus kõik on hästi. Piire pole.
 
Järgmine teenistus
Roosa Täiskuu teenistus on 8.aprilli varahommikul kl.5.35
Teenistuse dünaamika ja toime sõltub sellest, kuidas teadvustame enda taassündi ​Pluto-Jupiteri portaali avanemise ajal. Kuidas seame kavatsused ​selliselt, et taastub ​enesekindlus, ​elujõud ja tervis täielikult​ (hiljemalt novembriks).
Täiskuuteenistuse ajal eemalduvad veel need vanad kurnavad mustrid, mille eemaldamiseks vaja täiendavat kosmilist abi​.

Täiskuuteenistus toimib ka lähedastele (sala)kingitusena ning vabastab kohti, kui need nimetada enne teenistust.
Kui kehas tekivad pinged ja valud, on soovitav osaleda reedeõhtusel Süvaraviseansil.
Kuuteenistuste toime käivitab organite tervenemise.
Tervenemine toimub kiiresti, kui organi rakkudes on kerge hälve. Kui aga on tegemist pikalt kestnud ja sügava haigusega, vajavad rakud tervenemiseks süvaravi. Organite rakkude kroonilist kurnatust saab tervendada süvaraviseanssidega. Süvaraviseansid toimuvad reedeti kl 22-23 ja on kättesaadavad kõigile, kes neid vajavad ja endale tellivad.

~~~
Magissaga on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)  
2. variant:
osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42) 
   3. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)                                        
 4
. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav raviseanss' 30
6. variant: individuaalne kaugseanss 75
7. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega 3-6 kuud.
Ettevalmistus
sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistuse.
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.
'


Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad igal reedel kl 22.00-23.00.


Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub reede õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine toimub enne raviseanssi alates kl 20. Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

Süvaraviseansi ajal kl 22-23 on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada

panus 30 Südamerahu kontole

 või muul moel (PayPal).


Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumineEelmine
Kuu I veerand 01.aprillini kl 13:21- tajud ja tunnetus
Järgmine
Vanakuuteenistus

Kommentaarid

 • Magissa  •  8. aprill 2020
  Roosa Täiskuu teenistus algas kaks tundi enne täiskuu tippu ja kastis 4 tundi.
  Lisainfo tulemas.
  @
 • Magissa  •  9. aprill 2020
  Roosa Täiskuu teenistus algas kaks tundi enne täiskuu tippu ja kestis 4 tundi.
  Täiskuuteenistus toimis tasandeid läbivalt. Toimus palju asju elujõu taastamse eesmärgil. Muuhulgas tõstis teenistus üles varasemate vabastamiste käigus puutumata kihid ja mälestused Atlantise aegadest. Sel ajal kasutati sõidukites inimeste energiakehade "voolu" (nn merkabad e valgussõidukid) ja seda mitte oma inimese arengupõhist ja tahte põhist, vaid tahte vastast. See oli energeetiline orjus koos tahte mahasurumisega, mis toitis tehnoloogiat. Kõik, mis praegu me ümber toimub, võimendab nende iidsete kogemuste valu.
  See reaktsioon, mis on hetkel 5G tehnoloogiale toimunud, on reaktsioon juba äraolnud tehnoloogiale. Ja sarnaseid asju on üksjagu, kus reageeritakse toimunud sündmustele, praegu tekkinud väga väikeste lugude pealt.
  Ka krooniviiruse massiline reaktsioon, nii ükskõiksus kui ülereageerimine on juuretega nendes vanades aegades. Õnneks on kõik otsa saamas. Pinged vabanevad nende reaktsioonide läbi.

  Täiskuuteenistuse toime kestab jõuliselt siiamaani.
  Jälgige, kuidas reageerite sellele, mis toimub teie ümber.
  Kas midagi on muutunud viimaste päevade jooksul.
  Kas te tunnete tänulikkust esilekerkivate minevikumälestuste suhtes, mis soojendab teie südant?
  Roosa Täiskuu avas tänulikkuse portaalid. Tänulikkus muundab vanad energiad oleviku- ja tulevikuenergiaks. Tänulikkus loob külluseenergia. Järgige seda.

  Samas on praegu kindlasti vaja mõõdukat ja jõukohast füüsilist koormust, hingamisharjutusi. Lubage ka oma keharakkudel uueneda kuni rakutuumani välja.

  Roosa Täiskuuteenistuse toime kestab veel ja lõplik tagasiside tuleb siis, kui kõik saab läbi.

  @

Lisa kommentaar

Email again: